بی ام دبلیو X6 جدید به طور تصادفی تست در جاده

پورشه ۹۱۱ کابریو جدید رونمایی شد
آذر ۲۲, ۱۳۹۷
اسکودا اسکالا RS
اسکودا اسکالا RS رونمایی شد
آذر ۲۷, ۱۳۹۷
بی ام دبلیو X6 جدید

بی ام دبلیو X6 جدید

بی ام دبلیو X6 جدید

بی ام دبلیو در حال آماده شدن برای سال ۲۰۱۹ است. به غیر از نگه داشتن اتومبیل های تازه راه اندازی خود را در چک سال برای فروش، بسیاری از اتومبیل های آینده در حال انجام است. یک X1 جدید وجود دارد، در حالی که یک نسخه تجدید شده از سری Gran Coupe 8 سری نیز دیده می شود مانند این است که یک ماشین جدید نیست، اگر نه برای حداقل عناوین camo.

بی ام دبلیو X6 جدید

بی ام دبلیو X6 جدید

اجاره خودرو بی ام و x6

با این حال، اگر چه ما باید آن را در آخرین ظاهر خود چند ماه پیش بر روی X6 جدید گزارش کمی وجود دارد. یک تست کشف شده در اینجا به نظر می رسد همان تراز M Performance است که بر اساس مصرف هوای بزرگ در فاسیا و خروجی های دوقلو به همان اندازه بزرگ در پشت است.

گذشته از آن، ما خوشحالیم که گزارش می دهیم که پایان عقب بازسازی شده هنوز دست نخورده است، که باعث افزایش درخواست X6 می شود. اما این می تواند بیش از حد است زیرا همه ما می دانیم که SUV های کوپه برای همه نیستند. با این وجود، برنده یک پیروزی است، زیرا این بهبود از مدل خروجی است.

بی ام دبلیو X6 جدید

بی ام دبلیو X6 جدید

اجاره ماشین

آینده X6 قرار است در آینده سال آینده به عنوان ۲۰۲۰MY در ایالات متحده راه اندازی شود. اعتقاد بر این است که نیروگاه همان نیرویی را دارد که موتور دیزلی M850i دارای موتور توربو ۴٫۴ لیتری V8 است. در انتهای دیگر طیف، نسخه M بعد از X6s به طور منظم عرضه خواهد شد و به عنوان ۲۰۲۱MY فروخته خواهد شد. در ضمن، اجازه دهید چشمانمان را از بین ببریم و مراقب باشیم که آیا BMW برخی اطلاعات بیشتر را در مورد نسل بعدی X6 رها می کند.

بی ام دبلیو X6 جدید

بی ام دبلیو X6 جدید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *