پورشه ۷۱۸ کیمن GT4 رونمایی شد

کادیلاک CT6 سدان
کادیلاک CT6 سدان نقد و بررسی
بهمن ۶, ۱۳۹۷
مرسدس کلاس X - وانت
مرسدس کلاس X – وانت رونمایی شد
بهمن ۱۶, ۱۳۹۷
پورشه ۷۱۸ کیمن GT4

پورشه ۷۱۸ کیمن GT4

پورشه ۷۱۸ کیمن GT4

به گفته شایعه از اتومبیل در انگلستان، پورشه ۷۱۸ کیمن GT4 در جاده گودوود از سرعت در جولای شروع خواهد شد. همانطور که از نسخه TrackScope Clubsport استفاده می شود، گفته می شود از یک تریلر ۳٫ ۸ لیتری فوتی شش ساخت ۴۲۰ اسب بخار (۳۱۳ کیلووات).

پورشه 718 کیمن GT4

پورشه ۷۱۸ کیمن GT4

اجاره خودرو پورشه

خودرو ادعا می کند که Cayman GT4 در ابتدا تنها با یک کتابچه راهنمای شش سرعت در دسترس خواهد بود. با این حال، یک جعبه دنده دوگانه کلاچ اختیاری در اواخر سال ۲۰۲۰ وارد می شود. انتظار نمی رود که تقریبا همان نسخه ی مسابقه ای به نظر می رسد، اما عناصر مانند شیشه ای نازک و امکانات کمتری در لوکس به ۵۰ کیلوگرم (۱۱۰ پوند) .

پورشه 718 کیمن GT4

پورشه ۷۱۸ کیمن GT4

عکس های جاسوسی (بالا) در حال حاضر ایده بسیار خوبی از آنچه که ۷۱۸ Cayman GT4 شبیه است را ارائه می دهد. در مقایسه با GTS در حال حاضر تهاجمی، GT4 حتی در فیشاری جلو نیز مصرف می کند، احتمالا برای رانندگی هوای سرد تر به رادیاتورها و ترمزها. یک بال ثابت، بلوک عقب را تزئین می کند. خروجی های دوگانه گسترده تر از GTS جدا شده اند و یک پخش کننده برجسته نیز وجود دارد. مسابقات Clubsport از ترکیبات طبیعی فیبر برای درها و بال ها استفاده می کند، اما هنوز معلوم نیست که آیا این مواد سبک وزن در ماشین جاده نیز هستند.

اجاره ماشین بدون راننده

پورشه 718 کیمن GT4

پورشه ۷۱۸ کیمن GT4

اگر شما این عملکرد را ترجیح می دهید، اما با توانایی اضافه شدن احساس باد در موهایتان، پورشه همچنین دارای ۷۱۸ Boxster Spyder در حال توسعه است. این باید تمام عناصر مکانیکی را با ۷۱۸ Cayman GT4 به اشتراک بگذارد، اما دارای یک بیکینی سبک با بند است که به جلوی درب عقب متصل شده است. در عین حال هنوز مشخص نیست که آیا ممکن است مبدل چرخدنده بالابرها وارد شود، اما در برخی موارد پورشه مدل های Boxster و Cayman را با هم مقایسه می کند – مانند نسخه های GTS. ما نمی توانیم اسپایدر را در جشنواره سرعت گودوود نیز از بین ببریم.

پورشه 718 کیمن GT4

پورشه ۷۱۸ کیمن GT4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *