تویوتا پریوس مدل ۲۰۱۹

جیپ گرند
جیپ گرند رونمایی شد
دی ۴, ۱۳۹۷
آئودی R8
آئودی R8 مدل ۲۰۱۹
دی ۱۱, ۱۳۹۷

تویوتا پریوس

در حالی که تویوتا پریوس دور از یک ماشین ورزشی نیست، هنوز برخی از صاحبان خودرو در تلاش هستند تا خودروهای پر سود خود را به طرز چشمگیری افزایش دهند. برای این مخاطب، تویوتا مسابقه توسعه پیشرفته با تعدادی از ارتقاء بصری سازگار با پریوس Facelifted که ما برای اولین بار در ماه گذشته در نمایشگاه خودرو لس آنجلس دیدیم.

تویوتا پریوس

تویوتا پریوس

اجاره خودرو تویوتا لندکروز

ایمن است که می گویند Prius طراحان جذاب ترین در میان اتومبیل ها در فروش امروز ندارد، اما TRD معتقد است که می تواند حسن نیت ارائه شده از یک کیت بدن را که شامل همه چیزهایی است که می توانید در مورد آن فکر کنید حتی در صندوق قرار داده است. فراتر از تغییرات در بدن – که شامل یک diffuser سقف است – همچنین یک سیستم اگزوز دوگانه و انتخاب غنی از چرخ های آلیاژی ۱۵ – ۱۸ اینچی وجود دارد.

تویوتا پریوس

تویوتا پریوس

این ویژگی ها در ژاپن در حال حاضر در دسترس هستند و TRD بعضی از آنها را در ماه آینده در سالن ۲۰۱۶ توکیو نشان خواهد داد. مشتریان می توانند قطعات را به صورت جداگانه خریداری کنند یا بسته هایی را انتخاب کنند که انواع مختلفی را دسته بندی کنند. در هزینه های اضافی، لوازم جانبی می تواند به رنگ کارخانه باشد. قطعه های سفارشی برای بدن نتایج حاصل از تحلیل دینامیکی سیالات محاسباتی (CFD) بوده و با بهره وری آیرودینامیکی در ذهن طراحی شده اند، بنابراین در واقع Prius Sleeker را با مدل استاندارد مقایسه می کند.

برای کسانی که مایل به رفتن همه، ۲۰۱۹ تویوتا Prius می توانید یک جعبه لباسی و صندلی تطبیق از TRD و حتی یک دکمه شروع / توقف “ورزشی” قرمز با طراحی نام تجاری تویوتا مسابقه توسعه دریافت کنید. برخی از تغییرات سخت افزاری که باید ذکر شوند، مانند حرکت پرتو پرتو برای راحتی سواری بهتر و بهبود تایرها در حین چرخش، همراه با یک عضو پرانتز وجود دارد.

مدارک لازم برای اجاره ماشین

تویوتا پریوس

تویوتا پریوس

به زودی می توان گفت که آیا هر یک از این قطعات در ایالات متحده عرضه خواهد شد و تویوتای پریوس هر دو مدل را برای مدل سال ۲۰۱۹ آینده دریافت خواهد کرد. پیش بینی می شود پس از اتمام هزینه ها و هزینه های مربوط به آن، مبلغ ۲۷،۳۰۰ دلار آغاز شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *