جیپ گرند رونمایی شد

اسکودا اسکالا RS
اسکودا اسکالا RS رونمایی شد
آذر ۲۷, ۱۳۹۷
تویوتا پریوس
تویوتا پریوس مدل ۲۰۱۹
دی ۶, ۱۳۹۷
جیپ گرند

جیپ گرند

جیپ گرند

کرایسلر مجموعهای از دو خودرو را در مجموعه خود دارد و بدتر از همه، یکی از آنها ادعا به راه دودو میرود. در حالی که انتظار می رود که Minivan Pacifica به سرباز در دهه آینده منتهی شود، تولید ۳۰۰ سدان به نظر می رسد تا سال ۲۰۲۰ بدون تعویض در نظر گرفته شود. هنگامی که مارک های FCA محصولات خود را در سال ۲۰۱۸-۲۰۲۲ معرفی کردند (نگاه کنید به زیر)، ما نمایش های اسلاید از آلفا رومئو، فراری، مازراتی، جیپ و رام، اما نه از کرایسلر دریافت کردیم. این یک نشانه واضح است که نام تجاری ۹۳ ساله آینده ای روشن را پیش رو ندارد. یا این کار را می کند؟

جیپ گرند

جیپ گرند

اجاره خودرو بدون راننده

با توجه به گزارش منتشر شده توسط آلپار، نمونه کارها کرایسلر در سال های آینده با اضافه شدن دو کراسورس گسترش خواهد یافت. هر دو به همان اندازه جالب هستند، گفته می شود که یکی از آنها یک فرمانده جیپ گرید کرایسلر است که در حال حاضر تنها یک چینی است. مدل Grand Wagoneer آینده ای که با مدل ۱۹۲ اینچ طولی دارد، در اوایل سال جاری در جمهوری خلق با موتور بنزینی با ظرفیت ۴ سیلندر ۲٫۰ لیتری با قدرت ۲۳۱ اسب بخار و ۲۵۸ پوند فوت (۳۵۰ نیوتن متر ) از گشتاور.

جیپ گرند

جیپ گرند

نه تنها در ایالات متحده با یک نشان کرایسلر و شاید نام “سفر” نامگذاری شده است، اما به نظر می رسد این کراسور سه سطر به طور محلی ساخته می شود، احتمالا در کارخانه Belvedere، ایالت ایلینوی، جایی که چروکی با هم قرار گرفته است. Allpar از کارخانه Windsor یا Toluca نیز خبری نیست.

اگر ما به کارخانه شایعه تکیه کردیم، گفته شده است که Charger Dodge Chrysler با یک کراسورر نشان می دهد. این شرکت ممکن است تصمیم بگیرد که نام ۳۰۰ را زنده نگه دارد تا برای مدل جدید و یا رفتن با شهر و کشور و یا حتی حومه، گزارش می گوید.

این دو گذرنده تا به حال تایید شده به نسخه تولید Minivan الکتریکی پورتال اضافه شده است، کرایسلر برای راه اندازی بازار در سال ۲۰۲۰ به سبز تبدیل شده است. همان منبع به ذکر دیگر کمپانی این شرکت اشاره کرد، Pacificia که در سال ۲۰۲۰ به آن نیاز دارد، اما تا سال ۲۰۲۴ مدل جدید نسل بعدی وارد نخواهد شد.

جیپ گرند

جیپ گرند

اجاره ماشین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *