نگاهی به جنگل شیرآباد

برج گرگان-اجاره ماشین-اجاره خودرو
نگاهی به برج گرگان
آذر ۱۳, ۱۳۹۶
پارک شهر گرگان-اجاره ماشین-اجاره خودرو
آشنایی با پارک شهر گرگان
آذر ۱۳, ۱۳۹۶
جنگل شیرآباد-اجاره ماشین-اجاره خودرو

جنگل شیرآباد-اجاره ماشین-اجاره خودرو

جنگل شیرآباد

 

اجاره خودرو برای جنگل شیرآباد

پارک طبیعت شیرآباد یا جنگل شیرآباد در حدفاصل شهرهای علی آباد کتول و آزاد شهر و در جنوب روستای شیرآباد از توابع شهرستان خان بین در۵۵ کیلومتری شرق گرگان قرار دارد.اجاره خودرو گلستان پارک طبیعت شیرآباد در ۶ کیلومتری جنوب جاده اصلی ارتباطی تهران – شمال (بزرگراه چهاربانده ) قرار دارد. این راه پارک طبیعت شیرآباد را با شهرهای کوچک و بزرگ استان نظیر شیر آباد ( ۱۵ کیلومتر ) ، خان ببین ( ۶ کیلومتر ) ، آزادشهر (۲۵ کیلومتر ) و گرگان و گنبد ارتباط می دهد.

جنگل شیرآباد-اجاره ماشین-اجاره خودرو

آبشار و غار شیر آباد در نزدیکی خان ببین که در حال حاضر دارای خدمات و امکاناتی نیز بوده بویژه همراه با سایت آبشار زیبای کبودوال می توانند به عنوان یک مجموعه گردشگری در منطقه مطرح و تقویت کننده همدیگر باشند.در ۱۶ کیلومتری شرق پارک طبیعت شیرآباد یک پاسگاه سیار پلیس راه و در ۲۴ کیلومتری شرق (دو راهی رامیان) نیز پاسگاه اصلی پلیس راه وجود دارد.

جنگل شیرآباد-اجاره ماشین-اجاره خودرو

اجاره ماشین برای جنگل شیرآباد

به غیر از شهر رامیان، شهرهای آزادشهر و علی آباد با فاصله ای نه چندان دور از پارک طبیعت شیرآباد دارای اداره راه می باشند اجاره ماشین که مجهز به وسایل و ماشین آلات راهداری و پرسنل لازم می باشند. علاوه برآن مرکز استان نیز از پارک شیرآباد فاصله خیلی زیادی ندارد (حدود ۵۵ کیلومتر ) و در مواقع اضطراری می توان از امکانات استانی در این خصوص استفاده نمود.شهر خان ببین به عنوان نزدیکترین شهر به پارک طبیعت شیرآباد ، فاقد پایانه مسافربری است.

جنگل شیرآباد-اجاره ماشین-اجاره خودرو

رودخانه‌ها و چشمه‌های خنکی در اطراف پارک جنگلی و آبشار شیرآباد وجود داشته که به دلیل کاهش بارندگی در سال های اخیر دیگر اثری از ان ها نیست.کرایه ماشین جنگل‌های انبوه با گونه‌های گیاهی کمیاب مانند درختان سرخدار، ملچ و افرا و نیز گونه‌های حیوانات وحشی نظیر خرس، پلنگ، شغال، گرگ و روباه از دیگر جاذبه‌های پارک جنگلی و آبشار شیرآباد رامیان گلستان محسوب می‌شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *