اجاره خودرو فرودگاه امام

کرایه ماشین هیوندای ولستر
کرایه ماشین هیوندای ولستر
اردیبهشت ۳, ۱۳۹۷
اجاره ماشین بدون راننده
اجاره ماشین برای سفر
اردیبهشت ۸, ۱۳۹۷

اجاره خودرو فرودگاه امام

فرودگاه بین‌المللی امام خمینی در ۳۰ کیلومتری تهران، در حوزه اداری و سیاسی شهرستان ری میان بزرگراه تهران – قم در یک سایت ۱۴ هزار هکتاری قرار گرفته‌است. این فرودگاه به‌عنوان جایگزین فرودگاه بین‌المللی مهرآباد طراحی گردید که اکنون در داخل بافت شهر تهران قرار گرفته‌است. فرودگاه امام را شرکت فرودگاه‌های کشور اداره می‌کند و مرکز فعالیت شرکت‌های هواپیمایی ایران ایر، ماهان، آسمان، قشم،کاسپین، تابان و زاگرس است. تا اوت ۲۰۱۴ فرودگاه امام خمینی میزبان بیش از ۴۰ شرکت هواپیمایی بوده که با بیش از ۷۰۰ پرواز هفتگی تهران را به شهرهایی در بیش از ۳۰ کشور جهان متصل می‌کنند.

 

اجاره خودرو فرودگاه امام

اجاره خودرو فرودگاه امام

 

شرکت اجاره ماشین تهران لاین در جهت بهبود  آرامش هرچه بیشتر توریست های ایرانی و غیر ایرانی خارج از کشور اقدام به ارائه سرویس اختصاصی فرودگاه بین المللی امام خمینی کرده است. بنابراین مسافرین ارجمند می توانند تا ۱۲ ساعت قبل از حرکت ( و نه زمان پرواز) اقدام به رزرو خودرو کنند.

برای جلوگیری از هزینه های بیشتر در اجاره ماشین ایرانی ،اجاره خودرو خارجی و کرایه ماشین تشریفات بهتر است که خودرو مورد نظر را از داخل شهر و به دور از فرودگاه تهیه فرمایید زیرا با قیمت مناسب تر و با گزینه های بیشتر در انتخاب خودرو و همچنین به دور از شلوغی فرودگاه هستید و همچنین لازم به ذکر است شرکت  خدمات و تراسفر به تمامی فرودگاه های کشور را دارد و خودرو مورد نظر شما را می تواند در محل مورد نظر تحویل داده داده و عودت می نمایید.

هزینه سوخت بنزین کرایه ماشین :

در اجاره خودرو بدون راننده باید در نظر داشته باشید که معمولا  شرکت های اجاره خودرو باک بنزین ماشین را در شرایطی که تحویل داده اند در همان شرایط هم تحویل می گیرند و همچنین نظافت خودرو را می باست در نظر بگیرید زیرا اگر زمانی که خودرو را با نظافت کامل به شرکت تحویل ندهید شرکت هزینه کارواش که حدودا بین ۱۰ تا ۳۵ هزار تومان است را از شما دریافت می کند.

اجاره خودرو فرودگاه امام

اجاره خودرو فرودگاه امام

 

 لوازم و هزینه های جانبی اجاره خودرو :

شرکت اجاره خودرو  برای حال شما مشتریان عزیز لوازم اضافه ای برای شما در نظر گرفته که در صورت درخواست شما مشتریان عزیز انها را در اختیار شما قرار می دهد که از جمله آن جی پی اس و صندلی مخصوص کودک ، زنجیر چرخ و دیگر لوازم جانبی سفر که با تماس با شرکت  می توانید از اقلام مورد نیاز و موجود در شرکت با خبر شده یا به سایت اجاره خودرو  در قسمت لیست قیمت اجاره خودرو از این اقلام با خبر شده و درزمان اجاره ماشین اقلام مورد نیاز خود را سفارش داده .

شرایط و مدارک اجاره ماشین مورد نیاز برای اتباع ایرانی

۱-یک فقره چک به مبلغ خودرو

۲-کارت شناسایی معتبر

۳-گواهینامه

۴-“فقط و فقط” یکی از موارد ذیل:

۱۰-۱ درصد ارزش خودرو به عنوان ودیعه (برای خودرو های ایرانی پانزده درصد ارزش خودرو)

۲-سند ملکی به نام متقاضی

۳-توقف خودروی شخصی متقاضی در پارکینگ عمومی و تحویل سند آن به شرکت

شرایط و مدارک مورد نیاز برای اتباع خارجی

۱-کارت شناسایی معتبر

۲-ویزا و پاسپورت متقاضی

۳-تصویر بلیط رفت و برگشت متقاضی

۴-گواهینامه

۱۰-۵ درصد ارزش خودرو به عنوان ودیعه (به ریال و یا سایر ارزهای خارجی) (برای خودرو های ایرانی پانزده درصد ارزش خودرو)

 

اجاره خودرو فرودگاه امام

اجاره خودرو فرودگاه امام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *