بی ام و X4 مدل ۲۰۱۹ با ظاهری جدید رونمایی شد

اجاره ماشین لوکس ارزان
اجاره ماشین لوکس ارزان
بهمن ۲۳, ۱۳۹۶
اجاره پژو ۲۰۶ در تهران
بهمن ۲۵, ۱۳۹۶
بی ام و X4 مدل ۲۰۱۹ - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

اجاره ماشینبی ام و X4 مدل ۲۰۱۹ - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین لوکس ارزان

بی ام و X4 مدل ۲۰۱۹

در کمتر از چند ماه، BMW در نهایت ورق های خود را از X4 تمام جدید می سازد. ما قبلا آن را آزمایش کردیم چندین بار، هر دو در قالب استاندارد و به عنوان نسخه هاردکور M، و مدیر اجرایی BMW نیکولا پیتر رسما تایید کرد که SUV در برخی از زمان ها در سال ۲۰۱۸ می رسد. اما حتی قبل از ما X4 جدید در ورق فلز، هنرمندان ارائه شده است که احتمالا SUV جدید در کل خواهد بود.

بی ام و X4 مدل ۲۰۱۹

بی ام و X4 مدل 2019 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

بی ام و X4 مدل ۲۰۱۹ – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

با یک فاشیای جدید، با بقیه مدل های BMW، یک سقف شیبدار و چرخ های بزرگ و ورزشی، رندر X4 باید تقریبا با چیز واقعی مشابه باشد. پس از همه، ما X4 جدید را در طول حمل و نقل به راحتی با عکاسان جاسوسی سریع انگشتان خود آشنا کردیم. اگر چه ما نمی دانیم که چه چیزی در داخل X4 جدید ظاهر خواهد شد، ما انتظار داریم که بسیاری از قطعات مشابه را با X3 که بر پایه آن قرار دارد به اشتراک بگذاریم.

جدید BMW X4 با موتور ۳٫۰ لیتری توربوشارژر ۶ موتور با ۳۵۵ اسب بخار (۲۶۵ کیلو وات) و ۳۶۹ پوند (۵۰۰ نیوتن متر) گشتاور، همراه با انتقال اتوماتیک هشت سرعته و کلی چرخ رانندگی، البته یک گزینه دیزلی M40d نیز ارائه خواهد شد، و همچنین یک نسخه هاردکور M. این شرکت جدیدترین موتور بیتورو ۳٫۰ لیتری Inline-6 را که حدود ۴۵۰ اسب بخار قدرت (۳۳۶ کیلو وات) را تحویل می دهد، قرض می گیرد.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

بی ام و X4 مدل 2019 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

بی ام و X4 مدل ۲۰۱۹ – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

موقعیت مکانی برای اولین بار در ژنو موتور نمایش بعد از ماه مارس باقی می ماند. جدید X4 خواهد شد در Spartanburg BMW، کارولینای جنوبی کارخانه تولید شده است، تولید انتظار می رود که در چند ماه آینده شروع به کار کند. تولید مدل فعلی ماه آینده به پایان خواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *