مرسدس بنز S500 L مدل ۲۰۱۸ رونمایی شد

آئودی SQ5 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
آئودی SQ5 جدید رونمایی شد
فوریه 18, 2018
مرسدس بنز V-Class - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
مرسدس بنز V-Class جاسوسی نمایانگر بازنگری جزئی این خودرو
فوریه 21, 2018
مرسدس بنز S500 L - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

مرسدس بنز S500 L - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

مرسدس بنز S500 L

به گزارش اجاره خودرو تهران لاین کلاس مرسدس S تا پایان سال ۲۰۱۷ به سمت چپ حرکت کرد اما این به مراتب بیش از یک چهره سازی، از جمله ۱۶۰۰ عدد جدید است. این اولین ماشین برای دریافت مرسدس بنزین جدید و ۶ موتور بنزینی و دیزلی است و تجدید بنزین V8.

برخی از تجهیزات کمک درایور در حال حاضر به کلاس S در کلاس E طبقه بندی شده است، اما برخی از آنها جدید است. در یک زمینه سریع در حال توسعه، فناوری نزدیک به حد آنچه که در حال حاضر در قانون مجاز است، نزدیک است. در شرایط خاصی برای شما رانندگی خواهد کرد، اما شما باید هشدار بیاورید و آماده باشید تا در هر لحظه از کنترل کامل استفاده کنید.

 

مرسدس بنز S500 L - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

مرسدس بنز S500 L – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

انگلستان یک محدوده نسبتا ساده است. سطح ورودی S350d (که ما نیز در اینجا آزمایش شده است) در هر دو نسخه کوتاه و بلند دوقلو و S500 بنزین در دسترس است.

اگر شما چیزی گرمتر از شما میبینید، مدلهای AMG S63 و S65 به ترتیب £ ۱۲۵،۶۹۰ و £ ۱۸۷،۲۴۰ وجود دارد.

همه چیز با تعلیق هوا می آید تمام مدل ها یک پنجره مشبک جدید، چراغ های جدید، بمب های جدید، انتخاب چرخ های جدید و داخلی همه ی LED ها را دریافت می کنند. تغییرات جزئی در داخل شامل کنترل های کشویی جدید گوشی هوشمند بر روی فرمان برای اطلاعات سرگرمی و کنترل کروز (و جابجایی مارپیچ کروز کنترل آشنا) است.

این موتور جدید ترین در محدوده است، ساخت ۴۲۹ اسب بخار و ۳۸۴lb فوت است. این سیستم دارای سیستم الکتریکی ۴۸ ولت مکمل سیستم معمولی ۱۲ ولت است. به جای یک ترانزیستور معمولی، آن را یک ژنراتور شروع کننده یکپارچه (طراحی شده به موتور از خاموش، بدون کمربند درایو، و آن را جمع و جور).

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

 

مرسدس بنز S500 L - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

مرسدس بنز S500 L – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

مرسدس بنز S500 L

این کار بسیاری از کارها را انجام می دهد، از جمله تأمین یک تقویت کننده الکتریکی برای ارائه سریع انفجار کمک به موتور برای غلبه بر هر تاخیر توربو. این قدرت را برای اجزای انرژی مانند دستگاه پمپ آب و کمپرسور air-con فراهم می کند و عملکرد سازگار با هوا را در اختیار شما می گذارد که آیا ماشین در حال حرکت یا ثابت است یا خیر. این موتور غیر فعال است، اجازه می دهد تا سیستم پیچیده تر شروع به توقف و آن را جدی ناپذیر به سیستم احیا مجدد انرژی ترمز

این یک سیستم “سیستم الکترومغناطیسی” است – یک عبارت غلط گیر که برای جلوگیری از هر گونه سردرگمی با هیبرید پلاگین قریب الوقوع با محدوده الکتریکی تا ۳۰ مایل استفاده می شود.

آن را شروع کنید و به سختی هر نفوذی در ذهن و فیزیکی به داخل کابین خوش آمدید؛ شما انتظار می رود که از یک ماشین ۱۰۰ کیلو + اتومبیل لوکس به هر حال، اما S500 از خواب بیدار در راه تقریبا به آرامی سکوت.

آن را بوته ای و پیشرفت مناسب است اما بر خلاف دیزل، این شش سیلندر بنزین نیاز دارد تا به سمت کمی از قدرت در انتهای بالا حرکت کند. این تقریبا یک راه کاملا متفاوت برای انجام کارهایی است که به S350d متمرکز بر گشتاور کم و همانطور که S500 دارای یک گوش و صدای تند و زننده است، کل نقطه S است که به راحتی و بدون نیاز به چرخش – بدون استفاده از دندان ها و ساخت موتور فریاد می زند.

بخش عمده ای از آن تمرکز روی تجربه ی رانندگی شما است که راحت تر، ساده تر و راحت تر است. آن را به عنوان بهترین سیستم کنترل کروز تصور کنید.

S کلاس شما از ترافیک دیگر در یک فاصله امن (از خود فاصله می تواند توسط راننده تنظیم شود)، سرعت می گیرد و به سرعت کاهش می یابد بدون اینکه پدال را لمس کنید. آن را برای خم کند کند درجه ای که آن را کند می کند تحت تاثیر قرار می گیرد که از حالت های پویا شما در آن است. همچنین خط برای شما تغییر می کند؛ شما فقط در یک لحظه مناسب نشان می دهید و حرکت می کند، عبور می کند و دوباره حرکت می کند.

 

مرسدس بنز S500 L - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

مرسدس بنز S500 L – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

همه اینها بستگی به عوامل مختلف، عمدتا نوع جاده دارد. اگر شما در یک بزرگراه با مارک های واضح به راحتی توسط دوربین ها و رادار (با پشتیبانی از GPS و ساخته شده در نقشه برداری) کار می کنند معمولا کار می کنند، هرچند حتی پس از آن شما خواهان اثبات آن خواهید شد هر چند ثانیه چند بار چرخش فرمان را در دست بگیرید. اگر شما در جاده ای در کشور هستید، به احتمال زیاد عملکرد آن کمتر است. اما گذار بین کار و کار به زودی طبیعی می شود، با یک سیستم از چراغ ها و بوق های آن را به آسانی مشخص است که رانندگی است.

Surface Scan Road، تکنولوژی است که از سال ۲۰۱۳ نصب شده است، اما یک دوربین استریو به تازگی ارتقا داده شده است و اکنون به طور کامل، بیش از یک فاصله طولانی، در سرعت های بالاتر، در شرایط تاریک اسکن می کند، به این معنی که کار مؤثرتر – به همراه داده های sat-nav و ساخته شده در نقشه برداری – برای کمک به راننده. به عنوان مثال، هنگامی که شما در حال نزدیک شدن به غرفه تلفنی یا خروج بزرگراه هستید، می توانید آن را کاهش دهید. و، با هوشمندانه، اگر به نظر می رسد که شما در حال نزدیک شدن به صف از ترافیک است که شروع به حرکت می کند، آن را هدف کند سرعت و صف سرعت را مطابقت به جای توقف و سپس دوباره به جلو.

توانایی خود پارکینگ خودرو نیز بسیار چشمگیر است. این بررسی خواهد کرد که آیا فضای مناسب بزرگ است یا نه، و پس از آن که شما تأیید کردید که میخواهید پارک کنید، همه چیز را برای شما، چه موازی یا عمود بر، به جلو یا عقب، کنترل خواهد کرد. و سپس آن را دوباره به شما خواهد کرد. این بسیار زیاد است، خیلی بیشتر به وسایل نقلیه پارک شده نزدیکتر می شود (جایی که می توانید به آن بپردازید) اگر بخواهید به صورت دستی پارک کنید.

گروه دیگری از کمک ها، مواد مورد نیاز برای اجتناب (یا کاهش تاثیر) حوادث، به وضوح برای ما در یک فرودگاه نشان داده شده است. انواع موتورهای متحرک متحرک و متحرک و یک ماشین مدل متحرک متحرک، توانایی S-Class را در شناخت زمانی که به ترمز اضطراری برای شما می رساند، نشان می دهد، هنگامی که به شما کمک می کند تا در اطراف یک عابر پیاده و زمانی که برای ادامه حرکت کنید.

 

مرسدس بنز S500 L - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

مرسدس بنز S500 L – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

آیا S-Class یک ماشین برای رانندگی یا رانندگی است؟ هر دو. تمام S کلاس های جدید برتری نسخه های قبلی را حفظ می کنند، در حالی که از کمک های الکترونیک بسیار چشمگیر و موتور بنزینی در این S500، پیروزی تکنولوژیک است.

در عقب، در نسخه بلند گوی محور، اتاق مهیج، آرامش بخش است و دارای محدوده ای از آب و هوا، ماساژ و سیستم های سرگرمی و تفریحی برای بازی کردن است، در حالی که در جلوی آن فوق العاده راحت و آسان است، اگر (به ظاهر) کمی در سمت بزرگ

با توجه به S500 به طور خاص – همانطور که آن موتور هوشمندانه است، ما تعجب می کنیم که اگر نقطه ورودی S350d مناسب سبک رانندگی رانندگی S بهتر است و کمی سوخت بهتر برای بوت شدن است اما ، صرفنظر از این، S بزرگ هنوز یک ماشین لوکس فوق العاده است.

قیمت جدید: ۸۵،۲۱۵ پوند
در فروش در بریتانیا: در حال حاضر
موتور: ۲۹۸۷cc 6 سیلندر بنزین، ۴۵۱ اسب بخار @ ۶۰۰۰rpm، ۵۶۸lb فوت @ ۱۸۰۰-۵۵۰۰ دور در دقیقه
انتقال: ۹ سرعته اتوماتیک، چرخ دنده عقب
عملکرد: ۴٫۸sec 0-62mph، ۱۵۵mph، ۴۰٫۹mpg، ۱۵۷g / km
وزن / مواد: ۲۰۲۵ کیلوگرم
ابعاد (طول / عرض / ارتفاع در میلی متر): ۵۲۸۷/۱۹۱۵/۱۴۹۹

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *