مرسدس کلاس X – وانت رونمایی شد

پورشه ۷۱۸ کیمن GT4
پورشه ۷۱۸ کیمن GT4 رونمایی شد
فوریه 3, 2019
تویوتا تاکوما مدل ۲۰۲۰
تویوتا تاکوما مدل ۲۰۲۰
فوریه 7, 2019
مرسدس کلاس X - وانت

مرسدس کلاس X - وانت

مرسدس کلاس X – وانت

آیا مرسدس بنز قصد دارد یک نسخه طولانی از وانت خود را در کلاس X منتشر کند؟ یک سال پیش ما تصور می کردیم که این پاسخ ممکن است بله – عکس های جاسوسی یک مرسدس بنز با یک تخت طولانی در ماه مارس گذشته ظاهر شد، اما این تنها دیدار بود. تخت خواب تخت خواب دوباره دیده نمی شد و بدیهی است هیچ مدل تولیدی ظاهر نشد. ما فکر کردیم پروژه ممکن است لغو شود، اما عکسهایی که امروز منتشر میشوند نشان میدهند در غیر این صورت.

مرسدس کلاس X - وانت

مرسدس کلاس X – وانت

در این وانت واضح است که هیچ جاذبه ای وجود ندارد، فقط برای بسته شدن در درب سوخت که عجیب تر از آن است که می گویند. آخرین بار ما این کامیون را دیدیم که به طور کامل در camo پیچیده شده بود، بنابراین هر آزمایش به نقطه ای رسیده است که نیازی به پنهان کردن جزئیات نیست، یا ما به دنبال یک مولتی تست cobbled-together می گردیم. در هر صورت، مرسدس کاملا مخفی بود که آیا چنین دستگاهی می تواند منتقل شود یا خیر. شاید مهمتر از همه، سازنده خودرو از اینکه آیا کلاس X می تواند پرش به آمریکا را حفظ کند، مخفی شده است.

اجاره خودرو

مرسدس کلاس X - وانت

مرسدس کلاس X – وانت

این در واقع می تواند دلیل اصلی این خودرو باشد. تخت بلندتر با قدرت بیشتری در زیر هود قطعا به خریداران کامیون وانت علاقه مند خواهد شد و مرسدس آن را با یک توربوشارژ ۳٫۰ لیتری دیزلی V6 255 اسب بخار (۱۹۰ کیلو وات) و ۴۰۶ پوند فوت (۵۵۰ نیوتن متر) گشتاور این احتمال وجود دارد که مهندسان مرسدس بتوانند V-8 4.0 لیتری توربو V8 را در X-Class قرار دهند اما این تنها زمانی اتفاق می افتد که تقاضای کافی وجود داشته باشد.

مرسدس کلاس X - وانت

مرسدس کلاس X – وانت

در عین حال، ما می توانیم یک کلاس طولانی X را ببینیم که به سادگی نمی تواند همان وانت با تخت بیشتر در عقب باشد. این نمونه اولیه چیزی است که به نظر می رسد یک استاندارد کلاس X کلاس با طول اضافی در جلو، به این معنی است که همچنین یک فاصله دو جانبه طولانی در زیر وجود دارد. به همین دلیل است که آزمایش در حال انجام است، چون کشش محور دوچرخه حتی با مقدار کمی می تواند تاثیرات چشمگیر دیگری روی اجزای دیگر داشته باشد، مخصوصا در تعلیق عقب.

اجاره ماشین بدون راننده

مرسدس کلاس X - وانت

مرسدس کلاس X – وانت

مطمئنا نگاهی دقیقتری به اخبار X-Class خواهیم داشت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *