بی ام و ایکس ۵ سری ام در حال تولید می باشد

بی ام دبلیو سری ۲ گران کوپه
بی ام دبلیو سری ۲ گران کوپه مدل ۲۰۲۰
آبان ۲۳, ۱۳۹۷
بیوک لاکراس
بیوک لاکراس جدید رونمایی شد
آبان ۲۷, ۱۳۹۷
بی ام و ایکس ۵ سری ام

بی ام و ایکس ۵ سری امبی ام و ایکس ۵ سری ام

بی ام و ایکس ۵ سری ام

اولین عکس جاسوسی نسل بعدی BMW X5 M از تاریخ ۱۸ ژوئیه سال گذشته، هنگامی که ما شاهد یک تست نمونه اولیه تسلیحاتی شدید بودیم، دیده می شود. در حال حاضر، حدود ۱۸ ماه بعد، اغلب پنهان شده است اما نام تجاری بایرن هنوز آماده نیست تا عملکرد SUV خود را راه اندازی کند. نمونه اولیه از ویدیوی در بالا احتمالا ارزیابی های نهایی را در Nurburgring انجام می دهد و ما خوشحالیم که همه چیز را (تقریبا) آماده برای تولید گزارش می کنیم.

بی ام و ایکس 5 سری ام

بی ام و ایکس ۵ سری ام

اجاره خودرو بی ام و

این فوق العاده است که چنین وسیله نقلیه عظیمی از وسایل ورزشی خانواده را در سراسر مسیر معروف آلمان با اطمینان با حداقل رول بدن ببینید. البته، هیچ کس انتظار ندارد X5 M برای تنظیم مدارهای جدید در دامنه مدار، اما ما شرط می بندیم که این می تواند به راحتی برخی از چشمه های هوای نفوذی در بازار را در گوشه های کنار هم قرار دهد.

و اگر هنوز مطمئن نیستید که این نسخه M از X5 جدید است، بدن تهاجمی با ورودی های بزرگتر به جلو، چرخ های آلیاژی ۲۱ اینچ، راهنمایی های اگزوز چهارگانه در پشت، و تعلیق پایین باید نور بیشتری درخشند مهم است همچنین، یک اسپویلر با سقف و یک روتور متقاطع روبشده برای مطابقت با عضلات اضافی که از موتور دوقلوهای توربو تحت پوشش وجود دارد، وجود دارد.

بی ام و ایکس 5 سری ام

بی ام و ایکس ۵ سری ام

در مورد قدرت انتقال، قطعا ۴٫۴ لیتری توربو دوقلو V8 قدرت ارسال به همه چهار چرخ وجود دارد. منابع ادعا می کنند که مقدار خروجی این واحد بیش از ۶۰۰ اسب بخار (۴۴۷ کیلووات) خواهد بود، اما ما باید صبر کنیم تا عملکرد SUV برای دیدن تعداد نهایی به پایان برسد. متأسفانه این به این معنی است که تا زمانی که این اتفاق رخ دهد، حدود ۶ تا ۱۲ ماه وجود دارد.

اجاره ماشین بدون راننده

بی ام و ایکس 5 سری ام

بی ام و ایکس ۵ سری ام

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *