فورد فیوژن رونمای از این خودرو زیبا با نقد و بررسی آن

اجاره هیوندای
جولای 15, 2018
بی ام دبلیو سری ۸ کروک
بی ام دبلیو سری ۸ کروک رونمایی شد
اکتبر 25, 2018
فورد فیوژن - اجاره خودرو بدون راننده

فورد فیوژن - اجاره خودرو بدون راننده

فورد فیوژن

همانطور که شما احتمالا می دهید ، فورد در سال های آینده Fiesta، Taurus و Fusion بازنشسته خواهد شد و ستون Focus تنها به یک Cross-Esque Active تر و تمیز در حالی که Fusion سدان متوسط متوسط در عرض چند سال با توجه به گزارش های تولید خارج می شود، گفته می شود که این نام برای یک واگن نجیب و ناپدید شده برای مبارزه با Subaru Outback زندگی می کند.

فورد فیوژن - اجاره خودرو بدون راننده

فورد فیوژن – اجاره خودرو بدون راننده

کسی که زمان کمی در دست دارد و مجوز فتوشاپ تصمیم گرفته است تصور کنید که چگونه فورد فیوژن را می توان از یک سدان اصلی سنتی تبدیل به یک ماشین مجلل خانوادگی با هم ادغام نشانه های واگن و یک متقاطع کرد. اگر به نظر می رسد آشنا، این به این دلیل است که رندر به شدت بر روی لبه ۲۰۱۹ مبتنی است، اما با یک خط سقف تغییر یافته و یک جفت ریل های سقف مانند شما با Outback دریافت کنید.

اجاره خودرو

به غیر از Subie ناهموار، Fusion تبدیل همچنین باید در برابر دیگر رقبای بخش، از جمله Audi A4 Allroad، تورهای Buick Regal، فولکس واگن گلف Alltrack و V60 V60 کشور صلیب.

در حالی که بسیار غم انگیز است که مدل ماشین فورد در ایالات متحده را به طور اساسا Focus Focus و Mustang کاهش داده باشد، امیدوارم این شایعه در مورد Fusion که در آن قرار دارد، درست باشد تا برای طرفداران آبی بلندی که مایل نیستند، جاده متقاطع و SUV.

فورد فیوژن - اجاره خودرو بدون راننده

فورد فیوژن – اجاره خودرو بدون راننده

با سدان Fusion که در نهایت محور می شود، جالب خواهد بود که ببیند چه اتفاقی برای همتای اروپایی خود یعنی Mondeo خواهد افتاد. تازه سازی در اواخر امسال در قاره ی قدیمی راه اندازی خواهد شد، اما بعد از آن، آینده ی این مدل مشخص نیست.

پایان مقاله / فورد فیوژن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *