تویوتا هایلندر ۲۰۱۷ رونمایی شد

هیوندای نکسو - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
هیوندای نکسو ۲۰۱۹ ماشین هیدروژن واقعی است و واقعا خوب است
فوریه 27, 2018
کیا سورنتو دیزل - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
کیا سورنتو دیزل تست خودرو جاسوسی در آزمایش اولیه
مارس 1, 2018

تویوتا هایلندر

به گزارش اجاره خودرو تهران لاین تویوتا هایلندر ۲۰۱۷ دارای ویژگی های زیادی برای پول است، اما حتی با به روز رسانی های قابل توجه برای سال مدل ۲۰۱۷، این SUV سه ردیف از رقابتش پایین می آید، زیرا آن را به راحتی رانندگی نمی کند و یا به اندازه فضای زیادی .

در مقابل رقابت: در آخرین ۲۰۱۷ چالش سه ردیف SUV، هایلندر ۲۰۱۷ آخرین به پایان رسید در زمینه چهار. اگر قصد رقابت با جدیدترین سهبعدی SUV ها را در محدوده قیمت خود داشته باشید، هایلندر نیاز به بیشتر دارد: فضای بیشتری، راحتی بیشتر و بیشتر تکنولوژی.

تویوتا هایلندر

تویوتا هایلندر - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

تویوتا هایلندر – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

هایلندر در سال ۲۰۱۴ مدل جدیدی را طراحی کرد که در سال ۲۰۱۷ طراحی شده است و شامل مدل های جدید و موتور V-6 است که قدرتمند تر است و با یک انتقال اتوماتیک هشت سرعته جدید کار می کند. مدل آزمایشی ما، یک ترمز پیشرفته محدود با تمام چرخ ها، نسخه V-6 به روز شده و قیمت آزمایش شده ۴۴،۵۱۴ دلار، از جمله هزینه ۹۴۰ دلاری را در اختیار داشت.

طراحی مجدد هایلندر ۲۰۱۴ با نگاهی سخت تر به SUV ها انجام داد و تغییرات در سال ۲۰۱۷ باعث می شود که موضوع طراحی نیز بیشتر شود. قسمت جلو به روز شده دارای پنجره مشبک بزرگ با میله های کروم است که جایگزین طراحی قدیمی snoutlike، اما شکل کلی SUV باقی می ماند.

رقبا تویوتا هایلندر در چالش ما – ترمیم ۲۰۱۸ هیوندای هلی کوپتر ۲۰۱۸ و جدید ۲۰۱۸ فولکس واگن اطلس، ۲۰۱۸ جدید، بزرگتر در خارج هستند، بعضی از آنها به اندازه کافی قابل اندازه گیری هستند و اندازه کوچک تویوتا در کابین احساس می شود.

محدود ترین طراحی های طراحی شامل چراغ های دود، چرخ های ۱۹ اینچی کروم و ریل های سقف کروم است.

بسیاری از SUV های سهبعدی مدرن مانند خودروهای بزرگ رانندگی می کنند، اما Highlander یکی از آنها نیست، حتی با به روز رسانی های drivetrain برای ۲۰۱۷٫

تویوتا هایلندر سوار قوی تر و شلوغ تر از تراورس است، که از یک فاصله بین محور طولانی تر کمک می کند که سواری را راحت تر و تنظیم تعلیق راحت تر انجام دهد.  نیز در بزرگراه از Chevrolet با صدای ماندگار سوت زدن در سرعت های بزرگراه بلند تر است. در حالی که تراورس و اطلس دارای چراغ، دقیق فرمان، تویوتا هایلندر است مبهم تر – به ویژه هنگامی که شروع به نوبه خود – و بازخورد فاقد است.

گفت: تعلیق هایلندر  به خوبی جرم SUV را مدیریت می کند؛ آن را از طریق گوشه های بزرگ جابجا نمی کند.

هلیلرهای V-6 دارای جدید هشت سرعته اتوماتیک هستند. من دوست داشتم هلی کوپتر V-6 در Highlander قبلی، که از شش سرعت اتوماتیک استفاده می کرد. اگر چه انتقال جدید به SUV کمک می کند مسافت پیموده شده گاز EPA برآورد شده، تجربه رانندگی رنج می برد.

 

تویوتا هایلندر - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

تویوتا هایلندر – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

بزرگترین مشکل درایو جدید این است که چگونه SUV احساس کند هنگامی که از توقف متوقف می شود. این بسیار تدریجی است – حتی زمانی که پدال گاز را کمی کمی فشار دهید – مانند انتقال بسیار دنده ای است. تنها در سرعت های متوسط ​​می چرخد ​​از خواب بیدار می شود و شتاب بیشتری می گیرد. حرکت چرخ دنده کنسول به موقعیت S به جای Drive باعث بهبود پاسخگویی می شود.

بسیاری از سطوح ترمز با V-6 دارای یک سیستم خودکار توقف است که زمانی که شما به توقف متوقف می شود، موتور را خاموش می کند و سپس دوباره شروع به کار می کند. سیستم شامل یک تایمر در صفحه خوشه سنج است که پیگیری می کند تا چه مدت موتور خاموش شده است. من دوست دارم که چگونه سیستم توقف-توقف موتور را خاموش می کند اگر شما به آرامی روی پدال ترمز فشار می دهید، همانطور که در ترافیک توقف و حرکت قرار دارد.

با تخمین EPA 20/26/22 mpg شهر / بزرگراه / ترکیب شده در گاز منظم، برآورد مسافت پیموده شده گاز هایلندر Limited ما در هر چهار چرخ بهترین از چهار V-6 سواری در مسابقه SUV سه ردیف بود ، هر چند تفاوت بین بهترین و بدترین ترکیب MPG تنها ۳ مایل بر ساعت بود. Pilot در هر دو راننده با ارتفاع ۱۹/۲۶/۲۲ مایل در دقیقه، و سپس رانندگی در جلو Traverse 18/27/21 mpg، دومین جلسه با هایلندر بود. در عین حال، اتوبوس تمام چرخ ها دارای امتیاز ۱۷/۲۳/۱۹ mpg می باشد.

داخل کشور هایلندر از مدل ۲۰۱۶ بسیار مشابه است. حتی اگر مواد در ردیف اول و دوم همواره خوب باشند، منطقه ای که بعضی مارک ها تمایل به استفاده از ترمینال درجه پایین تر دارند، طراحی کلی به نظر می رسد در مواجهه با رقبای جدید تر مانند تراورس و اطلس.

کابین دارای برخی از عناصر که آن را جدا از هم جدا، از جمله یک سینی دستگاه گسترده در پایین داشبورد است که شامل یک سازنده بند ناف است. این یکی از آن چیزهایی است که با تجدید نظر آشکار می شود با توجه به اینکه چگونه بسیاری از گوشی های هوشمند را شارژ می کنند، اما چیزی شبیه به دیگر SUV های سه بعدی نخواهید دید. مخزن ذخیره سازی بین صندلی های جلو یکی از بزرگترین کلاس هاست و اتاق کافی برای نگه داشتن یک لپ تاپ یا کیف پول دارد.

صندلی های صندلی های جلو راحت هستند و صندلی راننده محدود دارای یک زیرساخت پایه قابل تنظیم پایین است که به شما اجازه می دهد که پشتیبانی ران را تغییر دهید، که من قدردانی می کنم. از چهار SUV هایی که مورد آزمایش قرار گرفتیم، هایلندر تنها کسی بود که صندلی های جلو را تهدید کرد علاوه بر صندلی های گرم که همه آنها داشتند.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

 

تویوتا هایلندر - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

تویوتا هایلندر – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

هایلندر ، با این حال، دو ویژگی محبوب رایج در میان رقبای خود را از دست داده است: CarPlay اپل و اتصال گوشی هوشمند Android Auto. سیستم چندرسانه ای صفحه نمایش ۸ اینچی لمسی محدود شامل ناوبری و پخش صدای بلوتوث است و آسان ساختن آی فون من با استفاده از بلوتوث است. گرچه سیستم به راحتی در کلیه استفاده می شود، گرافیک صفحه لمسی در مقایسه با صفحه نمایش با وضوح بالا اطلس، پایه است.

صندلی های سطحی دوم سطر ردیف به جلو و عقب کاملا فاصله است. حتی اگر صندلی ها راحت باشند، به طبقه نزدیک می شوند و موقعیت صندلی کمتری نسبت به ایده دارند.

چیز خوب این است که صندلی های ردیف دوم ردیف وجود دارد، زیرا بزرگسالانی که جرأت نشستن در ردیف سوم دارند، نیاز به فضای بیشتری برای پاها خواهند داشت. صندلی های صندلی کم ارتفاع صندلی کم و موقعیت زانو، صندلی ردیف سوم Highlander در مقایسه با تراورس یا اطلس نسبتا راحت تر است و رکورد سوم رتبه رانندگی بدترین چهار SUV در چالش است. با این حال، بازه ردیف سوم، کاملا کمیاب است.

ذخیره سازی محموله هایلندر نیز بدتر شد. با داشتن فقط ۱۳٫۸ فوت مکعب باربندی در پشت ردیف سوم، اگر سه ردیف صندلی مورد نیاز باشد، برای مسافرت خانوادگی سخت است.

 

تویوتا هایلندر - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

تویوتا هایلندر – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

ایمنی
هایلندر ۲۰۱۷ بالاترین امتیاز ممکن را در تمام موسسات بیمه برای امتحانات شکستگی ایمنی بزرگراه دریافت کرده و استاندارد سیستم ترمز اتوماتیک استاندارد آن نیز بالاترین رتبه را به دست آورد. عملکرد چراغ آن قابل قبول بود، که دومین رتبه رتبه دوم است. در همین حال، اداره امنیت ملی ترافیک بزرگراه رتبه بندی پنج ستاره SUV را بر اساس عملکرد تست تصادف و مقاومت در برابر چرخش اعطا کرد.

سایر ویژگی های ایمنی فعال استاندارد عبارتند از: اخطار خروج خط، خط کمک، کنترل کروز انطباقی و چراغهای جلو پرتو اتوماتیک.

ارزش در کلاس آن
در اواسط چرخه به روز رسانی هایلندر ۲۰۱۷ ممکن است به اندازه کافی در زمان های متفاوت باشد، اما در مقابل رقبای طراحی شده و همه جدید که کار بهتر را در برآورده ساختن نیازهای خانواده انجام می دهند، کوتاه می آید. بخشی از علت این است که نیروی برق جدید V6 و مسائل مربوط به هدایت آن، اما این SUV نیز از ویژگی هایی است که سخت و غیرممکن است بدون طراحی مجدد کامل تغییر کند – مثل کابین کوچک و محموله آن.

بخش ویراستاری منبع شما برای اخبار خودرو و بررسی است. در راستای خط مشی اخلاقی طولانی مدت ، سردبیران و بازرسان هدایا و یا سفرهای رایگان از خودروسازان را قبول نمی کنند. بخش ادبیات مستقل از تبلیغات، فروش و بخش های پشتیبانی شده  است.

 

تویوتا هایلندر - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

تویوتا هایلندر – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *