تویوتا آئوریس نقد این خودرو فوق العاده

سانگ یانگ موسو وانت - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
سانگ یانگ موسو وانت آغاز بکار در نمایشگاه ژنو موتور
اسفند ۱۹, ۱۳۹۶
کیا سورنتو - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
کیا سورنتو ۲۰۱۹ نقد بررسی این خودرو زیبا
اسفند ۲۲, ۱۳۹۶

تویوتا آئوریس

به گزارش اجاره خودرو تهران لاین تویوتا مفهوم GR سوپرا رانی استقبال در نمایشگاه ژنو این سال است. تویوتا با موتورسیکلت قرمز، سفید و سیاه مشغول به کار است، یک کیت بدن تهاجمی و یک بال عقب عظیم، این خودروی قوی خودرویی است که ما از Toyota انتظار داریم … و می تواند طیف گسترده ای از محصولات عملکردی

در حال حاضر ما Yaris با عملکرد مشابه GRMN را دیده ایم، اما یک هنرمند معتقد است که جدید Auris – همچنین در ژنو نشان داده شده است – می تواند همان ظاهر را ببینید. X-Tomi Design به شکل دیجیتالی تصور کرده است که جدید Hurricane Auris که همان رنگ قرمز، سفید و سیاه و سفید موجود در Yaris GRMN و GR Supra Racing Concept قبل از آن است، تصور می شود.

تویوتا آئوریس

 

تویوتا آئوریس - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

تویوتا آئوریس – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

قسمت پایین تر پنجره جلو، یک قطعه جدید قرمز جدید به دست می آید، مانند چراغهای جلو. مشخصات جانبی تصویر طراحی قرمز و سیاه ظریف، شبیه به Yaris، چرخ های جدید و دو رنگ رنگ سفید و سیاه رنگ کمک می کند تا رندر را با هم بکشید. این Auris تهاجمی است که شما تا به حال نمی دانستید که می خواستید.

از لحاظ عملکرد، استاندارد Auris توسط تعدادی موتور ارائه می شود. واحد ۱٫۲ لیتری توربو شارژ استاندارد می آید، اما یک مدل قوی تر با یک ترابایتی ۱٫۸ لیتری هیبریدی تولید ۱۲۲ اسب بخار (۹۱ کیلووات)، در حالی که سیستم جدید هیبریدی ۲٫۰ لیتری ۱۸۰ اسب بخار (۱۳۴ کیلووات) تولید می کند. مدل High-po GRMN حتی قوی تر خواهد بود.

کنونی Yaris GRMN از طریق ۱٫۸ لیتری لیفتراک ۴ لیتری با موتور ۲۰۹ اسب بخار (۱۵۵ کیلو وات) و ۱۸۴ پوند فوت (۲۴۹ نیوتن متر) گشتاور تولید می کند. این بدان معنی است که شارژر می تواند تا حداکثر ۶۲ مایل در ساعت (۱۰۰ کیلومتر در ساعت) فقط ۶٫۴ ثانیه و حداکثر سرعت ۱۴۳ مایل در ساعت (۲۳۰ کیلومتر در ساعت) باشد. انتظار می رود Auris قوی تر – اگر تولید شود – برای دیدن ارقام عملکرد مشابه.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

 

تویوتا آئوریس - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

تویوتا آئوریس – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *