فورد ترانزیت ۲۰۱۹ رونمایی شد

چراغ های جدید مرسدس مایباخ - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
چراغ های جدید مرسدس مایباخ می توانند نمادها را در جاده ها طراحی کنند
مارس 6, 2018
نیسان ماکسیما - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
نیسان ماکسیما ۲۰۱۹ جراحی زیبایی جاسوسی این خودرو
مارس 8, 2018
فورد ترانزیت - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

فورد ترانزیت - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

فورد ترانزیت

به گزارش اجاره خودرو تهران لاین همانند واگن مسافری گرا، سال فورد ترانزیت ۲۰۱۹ وان به طور قابل توجهی تجدید شده است، با تغییر headlining معرفی یک موتور ۱٫۵ لیتری turbodiesel. با توجه به اینکه نوع حمل و نقل حدود ۸۵ درصد از کل محصولات Transit Connect در ایالات متحده را تشکیل می دهد، به روز رسانی ون بسیار مهم است، زیرا فورد تلاش می کند تا در موفقیت تجاری خود در فضای تجاری ادامه یابد.

انتظار میرود که این موتور توربوجیل ۳۰ مایل در بزرگراه گالن داشته باشد و تنها دیزلی در بخش در ایالات متحده باشد. وسایل نقلیه رقابت کننده از جمله Chevrolet City Express / Nissan NV 200، مرسدس بنز Metris و Ram ProMaster City. سوپاپ دیزل به یک گیربکس اتوماتیک هشت سرعته و موتور متوقف می شود تا سوخت بیشتری را ذخیره کند.

فورد ترانزیت

 

فورد ترانزیت - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

فورد ترانزیت – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

گزینه های دیگر موتور عبارتند از گاز ۲٫۰ لیتری، همچنین به ماشین هشت سرعته متصل شده و مجهز به توقف شروع. این دارای یک ژنراتور و باتری سنگین برای کامیون هایی است که نیازهای بالایی دارند و می توانند بر روی سوخت E85 اجرا شوند. خریداران غول پیکر همچنین می توانند یک موتور ۲٫۵ لیتری چهار خطی را که بر روی گاز طبیعی فشرده است، انتخاب کنند.

یکی دیگر از تغییرات مهم، افزودن ترمز قبل از برخورد به عنوان تجهیزات استاندارد است؛ مقامات فورد می گویند این یک درخواست عظیم از خریداران ناوگان بود که قطعا می خواهند احتمال رانندگان خود را در تصادفات کاهش دهند. یک دوربین پشتیبان نیز استاندارد است، در حالی که ابزار ایمنی اختیاری شامل هشدار کور نقطه با هشدار متقاطع عقب، پشتیبانی از خط نگه داشتن و کنترل کروز انطباقی است.

فن آوری های دیگر که به طور دقیق در مشتری های ناوگان قرار دارد شامل اتصال فورد پاز است که امکان نظارت از راه دور ترمینال اتصال، سطح سوخت، فشار تایر و سایر اطلاعات را فراهم می کند. به علاوه ویژگی MyKey که اجازه می دهد برای محدود کردن حداکثر سرعت و میزان رادیو مجاز با هر FOB کلید. یک کانال ۴G LTE فای اجازه می دهد تا برای اتصال به ۱۰ دستگاه، و یک صفحه نمایش لمسی ۶٫۵ اینچی با سیستم اطلاعاتی Sync 3 اختیاری است.

 

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

 

فورد ترانزیت - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

فورد ترانزیت – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

با توجه به ظرفیت بار، فورد می گوید که با درب های عقب ۱۸۰ درجه ای، یک راننده کامیون می تواند پالت ۴۸ اینچ را به پشت Transit Connect بارگیری کند. کراوات فراوان و قلاب ها اجازه می دهد برای محموله بار – و البته، فورد دارای مشارکت با شرکت های upfit است که ون شما را با انواع دیگر قفسه، مانت، و ذخیره سازی که شما نیاز دارید. با بسته های دوقلوی اختیاری، ون می تواند ۲۰۰۰ پوند را بفروشد. ظرفیت بارگیری با موتور بنزینی ۱۶۱۰ پوند است.

از لحاظ تغییرات بصری، کلیه جلوی فورد Transit Connect 2019 طراحی شده است، در حالی که در داخل داشبورد و صندلی ها جدید است – دوم با فوم جدید برای ارائه “راحتی بیشتر”.

Transit Connect در والنسیا، اسپانیا ساخته شده است، بنابراین برای جلوگیری از مالیات در واردات کامیون های تجاری، فورد همه آنها را به ایالات متحده به عنوان مسافران مسافری به ارمغان می آورد. سپس، در بندر نیوآرک، نیوجرسی، تکنسین ها پانل پنجره را با یک پانل ثابت جایگزین می کنند و صندلی ها را حذف می کنند.

فروند ۲۰۱۹ فورد Transit Connect Cargo Van در این سقوط فروخته می شود.

 

فورد ترانزیت - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

فورد ترانزیت – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *