جیپ رنگید رونمایی شد نقد و بررسی

اجاره خودرو سانتافه امارات بدون راننده
اجاره خودرو سانتافه دوبی بدون راننده
دی ۲۸, ۱۳۹۶
آئودی آوانت RS4 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
آئودی آوانت RS4 مدل ۲۰۱۸ رونمایی شد
بهمن ۱, ۱۳۹۶

جیپ رنگید

به گزارش اجاره خودرو تهران لاین رقیب جیپ تازه در راه است، و عکس های جاسوسی جدید اجازه می دهد که ما در یک حرکت کوچک در جاده ها را ببینید. این عکس ها بیشتر از عکس های اخیر منتشر شده است. متأسفانه این یکی از استتارهای قابل توجه است که تغییرات را پنهان می کند.

جلوی مجسمه سازی Fenceshed یک فستیوال جدید را نشان می دهد، اما پوشش های بدن این تغییرات دقیق را پنهان می کند. این موش آزمایشی چراغ های جدید را از یکی در نشت قبلی ندارد، که نشان می دهد این خودرو دارای واحدهای نگهدارنده است. تصاویر نابود شده Renegade را با به روز رسانی هایی مانند ترمزهای دو تون جدید و لبه های واضح تر برای دهانه های مشبک نشان داد.

جیپ رنگید

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

جیپ رنگید - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

جیپ رنگید – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

متاسفانه، استتار در پشت کار ویژه ای برای پنهان کردن به روز رسانی ها می کند. پانل های چسبنده در عقب نشان می دهد مجسمه سازی برای هاتاکب را تجدید نظر می کند. با این حال، چراغهای عقب همانند مدل فعلی هستند.

جیپ رنگید - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

جیپ رنگید – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

این عکس های جاسوسی نمای بسیار بهتر از کابین Renegade تازه را ارائه می دهد. مهندسان جیپ بیشترین پنهان داخلی را حفظ می کنند، اما پشته جدید مرکز قابل مشاهده است. این تغییرات مطابق آنچه در نظر گرفته شده است در نشت اخیر، از جمله یک سیستم سرگرمی تجدید نظر شده است. صفحه نمایش بزرگتر از نمایشگر ۶٫۵ اینچی است – بزرگترین اندازه در حال حاضر در Renegade موجود است. دکمه های دیگر آن را احاطه کرده و شماره گیری ها در زیر وجود دارد.

جزئیات هیچ تغییر مکانیکی برای Renegade هنوز وجود ندارد. مدل فعلی با یک چهار سیلندر ۲٫۴ لیتری به صورت طبیعی و چهار لیتری توربو شارژ ۱٫۴ لیتری در دسترس است. خریداران می توانند بین طرح بندی های جلو و یا همه چرخ ها را انتخاب کنند.

اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

جیپ رنگید - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

جیپ رنگید – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

برای رونمایی از رونمایی که تازه در نمایشگاه خودرو به نمایش گذاشته شده در سال ۲۰۱۸ نگاهی بیندازید. انتظار میرود که این مدل در سال ۲۰۱۹ به فروش برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *