رنو کلایو رونمایی شد

این ۷ ماشین تولید ناخالص - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
این ۷ ماشین تولید ناخالص سال ۲۰۱۸ بوده است
دی ۲۱, ۱۳۹۶
ولوو V90 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
ولوو V90 مدل ۲۰۱۸ نقد و بررسی
دی ۲۳, ۱۳۹۶

رنو کلایو

به گزارش اجاره خودرو تهران لاین رنو ۴۰ سال از مشارکت فرمول ۱ را در سال ۲۰۱۷ جشن گرفت و اکنون تصمیم گرفته است تا برخی از این جادوی F1 را به یک هتشکر ۵ نفره خنک تبدیل کند. حتی نام نسخه ویژه نیز بعد از نامگذاری مورد استفاده در رده بزرگ مسابقات اتومبیل رانی، با مدل محدود با حمل Clio R.S. رونمایی از ۱۸ “رونمایی از رونمایی از رونالدو ۱۸ F1 ماشین.

رنو کلایو

رنو کلایو - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

رنو کلایو – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

اما قبل از اینکه شما خیلی هیجان زده باشید، این فقط یک بسته بصری برای Clio RS است. نسخه ویژه به عنوان ۲۲۰ نسخه EDC Trophy شروع می شود و به عنوان استاندارد سیستم اگزوز Akrapovic (اختیاری در مدل معمولی) می شود تا حداکثر سازی موسیقی متن ارائه شده توسط موتور توربوشارژ ۱٫۶ لیتری بنزینی. با ۲۲۰ اسب بخار و ۲۸۰ نیوتن متر (۲۰۶ پوند فوت) گشتاور.

آنچه واقعا از Clio RS استاندارد جدا می کند عبارتند از: R.S. 18 علامت بر روی درب های جلو، با انگشت دو الماس قابل توجه در پشت بام اسلاید. رنو همچنین برخی از علامت های خاکستری و همچنین یک تم سیاه و سفید را برای حالت جلو و سپر جلو و جلوگیری از سوپر مینی نگاه می کند. تیغه جلو مدل F1 با رنگ سیریوس زرد معمولی رنو ورزشی رنگ آمیزی شده است و این رنگ قابل توجه نیز در طرف مقابل به نظر می رسد که رنگ غالب سیاه سیاه را متضرر می کند.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

رنو کلایو - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

رنو کلایو – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

قدم در داخل کابین، Clio R.S. جدید ۱۸ تعداد درب های آستانه را برای نشان دادن دسترسی محدود خود و تمبر فیبر فیبر کربن برای هوای خروجی هوا دریافت کرده است. گرد کردن این تغییرات، فرش های فرش رنو است و ترکیبی از Alcantara و چرم برای فرمان چرخشی است.

نسخه ویژه احتمالا به عنوان آخر هفته برای نسل کلاو جدید مطرح خواهد شد با توجه به انتظار رنو انتظار می رود نسخه جدید را در ماه اکتبر در پاریس موتور نمایش اعلام کرد. در حالی که یک نسخه فانتزی مانند این R.S. 18 خوب و همه، بیایید در نظر داشته باشیم که چه چیزی ممکن بود. چند سال پیش، Clio R.S. 16 مفهوم دارای یک بدن گسترده و گوشتی موتور ۲۷۵ اسب بخار ۲٫۰ لیتری از Megane RS قبلی، همراه با کتابچه راهنمای شش سرعته و دیفرانسیل لغزش محدود است. متاسفانه، هرگز به تولید نرسید.

رنو کلایو - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

رنو کلایو – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *