آلفا رومئو ۸C مدل ۱۹۳۹ در حراج گذاشته شد

بی ام دبلیو سری ۸ کروک
بی ام دبلیو سری ۸ کروک رونمایی شد
آبان ۳, ۱۳۹۷
فورد موستانگ باس ۴۲۹
فورد موستانگ باس ۴۲۹ معرفی و نقد این خودرو
آبان ۹, ۱۳۹۷
آلفا رومئو ۸C

آلفا رومئو ۸C

آلفا رومئو ۸C

Alfa Romeo هنوز هم یک نام تجاری است که دوستداران خودرو دلسوزی می کنند، اما در روزهای گذشته چیزهای کمی متفاوت بودند. در نظر گرفتن این خیره کننده ۱۹۳۹ Alfa Romeo 8C 2900B تورینگ برلینتا، که مدت کوتاهی قبل از جنگ جهانی دوم ساخته شده بود، اروپا را ساخته بود. تا ما فراموش نکنیم، این دوران پیش از لامبورگینی و فراری پیش میرفت، دومین خودروساز در همان سال تاسیس شد. آلفا ظاهری از ظرافت و عملکرد ایتالیایی در آن روزها بود، که تا حدودی به این دلیل است که این برنده مسابقات ساحلی ساحلی ساحلی ساحل پبلبی ممکن است ۲۵ میلیون دلار در طول بلوک حراج در ماه فوریه داشته باشد. بله، این برای فروش است .

آلفا رومئو 8C

آلفا رومئو ۸C

برای درک بهتر این ارزش، بهتر است ماشین را درک کنید. ۲۹۰۰ در اصل با مسابقه در ذهن طراحی شده، با استفاده از یک شاسی بر اساس ماشین ۸C 35 Grand Prix. نسخه های تولیدی ساخته شده اند که دارای یک موتور با عمر طولانی با عمق ۸٫ ۹ لیتر و یک جفت سوپر شارژر است. مدل B تغییراتی را در نام راحتی و قابلیت اطمینان بیشتر انجام داد، اما هنوز هم عملکرد قابل توجهی را که احتمالا زیباترین بدن در تمام تاریخچه خودرو پیچیده شده است، ارائه می دهد.

اجاره ماشین لوکس

آلفا رومئو 8C

آلفا رومئو ۸C

این ماشین مخصوص Berlinetta با بدن توسط Coachbuilder Touring ایتالیایی است، و تنها پنج ساخته شده است. این خودرو در سال ۱۹۳۹ خریداری شده و به انگلستان منتقل شد، جایی که چهار صاحب آن بودند. صاحب فعلی آلفا پدرش را در سال ۱۹۷۶ تماشا کرد و به دلایلی که توضیح داده نشده تصمیم گرفت تا با آن کنار بیاید. بطور قابل توجهی، ارزش ۲۵ میلیون دلار تخمین زده می شود که می تواند با آن مقابله کند.

آلفا رومئو 8C

آلفا رومئو ۸C

به هر حال شما آن را برشید، این Alfa پرنعمت کاملا خیره کننده است. این مدل پیش از جنگ به معنای پایان دوران بزرگ برای خودرو است، و نه اشاره به دوره ای که بسیاری از مورخان خودرو به نظر می آیند عصر طلایی آلفا رومئو. این خودرو در ۸ فوریه در پاریس و در تاریخ ۸ فوریه در پاریس حراج خواهد شد و هر دلیلی بر این باور است که این خودرو میتواند ۲۵ میلیون دلار یا بیشتر را به دست آورد.

اجاره خودرو

آلفا رومئو 8C

آلفا رومئو ۸C

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *