مرسدس بنز AMG GLS63 مدل ۲۰۱۸

بی ام و X5 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
بی ام و X5 مدل ۲۰۱۹ عکس های جدید در داخل SUV بزرگ
آوریل 15, 2018
شورولت کامارو SS - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
شورولت کامارو SS مدل ۲۰۱۹ رونمایی شد
آوریل 17, 2018
مرسدس بنز AMG GLS63 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

مرسدس بنز AMG GLS63 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

مرسدس بنز AMG GLS63

هنگامی که شما شش ارقام را در یک مورد لوکس قرار داده اید، ممکن است دشوار باشد دقیقا انتخاب کنید که کدام عجله را بیشتر دوست دارید پول را پایین بیاورید. یک قطعه کوچک از زمین در بیابان، یا شاید یک قایق بادبانی استفاده می شود؟ به ما اجازه می دهد به جای مرسدس AMG GLS63، یک SUV با صندلی برای هفت و ۵۷۷ اسب بخار با دو توربوشارژر V-8 برای تعطیل کردن اسرار یکشنبه، نشان می دهد. بله، به نظر می رسد تقریبا دقیقا مانند ۱۰Best کامیون و کلاس های مرسدس بنز GLS کلاس سوپر SUVs که بر اساس آن، اما یک stomp در شتاب دهنده خواهد آن SUV دیگر را از ذهن خود را رانندگی کنید. عملکرد GLS63 بدون قربانی می شود؛ کابین آن در چرم و مجهز به امکانات رفاهی از صندلی های ماساژ جلو تا سیستم سرگرمی مجزا است. این ارابه کامل برای تبدیل کارهای روزانه به سواری شادی است.

مرسدس بنز AMG GLS63

مرسدس بنز AMG GLS63 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

مرسدس بنز AMG GLS63 – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

مرسدس کلاس GLS را برای سال ۲۰۱۷ تغییر نام داد (قبلا آن را GL-Class نامیده شد)، به منظور نشان دادن توافق نامگذاری مجموعه ی سدان خود، بهتر است. همراه با تغییر نام برخی از اصلاحات بیرونی، از جمله پنجره مشبک کروی، چراغ های LED جدید و یک سپر عقب تجدید نظر شده است. ۵٫۵ لیتری ترانزیستور دوگانه توربو V-8 GLS63 عقب مانده از GL63 بود، اما به روز شد تا ۲۷ اسب بخار را در مجموع ۵۷۷ افزایش دهد. در داخل، سیستم COMAND به روز شده از سوی بنز، یک لایپد را به عنوان جایگزینی برای دکمه چرخان اضافه کرد. تجدیدنظرهای دیگر شامل نور محیطی جدید و رنگهای تر و تمیز، یک فرمان سه گوشه و یک Interior Interior چرم Designo nappa در دسترس است.

Trims و گزینه های ما انتخاب می کنیم
به عنوان GLS مطلق top-of-line، ۶۳ با تقریبا هر گزینه که مرسدس در SUV بزرگ خود ارائه می دهد استاندارد است. هیچ یک از اجزای موجود ضروری نیست، اما بعضی از آنها به اندازه ای مقرون به صرفه هستند (نسبت به قیمت پایه ۱۲۶،۲۹۵ دلار به هر حال) که زمان زیادی برای گفتن وجود ندارد. ارائه قوی از ویژگی های استاندارد GLS63 شامل موارد زیر است:

• تعلیق هوا تنظیم با حالت های درایو انتخابی
• صندلی راننده و صندلی جلو صندلی گرم، تهویه، و ماساژ دادن
• Sunroof پانورامیک

 

مرسدس بنز AMG GLS63 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

مرسدس بنز AMG GLS63 – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

لیست گزینه ها نسبتا کوتاه است، اما ما می خواهیم به اضافه کردن کلاپر ترمز ترمز (به خصوص از آنجا که آنها یک گزینه بدون هزینه)، ۴۰۰ دلار قدرت سیستم آسان برای صندلی های ردیف دوم و $ ۳۰۰ AMG Packet Night، که تر و تمیز رنگ براق را به مشبک، پنجره، اطراف، ریل های سقف و لوله های اگزوز اضافه می کند. این اضافی هزینه کلی GLS63 ما را به ۱۲۶،۹۹۵ دلار می رساند.

موتور قدرتمند GLS63 تنها شامل ۵٫۵ لیتری دوقلوهای توربو V-8 ساخته شده از AMG، یک گیربکس اتوماتیک هفت سرعته و یک سیستم چرخ دنده عقب است. V-8 سریع و تفکر اتوماتیک و شبیه به یک جفت واقعا لذت بخش است.

این هفت سرعته اتوماتیک موتور قدرتمند را با زاویه چرخانده، حرکتی صاف و واکنش سریع و دقیق به ورودی های پدال ترمز و گاز را انجام می دهد. برنامه نویسی انتقال کمی تغییر می کند بسته به اینکه حالت رانندگی انتخاب شده است. در حالت های ورزشی و ورزشی + انتقال دنده های پایین تر را انتخاب می کند و طولانی تر می شود؛ در حالت راحت، اقتصاد سوخت اولویت بندی شده است و انتقال مناسب تر از چرخ دنده های بالاتر است. یک تنظیم شخصی اجازه می دهد تا رانندگان برنامه خودرو با توجه به اولویت خود را. در هر حالت، GLS63 با خطری مواجه می شود که ما معمولا از این اندازه نمی بینیم. در آزمایش های ما ۴٫۳ ثانیه تا ۶۰ مایل در ساعت، آزمایشات ما نه تنها با چندین رقبای مستقیم آن، بلکه همچنین با مقدار زیادی کوپه های ورزشی مقایسه می کند.

یکی از لذت های غیر قابل تحملی و بی نظیر رانندگی GLS، با V-8 تیزبینی، گوش دادن به صدای موتور در سرعت و ضبط اگزوز سوپاپینگ است که همراه با رانندگی پایین، هنگامی که ماشین در یکی از حالت های درایو ورزشی خود است. هیچ راهی بهتر برای اثبات والدین دیگر در تمرینات فوتبال وجود ندارد که GLS63 به طور متوسط شما موبایل کارپول نیست.

GLS63 با ظرفیت بکسل ۷۵۰۰ پوند ممکن است یک قهرمان در کلاس نباشد، اما همچنان قدرت زیادی را برای راحتی بیشتر بار می کشد.

به نظر می رسد ما در واقع یک SUV سه سطر را با یک توربو V-8 با ۵٫۵ لیتری انتظار داریم که سوخت آن را بخورد. اما این بدان معنا نیست که ما مجبوریم ارزیابی های EPA بی نظیر GLS63 را جشن بگیریم.

قدرت این موتور GLS63 در سال جاری تغییری نکرده است، اما رتبه بندی سوخت سوخت EPA با سرعت ۱ مایل در هکتار در بزرگراه ها و دسته های ترکیبی افزایش یافته است.

اقتصاد سوخت یکی از مناطق نسبتا کم است – جای تعجب نیست – که در آن GLS63 نمیتواند پیشرفت کند. EPA تنها ۱۳ مایل در هکتار در شهر، ۱۷ در بزرگراه، و ۱۴ ترکیب، GLS در نزدیکی پایین کلاس خود می افتد. این بدان معنا نیست که هر وسیله نقلیه در این مجموعه کارآمد باشد – به استثنای هیبرید پلاگین ولوو XC90، که دارای مزیت ناعادلانه است و نمیتواند رقبا را برای عملکرد مناسب مطابقت دهد و GLS حداقل کارآمدتر از برادرش است ، مرسدس بنز ubercube، G63. رانندگان که می خواهند یک وسیله نقلیه از این نوع به سادگی باید خود را با یک میلی لیتر هزینه های بالا آشتی کند.

اجاره خودرو

مطالب مرتبط با ابن موضوع

اجاره خودرو بنز s500

اجاره خودرو بنز e250

اجاره خودرو بنز cls

 

مرسدس بنز AMG GLS63 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

مرسدس بنز AMG GLS63 – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

مرسدس بنز AMG GLS63

ما تست اقتصاد سوخت خود را در تلاش برای تکرار چگونگی اکثر مردم در بزرگراه رانندگی طراحی کرده ایم. روش ما شامل یک حلقه ۲۰۰ میلی متری در مسیر بزرگراه I-94 میشیگان می باشد. ما یک GPS با سرعت ۷۵ مایل در ساعت را نگه می داریم و از کنترل کروز تا آنجا که امکان دارد استفاده می کنیم تا تقلید راه های بسیاری را برای رانندگان در طول سفرهای طولانی انجام دهیم.

ما در طول آزمایش بزرگراه GLS63 ما ۱۸ مایل در ساعت را کنترل کردیم، به طور کامل ۳ مایل بر گرمتر از آنچه که ما در G63 مدیریت کردیم، اما حداقل ۲ مایل در دقیقه پشت هر رقیب دیگر که در اینجا لیست شده است. به راحتی، مخزن سوخت بزرگ GLS به این معنی است که می تواند تقریبا ۵۰۰ مایل در فاصله بین پرایپ ها سفر کند، بنابراین هنوز هم شریک سفر جاده ای دوستانه است.

سرعت چشمگیر ترین و واضح ترین GLS63 است، اما این نیز به طرز شگفت آور خوبی برای این وسیله نقلیه بسیار بزرگ است و می تواند در یک pfennig متوقف شود. با این حال، چندین کاربر دیگر در این کلاس وجود دارد، و GLS فقط می تواند صاحب سلامتی را مدیریت کند.

شتاب
موتور GLS63 دارای صدای بزرگ و فرماندهی V-8 است که ما آن را مضر می بینیم، اما نه تنها صدا؛ GLS دارای رسید برای حمایت از ادعاهای عملکرد خود است. GLS63 برای خودرویی که از اندازه آن است، تکان دهنده است و سرعت آن از صفر تا ۶۰ مایل در ساعت در ۴٫۳ ثانیه است. این در واقع به طور قابل توجهی ۰٫۵ ثانیه کاهش یافته تر از BMW X5 M است، اما GLS63 هنوز هم می تواند بسیاری از اتومبیل های دیگر را از خط خارج کند. و این فقط سریع نیست، آن سریع و سریع است که ما از آسفالت با سرعت سنج هنوز هم صعود در طول تست سرعت بالا ما فرار کرد. مرسدس با سرعت بالای ۱۶۸ مایل در ساعت ادعا می کند.

تغییرات هفت سرعته در حالت Sport +، حتی جایی شگفت انگیز هستند، جایی که بعضی اوقات از طریق کابین پس از تغییرات شدید، نزدیک به خط قرمز، شوک می زنند. حالت های ورزشی و راحتی برای رانندگی روزانه بسیار لذت بخش هستند، هرچند حالت راحت، پاسخ ها را از دریچه گاز و انتقال کمی بیشتر از ما می خواهیم. اگر ما برای AMG گلوله بزنیم، نمی خواهیم احساس کنیم که بنز روزانه ما را رانندگی می کنیم.

سوار، دستکاری و فرمان
شما هرگز فراموش نخواهید کرد که در پشت یک چرخ GLS63 در SUV هستید. کابین بلند یک سرنخ است؛ فرمان دقیق اما نه سریع دیگر است. با این حال، بسیاری از وسایل نقلیه هفت مسافر وجود دارد که این رانندگی را به خوبی انجام می دهند. GLS63 0.91 گرم را در skidpad ما در آزمایش توانایی خود برای نگه داشتن جاده در هنگام چرخش، قرار دادن آن در منطقه ورزشی نزدیک خودرو و قرار دادن آن را از نزدیک هر وسیله نقلیه در این مجموعه جلوتر. برنده روشن BMW X5 M است، وسیله نقلیه ای با دینامیکی است که تنها می تواند توضیح داده شود در صورتی که پس از آنکه بعضی از مهندسان BMW با شیلی در یک تقاطع ملاقات کردند، توضیح داده شد.

ترمز
نیاز به تنها ۱۶۶ فوت برای رسیدن به توقف از ۷۰ مایل در ساعت، یک تجربه است که توسط این واقعیت که مدل تست شده ما را به مقیاس تقریبا ۶۰۰۰ پوند تسریع کرد، بسیار چشمگیر بود. به رغم این تلاش پرشور، GLS هنوز در این تلاش توسط BMW X5 M. همه پرسی بود.

اجاره ماشین

مرسدس بنز AMG GLS63 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

مرسدس بنز AMG GLS63 – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

مرسدس بنز AMG GLS63

ویژگی های داخلی
استاندارد صندلیهای جلو صندلی ماساژور GLS63 را می توان در بیش از دوازده مسیر تنظیم کرد، و آنها مانند صندلی ها از صندلی های نازک و تقویت شده در بسیاری از وسایل نقلیه عملکردی بیشتر احساس می کنند. مسافران دوم و سوم ربوده شده به اندازه کافی نجس نیستند، اما ممکن است توسط سیستم تفریحی صندلی عقب و استاندارد کنترل اتوماتیک آب و هوا در ردیف دوم استفاده شود.

سطح صدا داخلی
کابین های مدرن کار بسیار خوبی در برابر اصطکاک مسافران از سر و صدای محیط انجام می دهند، اما هیچکدام نمی توانند به طور کامل از صدای شدید باد و هواپیمای بدون سرنشین صدای تایر استفاده کنند. برای اندازه گیری سطح فشار صدا در داخل کشور، ما از یک سنج سنج سنج Brüel & Kjær Type 2250-L استفاده می کنیم که در وسط ردیف اول صندلی ها در گوشه راننده قرار دارد. این دستگاه به طور خودکار ۱۵ ثانیه صدا را در دسی بل وزن با وزن A (dBA) می گیرد، در حالی که ماشین آزمایشی در ۷۰ مایل در ساعت است. (A-weighting یک استاندارد صنعتی است که قرائت های دایبل را تنظیم می کند تا بتوانند منعکس کنند که چگونه گوش انسان صدای فرکانس های مختلف را می شنوید.) ما دو اندازه گیری و نتایج متوسط ​​را انجام می دهیم. ما همچنین با دروغ سنجهای اطلاعات مبتنی بر GPS ما را برای اشتباهات سرعت سنج درست می کنیم. شایان ذکر است که دسی بل یک واحد لگاریتمی است، بنابراین امتیاز ۴۰ دسیبل دو برابر فشار صدا ۲۰ دسیبل نیست؛ فشار ۱۰ برابر فشار صدا است. افزایش شش دسیبل فشار تقریبا دو برابر شده است.

امکانات اطلاعاتی
تقریبا هر ویژگی ای که گزارش می کنیم در GLS63 استاندارد است. هیچ جک ورودی کمکی وجود ندارد، اما با دو پورت USB و چند خروجی ۱۲ ولت در هر GLS، نباید کمبود نقاط شارژ را برای خانواده هایی که حتی به شدت متعهد هستند، نداشته باشند. حتی اگر این اپلها از آب بیرون بیایند، یک سیستم تفریحی برای صندلی عقب وجود دارد که خستگی را خنک نگه می دارد.

عملکرد اطلاعاتی
سیستم سرگرمی تفریحی GLS یک امتیاز خوب در آزمایش ما از زمان پاسخگویی اطلاعات دریافت کرد و نرم افزار به خوبی طراحی شده و برای استفاده آسان است. اما تنظیم کنترل های فیزیکی تا حدودی کمتر ارگونومی است. پد لمسی و یک دکمه چرخشی در کنسول مرکزی نصب می شوند، اما صفحه لمسی بر روی بالای دکمه قرار دارد و باعث می شود سیستم به کار بیفتد، به خصوص در حالی که سعی در نگه داشتن چشم ها در جاده ها دارد.

ذخیره سازی داخلی Cubby
GLS در هر متریال نگهداری داخلی در بالای صفحه قرار نمی گیرد، اما خانواده ها باید از ذخیره های موجود در ردیف دوم رضایت داشته باشند. برای خودروسازان آسان است که نیازهای کسانی که به ردیف عقب رفته اند را نادیده بگیرند، اما GLS تلاش می کند تا آنها را تامین کند و هیچ قرصی در این گیرنده خانوادگی نباید روی زمین اجرا شود.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

مرسدس بنز AMG GLS63 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

مرسدس بنز AMG GLS63 – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

مرسدس بنز AMG GLS63

ویژگی های بیرونی
طراحان ما با سرنشینان با نشانه های یک ظاهر طراحی شده AMG در GLS مواجه نیستند. مصرف زیاد هوا در مقایسه با GLS450 و GLS550، درج مشبک مشبک و چرخ های ۲۲ اینچی موجود، نشانه هایی است که AMG-philes می تواند در نوت بوک های خود ثبت کند. چراغ خمیده در شکل AMG crest وجود دارد که در نزدیکی درهای جلو ظاهر می شود، هنگامی که دکمه باز شدن کلید FOB فشار داده می شود و همچنین چندین نشانگر موتور کروم و نشان های AMG برای کسانی که نیاز به نشانه های صریح بیشتری برای شناسایی مثبت دارند وجود دارد.

نتایج آزمون تصادف
اداره ایمنی ترافیک شهری ملی (NHTSA) و موسسه مستقل غیر انتفاعی بیمه ایمنی بزرگراه (IIHS) وسایل نقلیه را برای آسیب دیدگی در ایالات متحده ارزیابی می کنند. NHTSA خودروها را از پنج ستاره رتبه بندی می کند. IIHS با استفاده از مجموعه ای متفاوت از تست ها، اتومبیل های کلاس را در مقیاس خوب به ضعیف می پردازد و وسایل نقلیه ای را که بهترین عملکرد را در سراسر آزمون هایشان با بهترین ایمنی انتخاب و یا ایمنی بالا انتخاب می کند + جایزه می گیرد، که دوم از آن مستلزم برخورد خودکار سیستم شکستگی خوب عمل می کند.

برای هر دو NHTSA و IIHS رایج است برای تست خودروهای با عملکرد پایین و کم حجم فروش، و GLS63 آن را به هیچ یک از آزمایشگاه های آژانس ارائه نداده است.

کیسه های هوا، صندلی های کودک و جایگزین تایر
نصب صندلی صندلی در GLS63 نسبتا آسان است، بخشی از آن توسط کمربندهای استاندارد که به کابین قدم می زنند، کمک می کند. اگر صندلی کودک در ردیف دوم نصب شده باشد، لازم است قبل از اینکه صندلی ها بتوانند برای دسترسی به ردیف سوم اجازه داده شوند، باید برداشته شوند. تا حدودی غریب، GLS63 دارای گزینه اختیاری کیسه های جانبی جانبی برای ردیف دوم است.

 

مرسدس بنز AMG GLS63 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

مرسدس بنز AMG GLS63 – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

ویژگی های ایمنی فعال
GLS63 از سنسورهای پارکینگ تا کمک نگهداری خط، تقریبا هر ویژگی ایمنی فعال در بازار را به عنوان استاندارد ارائه می دهد. در حالی که قیمت بالای GLS به این معنی است که این ویژگی ها هنوز به عنوان یک معامله به حساب نمی آیند، لیست طولانی ویژگی های استاندارد حداقل به هزینه های سنگین آن توجیه می کند.

 

پایان مقاله / مرسدس بنز AMG GLS63

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *