اسکودا اسکالا RS رونمایی شد

بی ام دبلیو X6 جدید
بی ام دبلیو X6 جدید به طور تصادفی تست در جاده
آذر ۲۶, ۱۳۹۷
جیپ گرند
جیپ گرند رونمایی شد
دی ۴, ۱۳۹۷

اسکودا اسکالا RS رونمایی شد

اسکودا اسکالا RS

اسکودا اسکالا RS

اسکودا اسکالا RS

این برای افراد با مجوز فتوشاپ برای تغییر تصاویر رسمی Scala جدید بیش از حد طول نکشید و تصور کنید که هتچک های جمع و جور در انواع نسخه ها وجود دارد. جایگزینی Rapid Spaceback تنها چند روز پیش آغاز شد و حتی اگر Skoda می گوید هیچ تمایلی برای راه اندازی یک نسخه RS برای آن زمان ندارد، این افراد را از تصور اینکه چاقوی داغ را متوقف کرده است متوقف نکنید.

اسکودا اسکالا RS

اسکودا اسکالا RS

اجاره خودرو هیوندای

ایده یک Scala RS همه چیز غریزی نیست که شما در نظر داشته باشید. Skoda در ماه اکتبر در نمایشگاه پاریس خودروی مفهومی کاملا جذاب Vision RS را معرفی کرد. جایگزینی ارزان تر برای فولکس واگن گلف GTI توسط علاقه مندان به بودجه بسیار قدردانی خواهد شد، حتی اگر قدرت را برای جلوگیری از برداشتن انگشتان ولفسبورگ بردارید.

یکی دیگر از تمرینات طراحی دیجیتال، Scala را در ترسیم Scout ناهموار نشان می دهد و با استفاده از تعلیق جکوزی و روکش فلزی مورد استفاده قرار می گیرد. این می تواند Skoda راهی برای ارائه جایگزینی برای Karouq برای کسانی که علاقمند به خرید یک کراس اور نیستند. در حالی که مدل های Scout کاملا پیشرفته با استاندارد چرخ دنده کامل، ماشین ScoutLine-badged با قیمت گذاری در تنظیم FWD ارزان تر است. هنوز مشخص نشده است آیا Skoda قصد دارد هر یک از این دو را ارائه دهد.

اسکودا اسکالا RS

اسکودا اسکالا RS

اسکالا اساسا یک جایگزین برای فضاپیمای سریع است، اما برخی از رندرهای متصل شده خودرو را با یک سبک کمی تغییر یافته با یک درب عقب بلند تر نشان می دهد که استاندارد Rapid قدیمی را نشان می دهد. آن را به عنوان رقبای Skoda برای Hyundai i30 Fastback فکر کنید، با نسخه ای خنده دار RS به نظر می رسد امیدوار کننده امیدوار است، حتی اگر این فقط یک رویا لوله است.

امید خود را تا حد زیادی بالا نبرید زیرا بعید است که هر یک از این ارائه دهنده ها به واقعیت تبدیل شود، اگر چه هنوز هم امیدواریم که Scala RS در سالهای آینده به بازار برسد.

اجاره ماشین تهران

اسکودا اسکالا RS

اسکودا اسکالا RS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *