مرسدس بنز GLB رونمای شد

فورد موستانگ بولیت - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
فورد موستانگ بولیت ۲۰۱۹ سالگرد ۵۰ ساله خود را جشن گرفت
دی ۲۷, ۱۳۹۶
کیا سورنتو - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
کیا سورنتو معرفی و بررسی این خودرو
دی ۲۸, ۱۳۹۶

مرسدس بنز GLB

به گزارش اجاره خودرو تهران لاین ما در ابتدا یک مدل جدید مرسدس بنز GLB-Class compact SUV را کمی بیش از یک هفته پیش دیدیم که در اسکاندیناوی آزمایش شده بود. این عکسها در شبانهروز نابود شدند، اما در حال حاضر ما در روز روشن، مردم را در معرض خطر قرار داده ایم. در واقع، به نظر می رسد همان نمونه اولیه است، همانطور که صفحه شماره و طرح بندی استتار یک بازی دقیق است. نور روز به ما نگاه دقیق تر به شکل متقاطع می دهد، که در نگاه اول به نظر می رسد بسیار شبیه G-Class جدید با خطوط زاویه ای و بینی بینی است. با این وجود، براساس پلت فرم MFA2 که برای کلاس A و کلاس B استفاده شده است، دلایل بر این باور است که پانل های بزرگ بخشی از استتار هستند و نه طراحی واقعی – مخصوصا زمانی که در یک زاویه مشاهده می شود.

مرسدس بنز GLB

 

مرسدس بنز GLB – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

این در بخش کامیون های SUV هدف قرار می گیرد و در عین حال اتاق های زیادی برای خانواده ها فراهم می شود. این باید در حدود ۱۵ فوت (۴٫۶ متر) طول داشته باشد و تقریبا ۱۸ فوت مکعب (۵۰۰ لیتر) فضای بار در پشت را ارائه می دهد. این است که، مگر اینکه فضای اشغال شده توسط یک ردیف سوم صندلی باشد، انتظار می رود یک گزینه برای GLB کلاس باشد. عکس ها نشان می دهد که اتاق کافی برای یک ردیف سوم وجود دارد و دورهای کوچک در استتار برای شیشه های عقب نیز این نظریه را پشتیبانی می کند.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

مرسدس بنز GLB – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

موتورها و انتقالها احتمالا از Class A و Class B منتقل خواهند شد، به این معنی که تعدادی از کارخانه های چهار سیلندر در حال اجرا هر دو بنزین و دیزل. انتظار می رود که کلاس GLB همچنین در هنگام راه اندازی چرخ دنده ی چرخ دنده ی الکترونیکی کنترل شود، چیزی که همیشه در بخش کامیون های SUV دیده نمی شود.

اگر چه ما تازه شروع کردیم به دیدن Merc جدید و در مرحله تست، شایعات می گویند GLB کلاس جدید فروش خواهد شد در این سال با MSRP حدود ۳۰،۰۰۰ € و یا ۳۶،۶۰۰ $. دقیقا همان زمانی که این اتفاق می افتد، هنوز یک رمز و راز است، اما در حال حاضر بازار SUV مثبت در آتش است.

 اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

مرسدس بنز GLB – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *