بیوک لاکراس جدید رونمایی شد

بی ام و ایکس ۵ سری ام
بی ام و ایکس ۵ سری ام در حال تولید می باشد
آبان ۲۴, ۱۳۹۷
اجاره خودرو سفرهای نوروزی
مک لارن ۵۷۰S معرفی این خودرو
آذر ۶, ۱۳۹۷

بیوک لاکراس

نگاهی تازه به بیوک لاکراس به لطف وزارت صنایع و فناوری چین از جمهوری خلق چین به صورت آنلاین منتشر شده است. سدان بزرگ یک جبهه کاملا بازنگری شده و برخی از ترفندهای کوچکتر در دم را به دست می آورد.

بیوک لاکراس

بیوک لاکراس

این ترفند به مجموعه ای از چراغهای جلو لاکراس می دهد و در قسمت جلویی سدان ظاهر بسیار واضحتری ایجاد می کند. لامپها در حال حاضر به مرکز پنجره مشبک و لمس محفوظ هستند. Fastika پایین تر، شامل تر و تمیز فلزی L شکل می دهد، شکوفایی های مختلف بصری به گوشه های وسیله نقلیه می افزاید.

عکس های نشت شده به نظر می رسد آرم Avenir را در قسمت پایین درب ورودی لاکراس نشان می دهد، که نشان می دهد این مدل پرتابل است. این امر باعث می شود که مقدار قابل توجهی از فلز کروم و قلم مو بر روی ماشین توضیح داده شود. انتظار نداشته باشید که تیزهای کوچک به نظر برسند.

اجاره خودرو لوکس

بیوک لاکراس

بیوک لاکراس

تغییرات در پشت به مراتب کمتر معنی دار است. نوار کروم در حال حاضر عرض عقب را اجرا می کند، و قطعه یک اتصال بصری بین چراغ های جلو ایجاد می کند. این باعث می شود که سدان تا حدودی گسترده تر ظاهر شود.

نشتی نگاهی به کابین تازه ترسیم نمی کند. با این حال، برخی از به روزرسانیهای فناوری به نظر میرسد.

بیوک لاکراس

بیوک لاکراس

اجاره ماشین

اطلاعات چینی اطلاعات جزئی موتور ارائه می دهد، اما اطلاعات ممکن است فقط در آن بازار مورد استفاده قرار گیرد. لانکروس چینی با استفاده از یک موتور ۲٫۰ لیتری از SAIC جنرال موتورز تولید ۲۳۱ اسب بخار (۱۷۲ کیلووات). در ایالات متحده، لاکراس در حال حاضر با یک چهار سیلندر هیبریدی ۲٫۵ لیتری با قدرت ۱۹۴ اسب بخار (۱۴۵ کیلو وات) و یا ۳٫۶ لیتری V6 با ۳۱۰ اسب بخار (۲۳۱ کیلووات) در دسترس است.

بیوک لاکراس

بیوک لاکراس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *