مک لارن ۵۷۰S معرفی این خودرو

بیوک لاکراس
بیوک لاکراس جدید رونمایی شد
آبان ۲۷, ۱۳۹۷
فولکس واگن پاسات
فولکس واگن پاسات ۲۰۱۹ طراحی زیبا
آذر ۱۳, ۱۳۹۷
اجاره خودرو سفرهای نوروزی

اجاره خودرو سفرهای نوروزی

مک لارن ۵۷۰S

یک مورد از روزهای دوشنبه ای دارید؟ ما نمی توانیم یک راه بهتر برای راه اندازی هفته کاری نسبت به مسابقه بزرگ دیگری که بین خودروهای supercars وجود دارد، فکر کنیم. Carwow یک تیم دو نفره وسوسه انگیز را برای برخی از بازی های سربازان آماده کرد و یک بریت را در برابر سه رقابت آلمان قرار داد. با این حال، زمانی که Brit یک عنکبوت مک لارن ۵۷۰S است، هیچ چیز به اندازه تعداد کمتری وجود ندارد.

مک لارن ۵۷۰S

مک لارن ۵۷۰S

بیایید نگاه کنیم به تمام رقبا در اینجا. این یک رقابت convertibles است و شما قبلا مک لارن را دیدید؛ آن را با رقابت شدید از Audi R8 V10 Spyder، مرسدس AMG GT C، و BMW I8 Roadster. ما به این نکته واضح دست پیدا خواهیم کرد – i8 قطعا مرد عجیب و غریب در این رقابت است و نه فقط به این دلیل که تنها هیبرید است. این نیز ضعیف ترین پانچ را در گروهی از سخت گیران عرضه می کند که توان خروجی تنها ۳۶۹ اسب بخار (۲۷۵ کیلووات) است. در مقایسه، هر ماشین دیگری در این مسابقه دارای بیش از ۵۰۰ اسب بخار (۳۷۳ کیلو وات) است و در برخی موارد نیز بیش از این علامت است. به عبارت دیگر، برای Bimmer خوب نیست.

اجاره خودرو

مک لارن 570S

مک لارن ۵۷۰S

با این حال، اقدام مسابقه شروع نمی شود، همانطور که انتظار دارید. رقبا به جای یک مسابقه ساده سرعت، ابتدا باید قبل از رانندگی به پایین حرکت کرده و بالای آن قرار گیرند. این کار به این معنی نیست که زمین بازی را تا حد زیادی از بین ببرد و باعث بی اعتمادی به همه چیز شود. آیا مردم حتی دچار مشکل میشوند که سرعت بالا و قابل تبدیل چیست؟

مک لارن 570S

مک لارن ۵۷۰S

خوشبختانه، این مسابقه تنها در این ویدئو هشت دقیقه ای انجام نشد. در حقیقت، ما می بینیم که هر دو مسابقه نورد و همچنین انفجار کامل از حفاری، و در حالی که هیچ شگفتی فوق العاده ای نیست، قطعا درمان برای تماشای فقط برای سر و صدا حماسی است.

کرایه ماشین بدون راننده

مک لارن 570S

مک لارن ۵۷۰S

ما می دانیم مک لارن ۷۲۰S یک نیروی واقعی طبیعت است که به مسابقه می آید، اما می تواند ۵۷۰S شمع را نگه دارد؟ همانطور که همیشه، ما اجازه می دهیم که ویدیو صحبت کردن را انجام دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *