مرسدس بنز V-Class جاسوسی نمایانگر بازنگری جزئی این خودرو

مرسدس بنز S500 L - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
مرسدس بنز S500 L مدل ۲۰۱۸ رونمایی شد
فوریه 19, 2018
اسکودا RS 245 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
اسکودا RS 245 مدل جدید این خودرو رو نمایی شد
فوریه 22, 2018
مرسدس بنز V-Class - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

مرسدس بنز V-Class - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

مرسدس بنز V-Class

به گزارش اجاره خودرو تهران لاین در ایالات متحده، اکثر مردم درباره Sprinter و نه V-Class فکر می کنند، زمانی که کسی به بنزین های ساخته شده توسط مرسدس بنز اشاره می کند. به همین دلیل است که کلاس V در ایالت ها به عنوان Metris شناخته شده است و اگرچه شما می توانید یک مدل مجهز به مدل زیبا با صندلی تا هشت را سفارش دهید، به طور کلی به عنوان یک خودرو تجاری فکر می شود.

 

مرسدس بنز V-Class - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

مرسدس بنز V-Class – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

مرسدس بنز V-Class

با این حال، در بقیه جهان، این یک وانت اسپرینگ است که برای برخی از خوشبختی به پایان رسیده است. نسل فعلی V کلاس تا سال ۲۰۱۴ بدون تغییرات قابل توجهی برای صحبت کردن در نظر گرفته می شود و در حالی که این عکس های جاسوسی لزوما هیچ چیز قابل توجهی را نشان نمی دهد، این نشان دهنده اولین نگاهی است که ما از ارتقاء کلاس V داشته ایم.

این نمونه اولیه توسط جاسوسان ما به سمت دایره قطب شمال برای برخی آزمایش های جدی زمستان دستگیر شد. مسلما ما کاملا مطمئن نیستیم که چه چیزی نیاز به آزمایش دارد، به عنوان تنها بخشی از استتار در این واگن بیش از fascia جلو و پنجره مشبک است. چراغهای جلو به نظر می رسد همانند کلاس فعلی V، اما به نظر می رسد برخی از تغییرات طراحی جزئی در زیر پوشش کامو پنهان شده است. پنجره مشبک نیز خنثی شده است، هرچند ما می توانیم به راحتی از طریق مش مشکی شکل خود را با دو بار نشان دهیم. این به نظر می رسد کمی بزرگتر و جسور تر از پنجره های V-Class فعلی، به ویژه در مرکز که در آن لوکس مرسدس واقع شده است.

 

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

مرسدس بنز V-Class - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

مرسدس بنز V-Class – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

به نظر می رسد حسگر ناشناخته در مرکز پنجره و یک سنسور در بالای شیشه جلو پنجره وجود دارد و می توانند به برخی از به روز رسانی های جالب توجه اشاره کنند. در حال حاضر، کلاس V ارائه می دهد طیف وسیعی از ویژگی های و کمک های راننده برای ایمنی – ترمز اضطراری، نگه داشتن خط به کمک، کمک متقابل باد، و کنترل کروز رادار در میان آنها است. شاید اصلاح جزئی کلاس V شامل برخی از پیشرفت های فنی قابل توجه در حوزه مستقل است؟

ما هیچ اشاره ای در مورد چیزی که ممکن است برای این تازه سازی در زیر پوست وجود داشته باشد، اما از نظر ما انتظار داریم که محدوده وسیعی از موتورهای گاز و دیزل برای ادامه حمل شود. در مورد زمانی که یک مدل جدید ظاهر می شود، بعید به نظر می رسد امسال احتمالا مدل فعلی چهار ساله باشد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *