کادیلاک CT6 سدان نقد و بررسی

اجاره خودرو کیا سراتو نیو فیس
اجاره خودرو کیا سراتو نیو فیس
ژانویه 17, 2019
پورشه ۷۱۸ کیمن GT4
پورشه ۷۱۸ کیمن GT4 رونمایی شد
فوریه 3, 2019
کادیلاک CT6 سدان

کادیلاک CT6 سدان

کادیلاک CT6 سدان

به نظر می رسد که سدان Cadillac CT6 ممکن است بعد از همه مرده باشد. یا شاید این است صادقانه، به نظر می رسد هیچ کس واقعا در حال حاضر نمی داند، از جمله مدیران Cadillac. سدان فقط در سال ۲۰۱۶ راه اندازی شد، اما اعلام GM از کاهش در ماه نوامبر گذشته، شامل کارخانه مونتاژ خودرو Detroit-Hamtramck که در آن CT6، از جمله وسایل نقلیه دیگر، تولید می شود. از آن زمان تا کنون، گزارشات متناقضی داشته ایم که اساسا به چربی های بزرگ تبدیل شده اند. نمی دانم وقتی به CT6 می آید.

کادیلاک CT6 سدان

کادیلاک CT6 سدان

آخرین کلمه از یک گزارش در Automotive News می آید. این مجله در نشست اخیر جی دی پارس خودرو در سانفرانسیسکو، در مورد نظرات دبرا وهل، مدیر بازاریابی کادیلاک، که پیشنهاد داد CT6 – یا حداقل میتوانست – در آن زندگی کند، گزارش داد. بنا به گفته Automotive News، به طور مشخص، او گفت: “خبر مرگ او تا حد زیادی اغراق آمیز است.” او همچنین گزارش داد که فروش این سدان از سال ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۰ ادامه خواهد داشت. به نظر می رسد دلگرم کننده باشد، اما هنوز هم تعهد کامل برای نگهداری سدان نیست.

این یک نسخه از خودروی اخبار دیگر را از چند هفته پیش پشتیبانی می کند، جایی که رئیس جمهور GM Mark Reuss و رئیس جمهور کادیلاک، استیو کارلایل، در مورد امکان نگه داشتن CT6 در بازار ایالات متحده بحث و گفتگو کردند. به گزارش خبرگزاری رویترز، این امر شامل انتقال تولید CT6 به یک کارخانه دیگر یا وارد کردن خودرو از چین می شود که در آن تولید را ادامه خواهد داد.

اجاره خودرو لوکس

کادیلاک CT6 سدان

کادیلاک CT6 سدان

Motor1.com در تاریخ ۱۴ ژانویه برای بررسی در مورد CT6 با کادیلاک تماس گرفت. پاسخ رسمی این بود که تولید CT6 در اواسط سال ۲۰۱۹ در کارخانه مجمع دیترویت همتامک به پایان می رسد که «تولید وسایل نقلیه را برای آمریکای شمالی انجام می دهد.» علاوه بر این، نماینده کادیلاک گفت: «ما معمولا برنامه های تولید محصول آینده را مورد بحث قرار نمی دهیم.» واضح است ، بعضی از مردم در مورد برنامه ها بحث می کنند، گرچه در یک روش بسیار غیرمجاز.

پس از آن رسما، هیچ چیز شناخته شده نیست و تایید نشده است برای تولید CT6 در آمریکای شمالی که در اواخر امسال پایان می یابد. غیر رسمی، ما می توانیم چند نقطه بدون مشکل برای دیدن یک تصویر بزرگتر ارتباط برقرار کنیم، و رک و پوست کنده، آن فازی است. CT6 فقط چند ساله است، اما فروش سدان در ایالات متحده مانند دیوانه شدن است. ما مظنون به شمارنده دانه لوبیا خوشحال به آن را خداحافظی به نفع صفویه تمام SUV، اما میراث کادیلاک شامل بیش از یک قرن از ساخت اتومبیل های لوکس، نه crossovers و یا SUVs.

کادیلاک CT6 سدان

کادیلاک CT6 سدان

Nixing CT6 پایان یک دوران بسیار طولانی خواهد بود و برخی ممکن است بگویند حتی ممکن است پایان کادیلاک باشد. به نظر می رسد مدیران می خواهند ماشین را در اطراف نگه دارند، شاید برای همین هدف. این که آیا این اتفاق می افتد یا نه ممکن است بدون آسیب رساندن به خط پایین ممکن است سوال میلیون دلاری برای آینده CT6 باشد. برای چه چیزی ارزشمند است، ما امیدواریم که Caddy Caddy ظاهر خوبی داشته باشد.

اجاره ماشین بدون راننده

کادیلاک CT6 سدان

کادیلاک CT6 سدان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *