تویوتا تاکوما مدل ۲۰۲۰

مرسدس کلاس X - وانت
مرسدس کلاس X – وانت رونمایی شد
فوریه 5, 2019
کادیلاک ATS-V کوپه
کادیلاک ATS-V کوپه مدل ۲۰۱۹
فوریه 17, 2019
تویوتا تاکوما مدل ۲۰۲۰

تویوتا تاکوما مدل ۲۰۲۰

تویوتا تاکوما

سکویا TRD نرم افزار است که تنها یک نشان دادن در نمایش خودکار شیکاگو است. بهترین فروش تویوتا تاکوما نیز نگاه جدیدی دارد. با این حال، ممکن است شما مجبور نباشید تفاوت واضح را مشخص کنید، زیرا اکثر تغییرات در کابین است. اما برخی از نشانه های بیرونی تعریف شده وجود دارد که به تخریب کامیون تا سال ۲۰۲۰ کمک می کند.

تویوتا تاکوما مدل 2020

تویوتا تاکوما مدل ۲۰۲۰

اجاره خودرو تویوتا

تمام شش کلاس Tacoma یا یک پنجره ی جدید، چرخ های جدید و یا هر دو، حداقل. مدل SR5 دارای چرخ های ۱۶ سیلندر تیره ساتین و تختهای تیره تر است. تر و تمیز TRD Sport می شود چرخ های ۱۷ اینچی و چراغ های LED در دسترس است. مدل TRD Off-Road یک پنجره مشبک و چراغ های LED موجود و چراغ های مهمان LED را با کروم وارد می کند. و Tacoma Limited با طراحی جدید مشبک، چرخ های آلیاژی ۱۸ اینچی، و چراغ های LED استاندارد و چراغ های در حال اجرا کار می کند.

تویوتا تاکوما مدل 2020

تویوتا تاکوما مدل ۲۰۲۰

در بالای محدوده، مدل TRD Pro جاده گرا بیشترین تغییر را می بیند. چراغهای چراغی متوالی و چراغهای در حال اجرا در روز برای اولین بار برای این بخش است. چرخ های ۱۶ اینچی با نام تجاری جدید، و درجۀ سیاه در چراغ های عقب بالا از نظر تهاجمی. جدید برای ۲۰۱۹ کار رنگی ارتش سبز است که با رنگ های قبلا موجود مانند Super White، Midnight Black Metallic و Metallic Gray Magnetic متصل است.

در داخل TRD Pro، یک صندلی راننده با قدرت ۱۰ جهته استاندارد می شود و صفحه نمایش چند رسانه ای با صفحه نمایش لمسی ۸ اینچی بزرگتر به روز می شود. در حقیقت، تمام Tacoma trims صفحه نمایش جدید هشت اینچی را با گرافیک بهتر و برای اولین بار، Apple CarPlay، Android Auto و Amazon Alexa دریافت می کنند.

تویوتا تاکوما مدل 2020

تویوتا تاکوما مدل ۲۰۲۰

بیشترین نمرات Tacoma همچنین صندلی راننده قابل تنظیم برای اولین بار را دریافت می کنند و هر ترمو استاندارد Toyota Safety Sense P. است که شامل هشدار قبل از برخورد، تشخیص عابر پیاده، هشدار از راه خروج خط، پرتوهای اتوماتیک و کنترل کروز رادار است. و با توجه به تر و تمیز، Tacoma هنوز هم می تواند به ۶،۸۰۰ پوند (۳،۰۸۴ کیلوگرم) بکسل بفروشد.

همان گزینه های موتور در سال ۲۰۲۰ است. خریداران می توانند تاکوم را با چهار سیلندر ۲٫۷ لیتری پایه، با توان ۱۵۹ اسب بخار (۱۱۸ کیلووات) و ۱۸۰ پوند فوت (۲۴۴ نیوتن متر) گشتاور یا ۳٫۵ -liter V6، تولید ۲۷۸ اسب بخار (۲۰۷ کیلو وات) و ۲۶۵ پوند (۳۵۹ نیوتن متر) گشتاور. هر دو موتور استاندارد با شش سرعت اتوماتیک می آیند، اما V6 هنوز با یک کتابچه راهنمای شش سرعت در دسترس است.

اجاره ماشین تویوتا پرادو

تویوتا تاکوما مدل 2020

تویوتا تاکوما مدل ۲۰۲۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *