نگاهی به برج گرگان

کاخ آقا محمد خان قاجار-اجاره ماشین-اجاره خودرو
درباره کاخ آقا محمد خان قاجار
آذر ۱۲, ۱۳۹۶
جنگل شیرآباد-اجاره ماشین-اجاره خودرو
نگاهی به جنگل شیرآباد
آذر ۱۳, ۱۳۹۶
برج گرگان-اجاره ماشین-اجاره خودرو

برج گرگان-اجاره ماشین-اجاره خودرو

برج گرگان

 

 

اجاره خودرو برای برج گرگان

برج گرگان در میدان بسیج گرگان که بزرگترین میدان شهری شمال کشور با ۵ هکتار مساحت است، واقع شده است اجاره خودرو گلستان و بعد از برج میلاد دومین برج بلند کشور به شمار می آید.این برج به عنوان نماد مدرن شهر گرگان و استان گلستان محسوب می شود و شهر گرگان که شهر تاریخ و طبیعت است به همراه نمادها و جاذبه های متعدد تاریخی و طبیعی، یک نماد مدرن را نیز در خود جای داده است.

برج گرگان-اجاره ماشین-اجاره خودرو

ارتفاع برج گرگان ۵۷ متر بوده که در ۴ طبقه، یک طبقه زیرزمین با کاربری تجاری و اداری به مساحت ۱۵۰۰ متر مربع و یک طبقه آشپزخانه به مساحت حدود ۲۵۰ مترمربع در ارتفاع ۳۰ متری احداث شده است.

همچنین، یک طبقه رستوران به مساحت ۳۰۰ متر مربع در ارتفاع ۳۴ متری و یک طبقه تراس به مساحت ۱۷۰ متر مربع در ارتفاع ۳۸ متری احداث شده است. در تراس برج گرگان، چشم انداز دلپذیری از نمای شهر و دشت گرگان و منطقه گردشگری سوگله یا هزارپیچ دیده می شود. رستوران گردان برج گرگان در یک فضای کروی شکل به ارتفاع ۱۲ متر، برج گرگان را از هر نظر متمایز ساخته است.

برج گرگان-اجاره ماشین-اجاره خودرو

اجاره ماشین برای برج گرگان

از دیگر امکانات این برج میتوان به صاعقه گیر و آنتن ۱۵ متری با قابلیت تجهیزات ارتباطی اشاره کرد. اجاره خودرو گرگان به منظور تردد ایمن عابران، در ضلع شمال میدان بسیج یک زیرگذر عابر پیاده نیز ساخته شده است، در کنار این زیرگذر برای تسهیل عبور و مرور شهروندان و گردشگران، یک پارکینگ به ظرفیت حدود ۲۰۰ خودرو ایجاد شده است.

برج گرگان-اجاره ماشین-اجاره خودرو

پیرامون برج میدان بسیج امکاناتی نظیر پیاده روی اطراف برج، کافی شاپ، بخش اداری، سرویس های بهداشتی و وضوخانه، فضاهای تجاری، آسانسور، راه پله فرار، نمازخانه و همچنین فضای سبز و آب نماهای زیبای پیرامون برج و نیز امکان دسترسی به اینترنت بی سیم از سوی شهرداری گرگان فراهم شده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *