آئودی R8 مدل ۲۰۱۹

تویوتا پریوس
تویوتا پریوس مدل ۲۰۱۹
دی ۶, ۱۳۹۷
لکسوس LFA
لکسوس LFA دو مارک جدید در سال ۲۰۱۸ رونمایی شد
دی ۱۵, ۱۳۹۷
آئودی R8

آئودی R8

آئودی R8

بیش از دو ماه است که آئودی اعلام کرده است که R9 2019 و سازگاری بعدی «Performance» جدید برای جایگزینی رونمایی «Plus» انجام شده است. با نام جدید آن تعدادی از ارتقاء به supercar آلمانی زمانی که آن را به عملکرد آن در مسیر می آید می آید. فن آوری تعلیق R8 اصلاح شده است، که شامل جداسازی واضح تر بین حالت های درایو در سیستم درایو انتخاب پویا است. سهولت عملکرد همچنین دارای سه تنظیم: خشک، مرطوب و برف.

آئودی R8

آئودی R8

اجاره خودرو

همانطور که در مورد موتور، عملکرد V10 در حال حاضر ۶۱۲ اسب بخار (۴۵۶ کیلو وات) و ۴۲۷٫۸ پوند فوت (۵۸۰ نانومتر) از طریق ۵٫۲ لیتری نیروگاه V10 – افزایش ۹ اسب بخار (۷ کیلو وات) و ۱۴٫۷۵ پوند فوت ( ۲۰ نانومتر) از قبل.

چطور این تغییرات درایو واقعی را ترجمه می کنند؟ در بالای این صفحه، شتاب و ویدئو تست را مشاهده کنید. این سیستم با استفاده از سیستم کنترل راه اندازی R8 0 تا ۶۲ مایل در ساعت را به مدت ۳٫۲ ثانیه نشان می دهد.

آئودی R8

آئودی R8

با این حال، آئودی به زیبایی شناسی میپردازد، اما ظاهرا R8 آن را به روز می کند، اما به نظر می رسد که تغییرات به اندازه کافی به شما این امکان را می دهد که چیزی جدید داشته باشید.

مهمترین تغییر در سال ۲۰۱۹ R8 بر روی فاشش آن است، با مشبک مشبک و در حال حاضر سه تخت هوا در بالای آن است. مصرف هوای گوشه نیز اضافه شده است تا به R8 یک چهره تهاجمی تر بدهد. در عقب، تغییرات بیشتر برجسته است، شروع با دو راهنمایی بزرگ اگزوز و دریچه عقب مداوم. تفنگ عقب نیز کمی بزرگتر از قبل است. در داخل، به روز رسانی به جز برای triming اثاثه یا لوازم داخلی جدید وجود دارد.

اجاره ماشین بدون راننده

آئودی R8

آئودی R8

آئودی در آغاز سال ۲۰۱۹ در آلمان و دیگر کشورهای اروپایی فروش R9 2019 را آغاز خواهد کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *