لکسوس LFA دو مارک جدید در سال ۲۰۱۸ رونمایی شد

آئودی R8
آئودی R8 مدل ۲۰۱۹
ژانویه 1, 2019
اجاره خودرو سفرهای نوروزی
اجاره خودرو تویوتا
ژانویه 6, 2019
لکسوس LFA

لکسوس LFA

لکسوس LFA

سر به هر نمایندگی Lexus بروید، و شما می توانید یک خودرو با نام تجاری جدید LC را انتخاب کنید. کوپه دوست داشتنی که در سال ۲۰۱۷ عرضه شد، یا با یک V8 با قدرت ۴۷۱ اسب بخار (۳۵۱ کیلووات) و یا یک V8 ترکیبی با ۳۵۴ اسب بخار قدرت (۲۶۳ کیلو وات) در دسترس است. اما علاقه مندان Lexus به دنبال کمی بیشتر می توانند یک LFA با نام تجاری جدید را جذب کنند – این شرکت در سال گذشته دو فروند فروخته است.

لکسوس LFA

لکسوس LFA

اجاره خودرو

در سال ۲۰۱۷، لکسوس گفت که هنوز ۱۲ LFA جدید Lexus وجود دارد که هنوز در ایالات متحده عرضه می شوند. اما پس از انتشار این هفته در توییتر، این رقم به ۷ مورد کاهش یافته و دو نمونه در سال ۲۰۱۸ فروخته شده است: یکی در یک فروشنده در ماساچوست و دیگری در یک فروشنده در گرجستان – و سه سال قبل. در مورد LC، لکسوس سالانه ۱،۹۷۹ نمونه از کوپه در سال ۲۰۱۸ فروخت – ۵۰۰ واحد کاهش از سال قبل (۲۴۸۷).

لکسوس LFA

لکسوس LFA

در مورد شما فراموش کرده اید، لکسوس LFA را فقط برای دو سال از سال ۲۰۱۰ تولید کرده است. این محصول دارای حدود ۵۰۰ نمونه تولید بوده و در سال ۲۰۱۲ به خوبی از ایالات متحده ناپدید شده است. اما شایعات اشاره دارند که پیگیری خودروی محبوب اتومبیل می تواند در راه باشد پیشتر در سال، معاون رئیس جمهور و مدیر کل Lexus Group جف برکن پیشنهاد داد که این شرکت به یک ماشین جدید halo باز می شود. این شرکت گزارش داده است که “تعداد زیادی از درخواست ها” برای LFA جدید است، و این احتمال “یک درب بسته نیست”.

اجاره ماشین

لکسوس LFA

لکسوس LFA

در حال حاضر، خریداران باید با LC کار کنند – و فقط چند ماه، عکس های هاردکور LC F. عکس های جاسوسی نشان می دهد که آزمایش LC F هر دو در جاده ها و در مسیر، پنهان کردن یک کیت بدن تهاجمی و مخزن برجسته تر جلوی شایعات نشان می دهد که LC F می تواند بیش از ۵۰۰ اسب بخار در زمان شروع آن داشته باشد.

لکسوس LFA

لکسوس LFA

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *