بی ام دبلیو سری ۲ گران کوپه مدل ۲۰۲۰

آتلانتا هاوکس
آتلانتا هاوکس رونمایی شد
آبان ۲۰, ۱۳۹۷
بی ام و ایکس ۵ سری ام
بی ام و ایکس ۵ سری ام در حال تولید می باشد
آبان ۲۴, ۱۳۹۷
بی ام دبلیو سری ۲ گران کوپه

بی ام دبلیو سری ۲ گران کوپه

بی ام دبلیو سری ۲ گران کوپه

در حالی که مرسدس در حال تکمیل لبه های نسل دوم CLA است، سرنشین BMW هرگز هدر نمی رود. خانواده خانوادگی خانواده های بویایی خودروهای سوپروایزر، شامل یک سری GC 2 (codenamed F44) برای پیوستن به ۴ سری GC موجود و آینده GC 8 Series خواهند شد. ما پیش نمونه ها را کشف کردیم، اما این به مراتب بهتر از کامیون جدیدی است که ممکن است برای مبارزه با یک چهار چرخ آئودی TT، اگر شایعات اخیر، هیچ اشاره ای نداشته باشند.

بی ام دبلیو سری ۲ گران کوپه

بی ام دبلیو سری ۲ گران کوپه

اجاره ماشین بی ام و

در حالی که خودروی آزمایشی به نظر می رسد که بدن کامل تولید را داشته باشد، BMW در تلاش است تا با استفاده از برخی از پانل های اضافی روی فلز واقعی، ترفندهای خود را بر روی ما انجام دهد. نزدیکتر نگاه کنید و تعداد زیادی از رینگهای کوچک سیاه و سفید را در سراسر ماشین متوجه خواهید شد که به پانل های جعلی با ساختار واقعی پیوستن. بالهای جلو دارای نشانگرهای نارنجی هستند که می تواند نشان دهد که ۲ سری گران کوپه در ایالات متحده نیز در دسترس خواهد بود.

دیگر ویژگی های قابل توجه شامل چراغ های جلو و پیشانی غیرقابل پیش بینی و چراغ های عقب به نظر می رسد کاملا براق اگر ما ممکن است اضافه کنید. عقب خودرو به نظر می رسد دارای یک اسپویلر درب داخلی است و یک جفت راهنمایی های اگزوز نشان می دهد که نمونه اولیه متعلق به مشخصات بالاتر از سدان ورزشی است.

بی ام دبلیو سری ۲ گران کوپه

بی ام دبلیو سری ۲ گران کوپه

ما نمی توانیم آنچه را در داخل است ببینیم، اما گارانتی ۲ سری Gran Coupe احتمالا کابین را از نسل بعدی نسل ۱ هچ بی بی به دلیل بعضی سال های دیگر به ارث خواهند برد. صحبت از سری ۱، سدان سابق چین تنها (که در حال حاضر در مکزیک نیز موجود است) نیز یک بار دیگر در آلمان آزمایش شد. در صورتی که در اروپا برای رقابت با Mercedes A-Class Sedan و Audi A3 Sedan رقابت کند، خیلی تعجب نکنید.

همانند سری ۱، نخستین سری ۲ GC بر پایه یک پلت فرم چرخ جلو است، یعنی معماری UKL که بر پایه موتورهای ۲ سری فعال تورور و Gran Tourer و Minis است. گفته می شود که داغترین این دسته از مدل های M Performance با رزولوشن X2 M35i است. بدین معناست که ما از یک موتور بنزینی با موتور ۲٫۰ لیتری توربوشارژ به عنوان کراسورو گرم استفاده خواهیم کرد، بنابراین در جایی که در منطقه ۳۰۲ اسب بخار و ۲۹۵ پوند (۴۵۰ نیوتن متر) گشتاور است، استفاده خواهد شد.

اجاره خودرو

بی ام دبلیو سری ۲ گران کوپه

بی ام دبلیو سری ۲ گران کوپه

اگر گزارش دقیق باشد، ۲ سری Gran Coupe در اوایل سال آینده معرفی خواهد شد. به نظر می رسد که به نظر می رسد درست به نظر نمونه اولیه به نظر می رسد تقریبا آماده تولید است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *