مرسدس بنز AMG C63 رونمایی شد

بی ام و ایکس کوپه - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
بی ام و ایکس کوپه مدل ۲۰۰۱ نقد و بررسی
ژانویه 31, 2018
مرسدس بنز G73 و S73 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
مرسدس بنز G73 و S73 را در میان نامهای جدید ثبت می کند
فوریه 3, 2018

مرسدس بنز AMG C63

به گزارش اجاره خودرو تهران لاین با ۶۲۱ اسب بخار در شیر، دوازده سیلندر S65 و Maybach S650 به طور رسمی معمول مرسدس بنز مدل پول می توانید خرید در حال حاضر، اما نه اگر tuner VATH چیزی است که در مورد آن می گویند. متخصصان پس از فروش C63 در کوپه و طعم کابریولت قرار گرفتند و در موتور بیتورو ۴٫۰ لیتری V8 کار میکردند تا مقدار زیادی از قدرت را بدست آورند.

مرسدس بنز AMG C63

 

مرسدس بنز AMG C63 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

مرسدس بنز AMG C63 – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

موتور AMG دست ساز دیگر ۵۰۳ اسب بخار موجود در مشخصات داغتر S را توسعه نمی دهد به عنوان VATH سحر و جادو کار کرده است برای ارتقاء V8 به هیولا ۶۹۰ اسب بخار. افزایش قابل توجه ۱۸۷ اسب بخار توسط سیستم V63RS تونر مجاز می شود و شما را به ۱۲،۸۰۰ یورو (تقریبا ۱۵،۹۰۰ دلار) بدون نیاز به مالیات بر ارزش افزوده اضافه خواهد کرد. این شامل یک توربو شارژر جدید نصب و راه انداز، و همچنین یک کولر روغن ارتقا یافته برای موتور و هفت سرعت انتقال اتوماتیک.

افزایش قدرت اسب بخار با افزایش عمق گشتاور از استاندارد ۵۱۶ پوند فوت (۷۰۰ نیوتن متر) تا ۶۶۴ پوند فوت (۹۰۰ نانومتر) تکمیل می شود. با استفاده از عضله V8 تازه به دست آمده، C63 S به مدت ۳٫۳ ثانیه به ۰ تا ۶۲ مایل بر ساعت (۱۰۰ کیلومتر بر ساعت) عمل می کند، در نتیجه، شش دهم ثانیه در مقایسه با کوپه معمولی اصلاح می شود. سرعت بالا بیش از ۲۱۱ مایل در ساعت (۳۴۰ کیلومتر در ساعت) در حالی که C63 S معمولی با بسته بندی Driver AMG اختیاری نمی تواند بیش از ۱۸۰ مایل در ساعت (۲۹۰ کیلومتر در ساعت) به دلیل محدودیت الکترونیکی آن باشد.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

 

مرسدس بنز AMG C63 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

مرسدس بنز AMG C63 – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

VATH در آنجا متوقف نشده بود، زیرا این سیستم یک سیستم اگزوز سفارشی را نیز ارائه داد که “صدای منحصر به فرد خود را برای اضافی ۳،۴۴۰ یورو (۴۳۰۰ دلار) و ۳۹۰ میلیمتر ترمز برای ۳۹۰۰ دلار (۴۸۰۰ دلار) ماشین نزدیک به جاده به اندازه ۴۰ میلی متر (۱٫۵ اینچ) در ازای ۶۹۰ یورو (۸۵۰ دلار). گرد کردن تغییرات در خارج، چرخ های سبک تر ۲۰ اینچ است که نیاز به یک کیت دلبستگی دارند که به وضوح به شما بیشتر می شود.

تصاویر داخل کشور ارائه نشده است، اما VATH می تواند سرعت سنج را به ۳۶۰ کیلومتر در ساعت (۲۲۴ مگا هر در هر ساعت) برساند تا سرعت افزایش سرعت خودرو را به مبلغ ۲،۱۳۰ یورو (۲۶۰۰ دلار) افزایش دهد، از جمله نصب. کلاه فرنگی کفپوش سنگین، بسته کامل را تکمیل می کند.

 

اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

مرسدس بنز AMG C63 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

مرسدس بنز AMG C63 – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *