کیا سورنتو ۲۰۱۹ نقد بررسی این خودرو زیبا

تویوتا آئوریس - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
تویوتا آئوریس نقد این خودرو فوق العاده
اسفند ۲۱, ۱۳۹۶
لامبورگینی در حال ساخت - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
لامبورگینی در حال ساخت ۱۰،۰۰۰ هزار هوراکان است
اسفند ۲۳, ۱۳۹۶
کیا سورنتو - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

کیا سورنتو - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

کیا سورنتو ۲۰۱۹

به گزارش اجاره خودرو تهران لاین کیا سورنتو با یک تردید در اینجا، و یک تیک وجود دارد، به روز رسانی متوسط ​​برای مدل سال ۲۰۱۹ به دست می آید. کاملا قابل تغییر نیست، مسلما؛ طراحان فضاهای جلو و عقب را تمیز کرده اند، در حالی که مهندسان با بهره گیری از یک گیربکس اتوماتیک هشت سرعته کاملا جدید در مدل های V6، کارایی بالاتری دارند. به غیر از این، تقریبا تمامی راحتی و قابلیت های موجود در مدل خروجی نیز به کار رفته است. این خبر خوب برای طرفداران بزرگترین کراس کیا است.

در نگاه اول، شما حتی نمی توانید متوجه شوید که Sorento به روز شده است. اما مقایسه آن با مدل خروجی کنار هم است و واضح است که طراحان واقعا سبک و سبک را در داخل و خارج ساخته شده است. هنوز مقدار زیادی کروم وجود دارد، به خصوص در پنجره مشبک و چرخ، اما فیشیو جلو در حال حاضر جذاب تر از چراغ های کاملا جدید و چراغ مه شکن LED (در SXL) با وسایل کروم است. چرخ های بزرگتر ۱۹ اینچی با نام تجاری جدید نیز هستند. به عقب، Sorento یک سیستم ضد گلوله مشابه را به آنچه که در جلو، یک diffuser جدید پیدا می کند و البته بسیار کروم با آن تمرکز می کند، به دست می دهد.

کیا سورنتو ۲۰۱۹

کیا سورنتو ۲۰۱۹ - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

کیا سورنتو ۲۰۱۹ – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

در کابین، بسیاری از تجدید نظر های ظریف ادامه دارد. طراحی فرمان نوازش شده، برخی از فن های جدید و گرافیک خوشه ای ارتقا یافته همه بخشی از تازه سازی است. پانوراما نیز یک لمس خوب است. خریداران می توانند چرم ناپا با کیفیت بالا را در رنگ های قرمز مایل به سبز و نارنجی جدید با الگوهای اثاثه یا لوازم داخلی تجدید نمایند، در حالی که SX و SXL سه پایه قدرت صندلی مسافر و همچنین راننده را دریافت می کنند.

Sorento در حال حاضر استاندارد با صندلی هفت مسافر در تمام سطوح تر و تمیز است. مدل خروجی تنها آن را به عنوان یک ویژگی استاندارد در مدل های LX V6، EX V6، SX و SXL ارائه می دهد. در حالی که ردیف سوم ممکن است دشوار است برای دسترسی و کمی تنگ با تنها ۳۱٫۷ اینچ اتاق legroom، بقیه کابین نسبتا بزرگ است.

سورنتو با تعداد ۴۴٫ ۱ اینچ از جلوی پا و ۳۹٫۴ اینچ در ردیف دوم، دارای تعداد ساحلی بیشتری نسبت به هوندا خلبان با چند اینچ (۴۰٫۹ / ۳۸٫۴) و همچنین Toyota Highlander (44.2 / 38.4) است. پشت ردیف دوم، ۳۸ فوت مکعب در محل ذخیره سازی وجود دارد، و هر دو ردیف عقب به طور کامل مسطح می شوند، این رقم به ۷۳ متر مکعب می رسد.

از لحاظ رانندگی، Sorento CUV ورزشی نیست. احساس ناامیدی در مرکز فرماندهی وجود دارد و رکورد به اندازه برخی از رقبای آن تقریبا به همان اندازه سریع یا وزن نیست. اما این واقعا نقطه نیست. Sorento راحت و تصفیه شده است، و کاملا پاسخگو در برخی از منحصر به فرد جاده کلرادو ارائه می دهد. رانندگی بدن حداقل باقی می ماند، تعلیق بدون تاخیری به عنوان ارتعاش، از بین می رود و اگر سرعت کمی در سرعت واکنش نشان داده شود، گیربکس هشت سرعته کاملا سازگار است.

 

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

کیا سورنتو ۲۰۱۹ - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

کیا سورنتو ۲۰۱۹ – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

سیستم رانندگی تمام چرخ ها نیز خوب است. با داشتن توانایی خود برای نظارت بر شرایط رانندگی و پیش بینی اینکه چقدر قدرت در هر چرخ قرار دارد، چیزهایی مانند جاده های خاکی، برف ها و یخ های سیاه، مشکلی برای Sorento 2019 نیست. Sorento برای کسانی که از سفرهای تعطیلات آخر هفته به ویژه پرماجرا لذت می برد، حتی می تواند تا ۵،۰۰۰ پوند با چرخ دنده های تمام عیار و V6 مجهز شود.

سورنتو موتور ۲٫۰ لیتری توربوشارژر خود را از دست می دهد اما همچنان به ارائه چهار سیلندر ۲٫۴ لیتری و V6 3.3 لیتری که آزمایش می شود، ادامه می دهد. موتورها به ترتیب ۱۸۵ و ۲۹۰ اسب بخار عرضه می شوند. تقریبا ۹۰۰۰ فوت بالاتر از سطح دریا، V6 به اندازه کافی نخواهد بود، زیرا معمولا در ارتفاعات پایین تر قرار می گیرد، اما باقی مانده است.

موتور ۲،۴ لیتری کارآمدتر از این دو، بازگشت ۲۲ مایل در هر گالن، ۲۹ بزرگراه و ۲۵ ترکیب است. این موتور به همان شش سرعته اتوماتیک از سال گذشته متصل می شود و افزایش متوسطی از شهر ۲۱ مایل در هر گالن، ۲۸ بزرگراه و ۲۴ مدل در مدل ۲۰۱۸ دارد.

قدرتمندتر V6 به طور طبیعی کمتر کارآمد است اما به لطف بخشی از سیستم جدید انتقال هشت سرعته، به لطف مدل V6 2018، نسبتا کمتری به دست می آید. Sorento V6 در حال حاضر ۱۹ مایل در هر گالن، ۲۶ بزرگراه و ۲۱ کامپیوتر (با درایو چرخ جلوی)، در مقایسه با نسخه ۱۷ شهر، ۲۳ بزرگراه و ۱۹ در مجموع، بازگشت.

با استفاده از Apple CarPlay و Android Auto در حال حاضر استاندارد در هر Sorento، از جمله مدل های مبتنی بر سیستم ۷ اینچ صفحه نمایش لمسی، CUV بیشتر فن آوری دوستانه است. سیستم اطلاعاتی UVA Kia که اجازه دسترسی به چیزهایی مانند رادیو ماهواره ای و ناوبری را می دهد با یک صفحه نمایش بزرگتر ۸٫۰ اینچی به عنوان استاندارد در مدل SXL موجود است. همچنین برای ۲۰۱۹ جدید ویژگی هایی مانند پد شارژ بی سیم و صدای فراگیر هارمون کاردون QuantumLogic است که هر دو به عنوان گزینه های بیشتر در سطوح تر و تمیز در دسترس هستند.

 

کیا سورنتو ۲۰۱۹ - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

کیا سورنتو ۲۰۱۹ – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

انتخاب ترمینال EX و بالاتر، و Sorento در حال حاضر استاندارد با یک سیستم هشدار برخورد با جلو، کنترل کروز انطباقی، نظارت کور نقطه، هشدار متقاطع عقب و سیستم نظارت تصویری در اطراف است. سیستم های ایمنی سابق به ویژه پیشرفته هستند و کار فوق العاده ای را برای نگه داشتن متقاطع مرکز در خط، و همچنین فاصله خوب از وسیله نقلیه در مقابل آن بدون اینکه بیش از حد نیروی و یا با هر گونه هشدار ناسازگار.

برای همه ی موارد ذکر شده، Sorento SXL باید به شما مقدار کمتری از ۴۵،۰۰۰ دلار برسد. Kia رسمی قیمت مدل ۲۰۱۹ را اعلام نکرده، اما نسخه خروجی از $ ۲۵،۹۰۰ برای مدل پایه L شروع شده و برای SXL 44.500 دلار تمام شده است. ویژگی های جدید مانند صندلی های سه سطر استاندارد، سازگاری Apple CarPlay و هشت سرعت اتوماتیک که قبلا ذکر شده اند، باید قیمت کلی را کمی بیشتر بشکند.

در کل ۲۰۱۹ Kia Sorento یک پیشرفت است، اگر فقط یک کوچک باشد. استاندارد سه سطر صندلی خواهد شد بزرگترین نقطه فروش، بدون شک، به عنوان بهبود اقتصاد سوخت، و اضافه کردن ویژگی های استاندارد مانند Apple CarPlay و Android Auto به نفوذ بیشتر تکنولوژی متقاعد کننده مصرف کننده.

 

کیا سورنتو ۲۰۱۹ - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

کیا سورنتو ۲۰۱۹ – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

کیا سورنتو ۲۰۱۹
  موتور ۳٫۳ لیتری V6
  خروجی ۲۹۰ اسب بخار / ۲۵۲ پوند فوت
  انتقال ۸ سرعته اتوماتیک
  نوع رانندگی درایو تمام چرخ
  وزن ۴،۲۱۱ پوند
  اقتصاد سوخت ۱۹ شهر / ۲۴ بزرگراه / ۲۱ ترکیبی
  ظرفیت نصب ۷
  راه اندازی ۵،۰۰۰ پوند
  حجم کالس ۱۱٫۳ / ۳۸/۷۳ فوت مکعب
  قیمت پایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *