فورد موستانگ باس ۴۲۹ معرفی و نقد این خودرو

آلفا رومئو ۸C
آلفا رومئو ۸C مدل ۱۹۳۹ در حراج گذاشته شد
اکتبر 28, 2018
آتلانتا هاوکس
آتلانتا هاوکس رونمایی شد
نوامبر 11, 2018
فورد موستانگ باس ۴۲۹

فورد موستانگ باس ۴۲۹

فورد موستانگ باس ۴۲۹

پیدا کردن فورد موستانگ باس ۴۲۹ می تواند دشوار باشد زیرا تولید اینخودرو کم است که طی دو سال مدل در سال های ۱۹۶۹ و ۱۹۷۰ اجرا می شود. تفریحات کلاسی یکی از نمایش های SEMA امسال را با شروع اولین بارز رسمی Boss 429 ادامه می دهد.

فورد موستانگ باس 429

فورد موستانگ باس ۴۲۹

Recreations کلاسیک جدید Boss 429 جدید در Clutches Centerforce در SEMA نمایش داده خواهد شد. خودرویی که V8 7.0 لیتری V8 تولید می کند مانند نسخه های اصلی این خودرو را نخواهد داشت. در عوض، V8 8.4 لیتری تحت هود ساخته خواهد شد که ۸۱۵ اسب بخار (۶۰۸ کیلووات) است. این یک کلاچ DYAD Centerforce و فلاش چرخدنده است.

اصلی Boss 429 اجازه می دهد که فورد V9 429 اینچی (۷٫۰ لیتری) V8 را برای استفاده در NASCAR تطبیق دهد. قوانین در آن زمان، خودروسازان، قبل از اینکه بتوانند از آن برای رقابت استفاده کنند، به فروشندگان حداقل ۵۰۰ نیروگاه نیاز داشتند. آسیاب بسیار بزرگ بود که فورد مجبور شد موستانگ را از خط مونتاژ بیرون بیاورد و آنها را اصلاح کرد تا موتور را مناسب سازد. از کارخانه، V8 دارای رتبه ۳۷۵ اسب بخار (۲۸۰ کیلو وات) بود، هرچند این رقم به مراتب پایین تر از خروجی واقعی بود.

اجاره خودرو لوکس

فورد موستانگ باس 429

فورد موستانگ باس ۴۲۹

در آوریل، کلاسیک ترمیم ها اعلام کرد که مجوز از فورد را دریافت کرده است تا خودروهای تداوم را براساس مدل موستانگ ۳۰۲ ۱۹۶۹-۱۹۷۰، موستانگ ۴۲۹ ۱۹۶۹-۱۹۷۰ و موستانگ ۱ ۱۹۶۹ به وجود آورند.

جیسون انگل، مالک خودرو گفت: “Boss 429 یکی از جالب ترین و کمترین موستانگ هایی است که تا کنون ساخته شده است، اما آنها بسیار ارزشمند بوده اند که اکثر صاحبان آنها را رانندگی نخواهند کرد.” “این به مردم فرصتی می دهد تا خود را به یک خودروی فوق العاده نادر که واقعا می تواند رانندگی کند، و با استفاده از شاسی و فن آوری مدرن این خودروها سریع تر و راحت تر از اصل حرکت می کنند.”

کرایه ماشین

فورد موستانگ باس 429

فورد موستانگ باس ۴۲۹

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *