بی ام دبلیو سری ۸ کروک رونمایی شد

فورد فیوژن - اجاره خودرو بدون راننده
فورد فیوژن رونمای از این خودرو زیبا با نقد و بررسی آن
تیر ۲۶, ۱۳۹۷
آلفا رومئو ۸C
آلفا رومئو ۸C مدل ۱۹۳۹ در حراج گذاشته شد
آبان ۶, ۱۳۹۷
بی ام دبلیو سری ۸ کروک

بی ام دبلیو سری ۸ کروک

بی ام دبلیو سری ۸ کروک

BMW به تازگی سری جدید ۸ را برای آن چیزی که به نظر می رسید مثل یک ابدی است، در نهایت قبل از رسیدن کوپه بزرگ به زندگی. ما چیزی شبیه به نسخه پایین تر تجربه کرده ایم، هرگز نباید از M8 و چهار کوپه چهار نفره استفاده کرد. دوستان ما در Roadshow به مناسبت گفتگو با نمایندگان BMW در یک رویداد رسانه ای اخیر، و آموخته اند که بدون سقف ۸ ماه آینده در نمایشگاه خودرو لس آنجلس برگزار خواهد شد.

بی ام دبلیو سری 8 کروک

بی ام دبلیو سری ۸ کروک

ما در ماه های اخیر تماشای یک استریپ فانتزی از نمونه اولیه قابل تبدیل هستیم، با آخرین عکس های جاسوسی که تنها چند ناحیه در پشت شیشه ای از برجسته ظریف دیده می شود. هنگامی که بسته بندی کامو آن را نازک نشان می دهد معمولا معمولا در اطراف گوشه و در این مورد، گوشه در پایان ماه نوامبر هنگامی که روزهای رسانه ای در نمایش LA نمایش داده می شود تبدیل می شود.

با این حال، اطلاعات با مبدل متوقف نمی شود. Roadshow همچنین یادآور شد که چهار کوپه Gran Coupe در تابستان سال ۲۰۱۹ به فروشندگان کمک می کند و نسخه های M نیز باید در آن زمان در دسترس باشند. اطلاعات مربوط به تاریخ های آشکار برای این مدل ها شناخته شده نیست، اما هنوز هم انتظار بیشتری وجود ندارد. از آنجایی که ۸ سابق قبلی BMW هیچ یک از بال های قابل تبدیل یا درمان M را نداشتند – حداقل رسمی نبود – ما بسیار علاقمند به دیدن نسخه جدید در عمل هستیم.

اجاره خودرو بی ام و

بی ام دبلیو سری 8 کروک

بی ام دبلیو سری ۸ کروک

حتی بدون تزریق قدرت از بخش M، سری ۸ دقیقا یک لولا نیست. این موتور ۴٫۴ لیتری با دو توربو V8 خوب برای ۵۲۳ اسب بخار (۳۹۰ کیلو وات) را می بخشد و می تواند تا کمتر از ۴ ثانیه به ۶۰ مایل در ساعت برسد. قطع کردن سقف به طور مرتب باعث افزایش وزن می شود که همه اجزای مکانیکی و تقویت شاسی بیشتر در آن مورد توجه قرار گرفته است، بنابراین ما انتظار داریم که مبدل به اندازه کافی سریع باشد. با این حال، این بزرگ دونام تورهای بزرگ باید مناسب برای صحنه LA زمانی که قطعه نهایی کامو در نهایت کنار می آیند.

کرایه ماشین

بی ام دبلیو سری 8 کروک

بی ام دبلیو سری ۸ کروک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *