اجاره خودرو تشریفاتی

اجاره ماشین بابلسر بدون راننده
اجاره ماشین در بابلسر
اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۷
اجاره ماشین برای سفر
کرایه ماشین بنز
تیر ۱۲, ۱۳۹۷

اجاره خودرو تشریفاتی

شرکت اجاره خودرو تهران لاین برای راحتی کار و آسودگی شما مشتریان عزیز رنت خودرو اجاره ماشین تشریفاتی قرار داده است . آن دسته از عزیزانی که خودرو تشریفاتی از آن استفاده کنند.

برای کرایه ماشین تشریفاتی خودرو های زیادی در نظر هستن که از قبیل برندهای اجاره ماشین مازراتی ، اجاره ماشین پورشه ، اجاره ماشین بی ام و ، اجاره ماشین بنز ، اجاره ماشین هیوندای ، اجاره ماشین کیا موتورز ، اجاره ماشین تویوتا ، اجاره ماشین ایرانی هستند.

 

اجاره خودرو تشریفاتی

اجاره خودرو تشریفاتی

 

اجاره خودرو تشریفاتی

اگر قرار ملاقات مهمی دارید می توانید با استفاده از خدمات اجاره خودرو تشریفاتی و بهره گیری از ترانسفر تشریفاتی و یا ترانسفر فرودگاهی یک میزبانی فوق العاده از میهمانان خود داشته باشید.
همچنین می توانید برای عزیمت به فرودگاه امام خمینی(ره) و یا فرودگاه مهرآباد از خدمات اجاره خودرو تشریفاتی و یا ترانسفر تشریفاتی و یا ترانسفر فرودگاهی استفاده کنید.
کلیه خدمات ترانسفر تشریفاتی و اجاره خودرو تشریفاتی با راننده انجام خواهد شد.

اجاره خودرو تشریفاتی را از موسسه اتو استایل بخواهید. بهترین خودروهای لوکس و سوپر لوکس را در اختیار مشتریان خود قرار می دهیم با این هدف که به جلب رضایت آنها برسیم. موسسه اجاره خودرو اتو استایل با خدمات ویژه اجاره خودرو تشریفاتی در خدمت کلیه شهروندان کرجی و تهرانی است. همجنین این موسسه آماده خدمات رسانی و همکاری با کلیه شرکت ها و ادارات و آژانس های هواپیمایی و گردشگری برای رزرو و اجاره خودروهای تشریفاتی است.

اجاره ماشین بدون راننده

اجاره خودرو بدون راننده یکی از طرفدار ترین رنت در ایران است که شما با کرایه ماشین بدون راننده به راحتی به مهمانی های ، قرار های کاری و مسافرت خود را انجام دهید .

شرایط اجاره خودرو بدون راننده که در این مطلب مدارک مورد نیاز اجاره خودرو کامل توضیح داده است را مطالعه فرمایید. که مختصر توضیح کوتاهی از آن میپردازیم .

در اجاره ماشین بدون راننده شما با انتخاب خودرو مورد نظرتان یک چک یا سفته به مبلغ خودرو و همچنین ده درصد از قیمت خودرو را وعدیه یا دپوزیت قرار میدهید. و همچنین نسبت به روز اجاره خودرو مبلغی را برای امانت خلافی قرار داده و طبع روند ۲۰ تا ۲۵ روزه اگه خلافی در تاریخ اجاره ماشین که در دست شما بوده نداشتید به شما عودت می شود.

 

اجاره خودرو تشریفاتی

اجاره خودرو تشریفاتی

 

اجاره ماشین با راننده

 

عده ای از اجاره گیرنده ها برای راحتی و آسودگی خود اجاره خودرو با راننده را برای مسافرت های کاری و تفریحی انتخاب میکنند. که راننده ما با آشنایی مناطق شهر مورد نظرتان به آسانی شما را به آنجا میبرند .این روش بیشتر برای مسافران خارجی که قصد سفر به جاهای دیدنی ایران و همچین قرار های کاری خود در نظر میگیرند .

اجاره ماشین با راننده با راننده هیچ نیازی به مدارکی از قبیل  چک و سند و وعدیه یا دپوزیت ندارد و تمامی مسئولیت های خودرو به عهده راننده می باشد. و فقط شما هزینه اجاره روزانه و بنزین را پرداخت مینمایید . از این رو شرایط اجاره آن برای تمامی افراد بسیار راحت است.

اجاره خودرو تهران لاین با کادری مجرب از راننده را برای مسافرت شما در اختیارتان قرار می دهد همچنین برای کسانی که قصد یک سفر تشریفاتی با افراد مهم را دارند می توانند از خدمات اجاره خودرو تشریفاتی نیز بهره ببرند.

شرایط و مدارک مورد نیاز برای اتباع ایرانی

۱-یک فقره چک به مبلغ خودرو

۲-کارت شناسایی معتبر

۳-گواهینامه

۴-“فقط و فقط” یکی از موارد ذیل:

۱۰-۱ درصد ارزش خودرو به عنوان ودیعه (برای خودرو های ایرانی پانزده درصد ارزش خودرو)

۲-سند ملکی به نام متقاضی

۳-توقف خودروی شخصی متقاضی در پارکینگ عمومی و تحویل سند آن به شرکت

شرایط و مدارک مورد نیاز برای اتباع خارجی

۱-کارت شناسایی معتبر

۲-ویزا و پاسپورت متقاضی

۳-تصویر بلیط رفت و برگشت متقاضی

۴-گواهینامه

۱۰-۵ درصد ارزش خودرو به عنوان ودیعه (به ریال و یا سایر ارزهای خارجی) (برای خودرو های ایرانی پانزده درصد ارزش خودرو)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *