مرسدس کلاس A مدل ۲۰۱۸ رونمایی شد

هیوندای سانتافه ۲۰۱۹ - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
هیوندای سانتافه ۲۰۱۹ رونمایی شد
ژانویه 25, 2018
کیا کادنزا - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
کیا کادنزا ۲۰۱۸ رونمایی شد
ژانویه 28, 2018

مرسدس کلاس A

به گزارش اجاره خودرو تهران لاین ما تعدادی از مقالاتی که طی چند ماه اخیر با A-Class جدید منتشر کرده ایم، از دست رفته است، اما خبر خوب این است که منتظر نهایی شدن است. خوب، تقریبا در ۲ فوریه، پیش از اولین نخستین نمایشگاه خودروی کابین هاتاکب که قرار است در نمایشگاه ژنو ۲۰۱۸ در ماه مارس برگزار شود، نسل بعدی A-Class در آستانه برگزاری در آمستردام قرار خواهد گرفت.

مرسدس کلاس A

مرسدس کلاس A - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

مرسدس کلاس A – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

برای کاهش انتظار تا هفته آینده، مرسدس یک تصویر تیزر دیگر را کاهش داده است. خوشبختانه این یکی به طور قابل توجهی بیشتر نشان می دهد که استتار حذف شده است و به ما اجازه می دهد که فاشیا جلوی هچک را ببینیم که بلافاصله باعث می شود ما از آخرین CLS فکر کنیم. در واقع، تیزر شبیه به یک مرسدس بنز CLS (تصویر زیر در سمت راست) است. این که آیا این یک چیز خوب یا بد است، تصمیم به تصمیم گیری شماست، اما ما دوست داریم تا چه حد می بینیم.

عکس های جاسوسی بی شماری به ما یک ایده بسیار دقیق از آنچه انتظار می رود از کلاس A جدید از نظر طراحی بیرونی به ما داده شده است، پس هنگامی که تصاویر کامل منتشر می شوند، این امر به اینترنت متصل نخواهد شد. برای مرسدس بنز، مرسدس در حال حاضر کامل شده کابین اصلاح شده برای راه اندازی رابط جدید MBUX شرکت را نشان می دهد. در بالاترین مشخصات آن، اطلاعات سرگرمی عجیب و غریب خواهد بود یک جفت صفحه نمایش ۱۰٫۲۵ اینچ دیجیتال داشته باشد و در نهایت در همه خودروهای جمع و جور از خانواده های کلاس A و B نصب خواهد شد.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

 

مرسدس کلاس A - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

مرسدس کلاس A – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

نه تنها داشبورد در حال تغییر در برخی از تغییرات گسترده است، بلکه کل کابین نیز تغییر می یابد تا اتاق های بیشتری برای مسافران و چمدان هایشان آزاد شود. در رده جدید BMW 1 سری قرار گرفته است، نسل چهارم A-Class بر تکامل پلت فرم MFA سوار شده است و تاکنون تایید شده است که مدل A35 داغ با حدود ۳۰۰ اسب بخار برای افرادی که تمایل به پرداخت ندارند حق بیمه به وسیله A45 کامل چربی فرمان داده شده است.

اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

مرسدس کلاس A - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

مرسدس کلاس A – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *