آشنایی با پارک شهر گرگان

جنگل شیرآباد-اجاره ماشین-اجاره خودرو
نگاهی به جنگل شیرآباد
آذر ۱۳, ۱۳۹۶
خانه تقوی های گرگان-اجاره ماشین-اجاره خودرو
درباره خانه تقوی های گرگان
آذر ۱۴, ۱۳۹۶
پارک شهر گرگان-اجاره ماشین-اجاره خودرو

پارک شهر گرگان-اجاره ماشین-اجاره خودرو

پارک شهر گرگان

 

اجاره خودرو برای پارک شهر گرگان

پارک شهر گرگان در مرکز این شهر در شمال غربی میدان ولیعصر فعلی یا میدان کاخ سابق قرار دارد. خیابان پاسداران در ضلع شرقی این پارک و خیابان ۵ آذر در ضلع جنوبی آن واقع است.اجاره خودرو گلستان تاریخ افتتاح پارک شهر به فروردین ماه سال ۱۳۴۳ خورشیدی باز میگردد که در همین تاریخ موزه گرگان نیز گشایش یافت.

پارک شهر گرگان-اجاره ماشین-اجاره خودرو

پارک شهر گرگان دارای فضای سبزی زیبا و مفرح با پوشش گیاهی بسیار دیدنی و چشمگیر می باشد که بازدید کنندگان از این شهر می توانند ساعات خوبی را در آن سپری نمایند.در قسمتی از این پارک وسایل بازی و ورزش نیز برای دوستداران تعبیه شده است که خصوصا افرادی که به ورزشهای صبحگاهی علاقمندند می توانند از آن بهره مند شوند.

پارک شهر گرگان-اجاره ماشین-اجاره خودرو

باغ روسها یا همان کنسولگری سابق روسیه نیز درمجاورت این پارک جای گرفته است. کاخ موزه گرگان که به نامهای کاخ اختصاصی گرگان، کاخ سلطنتی گرگان و موزه گرگان نیز معروف است در این پارک قرار دارد که خاندان پهلوی برای اقامت در گرگان از آن استفاده می نمودند. هم اکنون این بنا تبدیل به موزه شده است.

پارک شهر گرگان-اجاره ماشین-اجاره خودرو

اجاره ماشین برای پارک شهر گرگان

در روبروی کاخ موزه آبنمایی موجودست که به زیبایی فضای این پارک افزوده است.اجاره ماشین گلستان در محوطه پارک شهر کتابخانه ای نیز برای علاقمندان موجودست که در واقع در سال ۱۳۵۸خورشیدی کتابخانه عمومی سابق گرگان به این مکان انتقال یافته و به کتابخانه عمومی شماره یک گرگان معروف شد که از فضای مناسبی برای دوستداران کتاب و کتابخوانی برخوردارست.

پارک شهر گرگان-اجاره ماشین-اجاره خودرو

امکانات رفاهی پارک شهر غیر از امکانات ضروری اولیه از قبیل سرویس های بهداشتی و روشنایی شامل کتابخانه، موزه،کرایه ماشین زمین ورزشی، وسایل بازی و ورزش و آلاچیق هایی برای اقامت موقت بازدیدکنندگان و گردشگران می باشد شما می توانید با اجاره خودرو از گردش در شهر گرگان لذت ببرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *