لکسوس RX350L بررسی این خودرو لوکس

مرسدس بنز X-Class - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
مرسدس بنز X-Class وانت رونمایی شد
مارس 14, 2018
کادیلاک CTS-V - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
کادیلاک CTS-V سال ۲۰۱۸ منتشر شد
مارس 17, 2018

لکسوس RX350L

چه اتفاقی برای Lexus RX افتاده است؟ آیا ردیف سوم کرسی ها خیانت به آنچه RX شده است و باید باشد؟ یا تجسم آنچه که همیشه برای تبدیل شدن به آن اهمیت دارد؟ چنین عواقب معرفت شناختی است که با ورود لکسوس RX350L 2018 بوجود می آیند.

 

لکسوس RX350L - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

لکسوس RX350L – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

RX300 اصلی به عنوان یک مدل ۱۹۹۹ به نظر می رسد و جهان را با ترکیب خوبی از ابزار SUV-ish و یک کروم، تویوتا کمری مشتق شده از V-6، تغییر داد. اصطلاح مبهم “متقاطع” برای توضیح RX300 ایجاد شد؛ در حال حاضر جهان در تصویر غیر دوستانه، خانواده دوستانه، نزدیک به لوکس دوباره ایجاد شده است. RX اصلی یک معامله بزرگ بود.

از سوی دیگر، این آخرین RX تبدیل به یک متقاطع بزرگ می شود. آخرین نسل اولیه RX300 ما (مدل ۲۰۰۱ تمام چرخ ها) ۱۸۰٫۱ اینچ طول داشت، دارای فاصله چرخ ۱۰۳٫۱ اینچی و وزن ۴۰۲۳ پوند بود. RX350L جدید آزمایش شده در اینجا، یک راننده جلو، ۱۹۶٫۹ اینچ از ساقه به ستون، ایستاده در فاصله ۱۰۹٫۸ اینچ فاصله دارد و وزن ۴۴۸۷ پوند را با توجه به مقیاس ما. با شماره های لکسوس، نسخه ی تمام چرخ ها وزن ۱۵۵ پوند اضافی را می پردازد.

این طول عمودی ۱۹۶٫۹ اینچ ۰٫۷ اینچ طولیتر از Acura MDX است، اما Acura سواری در فاصله دو جانبهی ۲٫ ۱ اینچ. RX L هنوز کوچکتر از، به عنوان مثال، Mazda CX-9 است. اما شکاف میان آنها کاهش یافته است.

مهندسان Lexus برای رفع یک ردیف سوم به RX، ۴٫۴ اینچ طول پشت چرخ های عقب اضافه کرده اند و سقف را مجددا طراحی کرده اند تا ارتفاع خود را بالای صندلی های عقب مانده حفظ کنند. اما آنها دوچندان را تغییر ندادند. و از آنجا که فاصله دوچرخه همان است، جفت عقب دو درب دیگر از RX استاندارد نیست. قاب پنجره در درب عقب کمی برای کار با سقف بلندتر طراحی شده است، اما فشار دادن چرخ عقب به خوبی برای دسترسی به ردیف سوم صندلی یک چالش است حتی برای یک مرد ۱۰ ساله کوچک. صندلی های دوم ردیف به جلو حرکت خواهند کرد تا بزرگسالان واقعی به آنجا بروند، اما با یک بار نشستن آنها چه می گذرد؟ لکسوس ادعا می کند ۲۳٫۵ اینچ لنز در ردیف سوم (در مقابل ۲۸٫۱ اینچ در Acura)، اما اگر رانندگان دوم ردیف با کت و شلوار کرسی خود را جلو روبرو نمی شوند، ساق پا واقعی وجود دارد عملا وجود ندارد.

صندلی های ردیف سوم تنها برای استفاده گاه به گاه از کودکان کوچک مناسب هستند. از یک منظر به شدت کاربردی، پس از آن، نسخه کشش RX یک وسیله نقلیه حیاتی است. خوب است برای چند سال که گاهی اوقات شما نیاز به جابجایی اضافی برای چیزهایی مانند جشن تولد در کوچه های بولینگ و یا زمانی که فقط هیچ راهی برای خروج از chaperoning سفر مهد کودک. اما هنگامی که بچه ها به نقطه ای برسند که به اندازه کافی برای شکایت کردن و بحث کردن هستند، راهی برای آرام کردن آنها در این صندلی ها وجود نخواهد داشت. به موقع به درستی، این نقطه همانطور که اجاره RX L منقضی می شود، به پایان می رسد.

اجاره ماشین اجاره خودروکرایه ماشین

لکسوس RX350L - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

لکسوس RX350L – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

کنترل های هواشناسی جداگانه و دریچه هایی برای مسافران سوم ردیف وجود دارد. این اکسیژن اضافی ممکن است آنها را از گرفتن نور سرخ به عنوان گردش خون به پاهای خود را قطع می شود. و حتی ممکن است ردیف سوم را پوشش داده وینیل پوشش داده و در حالی که صندلی های دیگر در پوست مرده گاو پیچیده است.

با ردیف سوم، تنها هفت فوت مکعب فضای در دسترس وجود دارد – یک مکعب مکنده واضح برای هر یک از هفت نفر که میتواند به لحاظ تئوری و یک هشت مکعب کمتر از آنچه در پشت ردیف سوم MDX قرار دارد. این در ذهن است که ۲۳ متر مکعب در پشت آن وجود دارد و ردیف سوم رول شده است و از ۱۸ ریکاوری در دو ردیف RX وجود دارد. و هنگامی که ردیف دوم و سوم پایین می آید، محفظه محفظه به ۵۸ فوت مکعب می رسد، دو مکعب بهتر از RX معمولی است. دو فوت مکعب خیلی زیاد نیست، اما ممکن است فقط یک فنجان اسباب بازی دیگر فشرده شود. اگر شما به پودل اسباب بازی بروید، ممکن است حیاتی باشد.

مکانیکی RX350L تقریبا از RX350 معمولی تفاوت دارد. این بدان معناست که از همان ۳٫۵ لیتری V-6 که در بسیاری از مدل های تویوتا و لکسوس استفاده می شود، طراحی شده است. در جایی، به طور بالقوه در سیستم اگزوز کمی طولانی، پنج اسب بخار از بین رفته است – چه چیزی ۲۹۵ اسب بخار V-6 در RX350 تبدیل به ۲۹۰-HP V-6 در RX350L. اگر شما در حال برنامه ریزی برای رفتن به کشیدن مسابقه در RX جدید خود هستید، با نسخه دو ردیف قرار بگیرید. درایو چرخ جلو استاندارد RX350L است، در حالی که درایو تمام چرخ یک گزینه ۱۴۰۰ دلاری است. (همچنین مدل ترکیبی RX450hL است که ۳۰۸ اسب بخار و درایو تمام چرخ وجود دارد.)

لکسوس RX350L

لکسوس RX350L - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

لکسوس RX350L – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

در آزمایش اخیر ما در مورد چرخ دنده ی دو چرخشی RX350، آن را به مدت ۶٫ ۹ ثانیه با سرعت ۶۰ مایل در ساعت و در فاصله ی ۱۵٫۳ ثانیه با سرعت ۹۲ مایل در ساعت رانندگی کرد. این راننده جلو RX350L این اعمال مشابه را در ۷٫۱ ثانیه و ۱۵٫۵ ثانیه در ۹۲ مایل در ساعت انجام داد. گیربکس اتوماتیک هشت سرعته هرگز چیزی را غیرقابل پیشبینی می کند، اما به تغییرات آن نرمی می بخشد، که عنصری از تنش را به تجربه رانندگی اضافه می کند. یک لمس مکانیکی مورد قدردانی قرار خواهد گرفت.

با استفاده از تایرهای ۲۳۵ / ۶۵R-18 Bridgestone Ecopia H / L 422 Plus به تمام فصلها، محدودیت چرخش در اینجا کم است. شماره اسکایپد ۰٫۷۸ گرم نشان دهنده بازدهی RX350L نیست. ترمز از سرعت ۷۰ مایل در ساعت تا ۱۸۳ فوت است. این یک وسیله نقلیه نیست که به گوشه ها آسیب برساند، به طوری که آن را از بین می برد، به طوری که آن را از یک ساندویچ PB & J خرد می کند. RX350L همیشه به نظر می رسد که اگر آن را بسیار شادتر پارک کرده و یا حداقل حرکت در یک خط مستقیم.

چالش های فناوری
RX300 اصلی دارای دوستانه بودن آن است که به طور مداوم از RX بیش از چهار نسلش تخلیه شده است. این RX فعلی، که به عنوان یک مدل ۲۰۱۶ معرفی شده، دارای یک وحشیانه و بی رحمانه به طراحی آن است که متناقض با شخصیت های دیگر آن است. تویوتا و لکسوس باید اطمینان داشته باشند که سبک های خود را محدود کنند.

همانند سایر وسایل نقلیه در این کلاس، RX350L می تواند با فن آوری مورد نیاز خریداران، مانند دوربین های دیجیتال در سراسر محل، فاصله ها و سرعت های نظارت رادار، و قدرت liftgate. هیچ رقیبی در این بخش جرأت نمیکند وقتی به فناوری و قابلیت بارگذاری میرسد پشت سر بگذارد.

شرکت هایی مانند ولوو و تسلا که راه را دنبال می کنند، صفحه نمایش لمسی و صفحه نمایش دیجیتال استانداردی را برای رانندگی با وسایل نقلیه خود تنظیم می کنند. ابزارهای معمولی RX و چیزهای کمی کوچک برای کنترل صفحه مرکز آن به نظر می رسد دائمی و بی رحمانه است. و چگونه Apple CarPlay و Android Auto همچنان در دسترس نیستند؟

 

لکسوس RX350L - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

لکسوس RX350L – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

RX350L به طرز وحشیانه آرام، همیشه راحت است و همچنان یک دستگاه حمایتی مفید است. اما باید بیشتر سرگرم کننده و به روز باشد، و به لمس عواطف نیاز دارد تا بعضی از سرگرم کننده ها را اضافه کند. قیمت لکسوس RX350L با قیمت ۴۴۰۰ دلار بیشتر از RX350 معمولی است. این مبلغ ۴۴،۲۶۵ دلار برای RX350 پایه و ۴۸،۶۶۵ دلار برای RX350L است. این یک حق بیمه بزرگ برای چیزی است که تنها ابزار اضافی حاشیه ای است.

Lexus RX جهان را تغییر داد.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *