فولکس واگن پاسات ۲۰۱۹ طراحی زیبا

اجاره خودرو سفرهای نوروزی
مک لارن ۵۷۰S معرفی این خودرو
آذر ۶, ۱۳۹۷
پورشه ۹۱۱ کابریو جدید رونمایی شد
آذر ۲۲, ۱۳۹۷
فولکس واگن پاسات

فولکس واگن پاسات

فولکس واگن پاسات

این دقیقا یک راز نیست که فولکس واگن برای بازنشستگی اروپایی Passat آماده می شود، بنابراین ما احساس می کنیم که ژست بی رحم راننده است و نه نامعلوم است. عکاس جاسوسی بدون شکستن قانون فقط کار خود را انجام داد، اما راننده آزمون دقیقا هیجان زده نشد تا مردی را ببیند که دوربین را به سمت سدان مخفیکاری اشاره کرد و تصمیم گرفت او را پرتاب کند.

فولکس واگن پاسات

فولکس واگن پاسات

اجاره خودرو

در کنار این، این مجموعه تازه از عکس های جاسوسی بر روی سدان تمرکز می کند، اما در برخی از تصاویر شما همچنین می توانید سبک بدن واگن عملی که ما در پایان ماه گذشته مشاهده کردیم را بررسی کنید. هر دو نمونه، حملات استتار را در جلو و عقب قرار می دهند تا باطری های به روز شده و گرافیک تجدید شده چراغ های جلو و عقب اتومبیل را مخفی کنند.

به یاد داشته باشید VW فقط Passat نام تجاری جدید را در چین منتشر کرد، اما در این نکته مشخص نیست که آیا مدل یورو به نظر می رسد شبیه است یا اگر سال آینده U.S.- مشخصات Passat ظاهر مشابهی را اتخاذ کند. نسخه مورد نیاز برای فروش در قاره های قدیمی می تواند یک فستیوال جلو Arteon-esque را با یک پنجره مشبک تر و جذاب تر مانند فست بکس مبتنی بر Passat و Touareg جدید تجدید کند.

فولکس واگن پاسات

فولکس واگن پاسات

اگر شما مراقبت از خودرو خود را ساخته شده و می خواهید آن را به حمل برچسب “ساخته شده در آلمان”، شما باید بدانید تولید Euro-spec Passat در کارخانه Emden در نیمه اول دهه آینده پایان خواهد یافت. از سال ۲۰۲۳، Skoda Passat – احتمالا نسل بعدی مدل – را در کارخانه خود در Kvasiny، جمهوری چک و همچنین به شدت مرتبط با Superb و Kodiaq متوسط ​​SUV خواهد ساخت.

در عین حال، رسمی نشان می دهد که Passat فرسوده در عطر یورو انتظار می رود در ماه های آینده اتفاق می افتد، بنابراین شانس بسیار خوبی است که در مارس ۲۰۱۹ در موتور نمایش ژنو وجود دارد.

کرایه ماشین بدون راننده

فولکس واگن پاسات

فولکس واگن پاسات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *