مرسدس بنز اسپریندر مدل ۲۰۱۸ رونمای شد

ارزان ترین معاملات اجاره خودرو - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
ارزان ترین معاملات اجاره خودرو در این ماه
فوریه 6, 2018
بنتلی اسپور - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
بنتلی اسپور رونمای این خودرو زیبا و مهیج
فوریه 10, 2018

مرسدس بنز اسپریندر

به گزارش اجاره خودرو تهران لاین مرسدس بنز اسپریندر سومین نسل در ماه ژوئن در اروپا کار می کند، اما مرسدس بنز تازه نشان می دهد که آخرین تکامل اسباب بازی محبوب آن، اولین جزئیات واقعی در مورد زمانی است که کاربران می توانند از ون تجاری جدید انتظار داشته باشند. خریداران علاقه مند در آلمان می توانند سفارش خود را برای یکی در حال حاضر، و قیمت پایه ۱۹،۹۹۰ یورو قبل از مالیات بر ارزش افزوده (۲۴،۵۳۰ دلار در نرخ ارز فعلی). eSprinter الکتریکی در سال ۲۰۱۹ به خط تولید پیوست.

مرسدس بنز اسپریندر

 

مرسدس بنز اسپریندر - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

مرسدس بنز اسپریندر – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

علاوه بر نسخه های پیشین و تمام چرخ های پیشین، مشتریان هم اکنون می توانند یک نسخه از درایو جلو را دریافت کنند. این مدل جدید می تواند ۱۱۰ پوند (۵۰ کیلوگرم) بیش از اسپرینگر عقب و همچنین دارای بلندگوی باربری ۳٫۱۵ اینچ (۸۰ میلیمتر) باشد. Sprint درایو جلو در دسترس است یا با ۹ سرعت اتوماتیک یا یک راهنمای شش سرعته.

با توجه به سبک های موجود، طول، وزن، ارتفاع سقف و سایر تجهیزات موجود، بیش از ۱۷۰۰ پیکره بندی موجود برای Sprintner نسل سوم وجود دارد. حداکثر وزن آن میتواند تا ۶۰۰٫۳ فوت مکعب یا ۱۲٫۱۰۰ پوند (۵٫۵ متریک وزن) وزن باشد. مجموعه گسترده ای از انواع شامل پانل van، tourer، وانت، کابین شاسی، اتوبوس، و یا کشش کابین است که کاملا لخت، از جمله فقدان هر گونه فضای مسافری.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

 

مرسدس بنز اسپریندر - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

مرسدس بنز اسپریندر – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

Sprinter جدید به نظر قابل توجهی از نسل قبلی متفاوت نیست. مشبک تا حدودی بزرگتر است و چراغهای جلو باریکتر هستند. حداکثر سازی فضای ذخیره سازی اجازه نمی دهد که قسمت عقب جعبه به شدت تغییر کند.

در داخل، مرسدس تجهیزاتی را برای کارگران فراهم می کند تا شغلشان کمتر تنش زا باشد. به عنوان مثال، ون سیستم اطلاعاتی MBUX را که در کلاس جدید A قرار می گیرد، تصویب می کند. این فن آوری شامل اتصالات مرسدس بنز PRO است که اجازه می دهد تا مدیران ناوگان مجوز حمل و نقل را به کامیون ها منتقل کنند و می توانند مکان و میزان سوخت خودرو را نظارت کنند.

رانندگان باید زمان کار ساده ای هم داشته باشند. یک دوربین معکوس در دسترس و حتی یک سیستم نمای ۳۶۰ درجه کامل مانور را ساده می کند. علاوه بر این، شرکت وعده داده است که سیستم تهویه مطبوع بهتر است، که باید در طول روزهای گرم در محل کار کمک کند.

 

اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

مرسدس بنز اسپریندر - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

مرسدس بنز اسپریندر – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *