ارزان ترین معاملات اجاره خودرو در این ماه

جگوار XJ-S - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
جگوار XJ-S نقد و بررسی این خودرو
بهمن ۱۶, ۱۳۹۶
مرسدس بنز اسپریندر مدل ۲۰۱۸ رونمای شد
بهمن ۱۸, ۱۳۹۶
ارزان ترین معاملات اجاره خودرو - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

ارزان ترین معاملات اجاره خودرو - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

ارزان ترین معاملات اجاره خودرو

خودروسازان در ماه جاری روز خود را تقویت می کنند تا از تعطیلات پس از تعطیلات، با تشویق خریداران به خرید وسایل نقلیه جدید، رونق بخشند.

ارزان ترین معاملات اجاره خودرو - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

ارزان ترین معاملات اجاره خودرو – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

و در حالی که معاملات اجاره ای در حال شروع دوباره به سمت راست هستند، ما متوجه شرایط شروع به خیزش به سمت بالا، به عنوان نرخ بهره شروع می شود افزایش می یابد و ارزش های باقی مانده پس از مدت طولانی از قدرت است. با توجه به نیروهای عرضه و تقاضا، بهترین خرید ماه را می توان در انتخاب یک خودروی کوچک که مصرف کنندگان در حال حاضر به نفع SUV های کوچک هستند از بین ببرند.

ارزان ترین معاملات اجاره خودرو

ما ۱۰ معامله اجاره نامه مقرون به صرفه ماه را شناسایی کردیم و آنها را در نمایش اسلاید همراهی می کنیم. بهترین معامله ای که می توانستیم پیدا کنیم این است که Kia Forte کمپانی Kia Forte برای ۲۴ ماه با قیمت معادل ۱۱۹ دلار در ماه به مبلغ ۲،۶۵۷ دلار دست یابد. شما ممکن است ببینید که نرخ تبلیغات متفاوت است بسته به جایی که شما زندگی می کنند – در جنوب کالیفرنیا، به عنوان مثال، Forte در حال تبلیغ در ۱۳۹ دلار در ماه، هر چند با پایین پرداخت از $ ۱،۹۹۹، اما هنوز هم یک معامله مناسب و معقول است. به همین ترتیب، SUV تنها در لیست ما، تویوتا کمپانی تویوتا CH-R، برای مدل پایه به مبلغ ۱۴۹ دلار در ماه می پردازد، هرچند در بعضی از مناطق مصرف کنندگان یک معامله نسبتا گران قیمت تر در سطح تر و تمیز بیشتری خواهند داشت.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

 

ارزان ترین معاملات اجاره خودرو - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

ارزان ترین معاملات اجاره خودرو – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

این نشان می دهد که چرا همیشه توصیه می شود وب سایت های خودروسازان را بررسی کنید تا ببینید که کدام اجاره نامه ها و سایر انگیزه های فروش خودرو سازان در منطقه شما اعمال می شود (و حوزه های مترو مجاور را بررسی کنید تا ببینید که آیا ممکن است برای صرفه جویی در پول نقد باشد). همچنین، متوجه شوید که تمام جنبه های اجاره یک وسیله نقلیه جدید مورد مذاکره قرار می گیرند و شامل قیمت معامله می شود. اینجا کلیک کنید تا بیاموزید چگونه لیزینگ خودروهای جدید کار می کند و تعیین کنید که آیا برای شما مناسب است یا خیر. تمام شرایط برای مدل های پایه بدون گزینه ها، هزینه ها یا مالیات استفاده می شود.

اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

ارزان ترین معاملات اجاره خودرو

۱۰٫ هیوندایی الانترا
۱۶۹ دلار در ماه برای ۳۶ ماه با قیمت ۱،۹۹۹ دلار در زمان امضای قرارداد. هیوندای Elantra به روز شده برای سال ۲۰۱۸ یک ماشین با قابلیت شیک و با قابلیت کار با دینامیک رانندگی جامد و یک ضمانت فوق العاده طولانی است که جایگزین مناسب برای مظنونان معمول در میان خودروهای کوچک است.

۹٫ فورد فوکوس
۱۶۵ دلار در ماه برای ۳۹ ماه با ۲۶۸۴ دلار در زمان امضای قرارداد. فورد فوکوس جمع و جور در مدل های سدان و هتبیک قرار می گیرد و تنظیم می شود تا احساس راحتی بیشتری نسبت به خودروی متوسط داشته باشد. نسخه شتاب دهنده ST برای ۲۵۶ دلار در ماه به مبلغ ۳،۴۹۶ دلار فروخته می شود، اما، افسوس، برای مدل واقعا شیک مدل RS، هیچ پیشنهاد تبلیغاتی وجود ندارد.

۸٫ تویوتا کرولا IM
۱۵۹ دلار در ماه به مدت ۳۶ ماه با هزینه ۳،۶۷۹ دلار در زمان امضای قرارداد. در ابتدا به عنوان مدل Scion قبل از اینکه این نام تجاری بسته شد، Toyota Corolla iM اساسا یک نسخه هچ بی سی / واگن کادیلاک Corolla با ابزار اضافه شده است که آن را جایگزین مقرون به صرفه ای برای سوپروایز کوچک می کند.

۷٫ کیا اپتیما
۱۵۹ دلار در ماه به مدت ۲۴ ماه با ۲۹۸۶ دلار در زمان امضای قرارداد. این یک ماشین بزرگ در قیمت ماشین کوچک است. کادیلاک Kia Optima sedan کلاسیک متوسط و کم مصرف است، با فضای قابل توجهی در عقب صندلی و عملکرد کلی خوب است. شما می توانید برای پیدا کردن ماشین بیشتر برای پول سخت فشار.

۶٫ نیسان سنترا
۱۴۹ دلار در ماه برای ۳۶ ماه با ۲۹۹۹۹ دلار به دلیل امضای قرارداد. سایان نیسان Sentra با وجود این که در میان فروشندگان برتر این صنعت قرار دارند، ممکن نیست که اسپرتترین و با ظرافت ترین مدل سواری در جاده ها باشد، اما همچنان شما را از نقطه نقطه A به نقطه B به خوبی و کارآمد می برد.

۵٫ فولکس واگن Jetta
۱۴۹ دلار در ماه برای ۳۶ ماه با ۲۹۹۹۹ دلار به دلیل امضای قرارداد. ما خودروی فشرده Volkswagen Jetta را در سال گذشته لیزینگ کردیم اما نه به میزان زیادی. این هنوز هم یک معامله بزرگ در یک ماشین کوچک با دست زدن به پر جنب و جوش، یک صندلی واقعا پشت سر هم، و مهندسی حقیقی آلمانی است.

۴٫ تویوتا CH-R
۱۴۹ دلار در ماه به مدت ۳۶ ماه با ۲،۱۹۹ دلار در صورت امضاء (بر حسب منطقه متفاوت است). تویوتا CH-R یک کمپانی کوچک ورزشی است که در ظاهر بی نظیر در امتداد خط Nissan Juke قرار گرفته است.

۳٫ Fortwo هوشمند برقی
۱۴۹ دلار در ماه به مدت ۳۶ ماه با ۱۴۴۳ دلار در زمان امضای قرارداد. با نسخه های گازوئیل که تا سال ۲۰۱۸ قطع می شود، کوپه Smart ForTwo Electric Drive و قابل تبدیل تنها مدل های موجود در سری Smart هستند. این ارزان ترین روش برای رانندگی EV است، هرچند این وسیله تنها با دو صندلی، یک تنه کمر و یک محدوده عملیاتی فقط ۵۸ مایل با هزینه ای ارائه می دهد.

۲٫ تویوتا کورولا
۱۳۹ دلار در ماه به مدت ۳۶ ماه با ۲،۴۹۹ دلار در تاریخ ثبت نام (با توجه به منطقه متفاوت است). اگر چه علاقه مصرف کنندگان به سدان های کوچک کاهش می یابد، کمپانی تویوتا کورولا همچنان در میان مدل های پر فروش این صنعت باقی می ماند. این حمل و نقل پایه با کمی درخشش بصری و شهرت برای دوام طولانی مدت است.

۱٫ Kia Forte
۱۱۹ دلار در ماه به مدت ۲۴ ماه با ۲،۶۵۷ دلار در صورت امضاء (متفاوت از مناطق). اگر شما می توانید این پیشنهاد را به صورت محلی پیدا کنید، دریغ نکنید که از یک ماشین با نام تجاری جدید استفاده کنید، کمی بیشتر از هزینه یک فنجان روز جو. کمپانی Kia Forte به راحتی در داخل و خارج مدل می کند، اما در بخش بازار پرجمعیت آن را نادیده می گیرد.

پایان مقاله / ارزان ترین معاملات اجاره خودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *