اجاره ماشین در بابلسر

اجاره ماشین بدون چک
اجاره ماشین بدون چک
اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۷
اجاره خودرو تشریفاتی
اجاره خودرو تشریفاتی
اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۷

اجاره ماشین در بابلسر

تاریخچه بابلسر

شهرستان بابلسر ، از شهرهای ساحلی در استان مازندران است که لقب یکی از خوش آب و هواترین مناطق شمالی کشور را به خود اختصاص داده است. منطقه‌ای بسیار سرسبز و باطراوت که طبیعت بکر و چشم‌اندازهای زیبا و خارق‌العاده‌ی آن، تمام گردشگران و توریست‌های سراسر جهان را مجذوب و مسحور خود ساخته است.

«مشهد سر» نامی است که در گذشته‌های دور بابلسر را بدان می‌خواندند. برخی معتقدند که به دلیل حضور سر امامزاده ابراهیم (ع)، برادر امام رضا (ع) در این شهر، به این نام شهرت یافته است. در این شهر می‌توان آثار تاریخی و جاذبه‌های فوق‌العاده‌ی طبیعی را مشاهده کرد.

 

اجاره ماشین در بابلسر

اجاره ماشین در بابلسر

 

اجاره ماشین در بابلسر

شرکت اجاره خودرو تهران لاین برای راحتی کار و آسودگی شما مشتریان عزیز رنت خودرو اجاره خودرو بدون چک قرار داده است . آن دسته از عزیزانی که چک برای ضمانت خودرو ندارن میتوانن به مبلغ خودرو مورد نظر خود سفته یا رسید سکه قرار دهند.

برای کرایه ماشین بدون چک خودرو های زیادی در نظر هستن که از قبیل برندهای اجاره ماشین مازراتی ، اجاره ماشین پورشه ، اجاره ماشین بی ام و ، اجاره ماشین بنز ، اجاره ماشین هیوندای ، اجاره ماشین کیا موتورز ، اجاره ماشین تویوتا ، اجاره ماشین ایرانی هستند.

 

اجاره ماشین در بابلسر

اجاره ماشین در بابلسر

 

اجاره ماشین بدون راننده

اجاره خودرو بدون راننده یکی از طرفدار ترین رنت در ایران است که شما با کرایه ماشین بدون راننده به راحتی به مهمانی های ، قرار های کاری و مسافرت خود را انجام دهید .

شرایط اجاره خودرو بدون راننده که در این مطلب مدارک مورد نیاز اجاره خودرو کامل توضیح داده است را مطالعه فرمایید. که مختصر توضیح کوتاهی از آن میپردازیم .

در اجاره ماشین بدون راننده شما با انتخاب خودرو مورد نظرتان یک چک یا سفته به مبلغ خودرو و همچنین ده درصد از قیمت خودرو را وعدیه یا دپوزیت قرار میدهید. و همچنین نسبت به روز اجاره خودرو مبلغی را برای امانت خلافی قرار داده و طبع روند ۲۰ تا ۲۵ روزه اگه خلافی در تاریخ اجاره ماشین که در دست شما بوده نداشتید به شما عودت می شود.

شرایط و مدارک اجاره ماشین مورد نیاز برای اتباع ایرانی

۱-یک فقره چک به مبلغ خودرو

۲-کارت شناسایی معتبر

۳-گواهینامه

۴-“فقط و فقط” یکی از موارد ذیل:

۱۰-۱ درصد ارزش خودرو به عنوان ودیعه (برای خودرو های ایرانی پانزده درصد ارزش خودرو)

۲-سند ملکی به نام متقاضی

۳-توقف خودروی شخصی متقاضی در پارکینگ عمومی و تحویل سند آن به شرکت

شرایط و مدارک مورد نیاز برای اتباع خارجی

۱-کارت شناسایی معتبر

۲-ویزا و پاسپورت متقاضی

۳-تصویر بلیط رفت و برگشت متقاضی

۴-گواهینامه

۱۰-۵ درصد ارزش خودرو به عنوان ودیعه (به ریال و یا سایر ارزهای خارجی) (برای خودرو های ایرانی پانزده درصد ارزش خودرو)

 

اجاره ماشین در بابلسر

اجاره ماشین در بابلسر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *