پورشه ۹۱۱ کابریو جدید رونمایی شد

فولکس واگن پاسات
فولکس واگن پاسات ۲۰۱۹ طراحی زیبا
آذر ۱۳, ۱۳۹۷
بی ام دبلیو X6 جدید
بی ام دبلیو X6 جدید به طور تصادفی تست در جاده
آذر ۲۶, ۱۳۹۷

پورشه ۹۱۱ کابریو

پس از معرفی کوپه ۹۹۲-gen 911 در ماه گذشته در نمایشگاه خودروی لس آنجلس، به نظر می رسد فقط در مورد پورشه راست در حال حاضر قرار دادن پایان بر روی کابریولت. ما با یک نمونه اولیه نزدیک به تولید Carrera 4S که توسط جاسوسان ما گرفته شده است و در خیابان های آلمان پیش از رسیدن به رسمیت شناخته شده انتظار می رود که در ماه های آینده اتفاق می افتد. معلوم نیست که آیا این نمایش در ژانویه در نمایشگاه دیترویت خودکار یا چند ماه بعد در ژنو اتفاق خواهد افتاد، اما با توجه به میزان نور کمو، ما احتمالا مجبور نیستیم صبر کنیم.

پورشه 911 کابریو

پورشه ۹۱۱ کابریو

به عنوان یک حقیقت، می توان گفت خودرو آزمایشی تقریبا غیرقابل انکار است، زیرا پورشه تنها گوشه های چراغ های عقب و بخش مرکزی را پوشش می دهد، اما این به نظر نمی رسد که ما نمی دانیم چه چیزی در زیر نوار سیاه پنهان شده است. این همان داستان با Camo در سپر عقب است که برای مخفی کردن مدل مدل ۹۱۱ Carrera 4S وجود دارد. بقیه خودرو اساسا در معرض قرار گرفته و به نظر می رسد دقیقا همانطور که انتظار دارید.

تبدیل تمام پله از اشتوتگارت بوسیله همان موتور بوکس شش سیلندر دوقلوهای توربو به عنوان یک خواهر و برادر کوپه خود، با واحد ۳٫۰ لیتری تولید ۴۴۳ اسب بخار و ۳۹۰ پوند (۵۳۰ نیوتن متر) گشتاور است. اجرای برنامه ها باید از کوپه آلفا: ۰-۶۰ مایل در ساعت (۰-۹۶ کیلومتر در ساعت) در ۳٫۲ ثانیه با بسته بندی Sport Chrono و سرعت بالای ۱۹۰ مایل در ساعت (۳۰۶ کیلومتر در ساعت) باشد. اندکی سنگین تر از همپوشانی باقی مانده سقف آن، می تواند کمی کندتر باشد، اما پس از کاهش سقف، بلافاصله آن را فراموش خواهید کرد.

اجاره پورشه

پورشه 911 کابریو

پورشه ۹۱۱ کابریو

از لحاظ قیمت گذاری، بدون شک کابریو حق امتیاز بیشتری نسبت به کوپه دارد، بنابراین انتظار می رود که بیش از ۱۱۳٫ ۰۰ دلار پورشه برای Carrera S و ۱۲۰٫۶۰۰ دلار برای کوپه Carrera 4S در ایالات متحده پرداخت کند.

اجاره خودرو

پورشه 911 کابریو

پورشه ۹۱۱ کابریو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *