کیا سول مدل ۲۰۱۷ نقد و بررسی

کرایسلر پاسیفیکا - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
کرایسلر پاسیفیکا مدل ۲۰۱۷
دی ۱۷, ۱۳۹۶
کیا سید - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
کیا سید مدل ۲۰۱۸ رونمایی شد
دی ۱۹, ۱۳۹۶
کیا سول - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

کیا سول - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

کیا سول

به گزارش اجاره خودرو تهران لاین آنچه ما می خواهیم: طول عمر Kia Soul ما بسیار زیاد است. به طور عمده، این ناشی از تر و تمیز وحشتناک، مجهز به گیربکس اتوماتیک دوقلوی کلاچ خطی توربوشارژ با توربوشارژ ۲۰۱ اسب بخار و یک ترانسفورماتور قدرتمند است که بخش کوچکی را برای قابلیت شتاب دهی به جلو می برد. شکل جعبه روح دارای تعداد زیادی صندلی عقب برای مسافرین بالغ و یا تعداد زیادی از محموله است.

کیا سول

 

کیا سول - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

کیا سول – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

ما همچنین از مزایای ویژگی های ما در طول بلند مدت، از جمله آینه های تاشو قدرتمند، کابین چرمی کمرنگ و سهولت استفاده است که از ویژگی های متفکر مانند پورت روشنایی USB در پایه مرکز پشته یک پورت USB با پشت زمینه که می توانید آن را به زودی به عنوان ماشین شروع کنید، ممکن است به نظر بی معنی باشد – تا زمانی که در شب به ماشین برسید و سعی کنید گوشی خود را به یک پورت پنهان در گوشه ای تاریک و غیر قابل دسترس وصل کنید. ما این را فقط به عنوان نمونه ای از چگونگی تفکر و سازماندهی کابین می گوییم؛ تمام توابع راننده به طور معمول دسترسی به نظر می رسد دقیقا همان جایی که شما برای اولین بار نگاه کنید، و آنها کار درست همانطور که پیش بینی می کنید. نخستین سرویس معمولی (تغییر روغن، چرخش تایر و بازرسی) نیز حاوی افزودنی سوختی توصیه شده توسط سازنده بود که در آن ما ممکن است شکایت کنیم، به جز اینکه همه چیز هزینه کمتر از ۸۰ دلار است. بنابراین ما آن را دوست داریم و همچنین میانگین ۲۷ مایل در دقیقه ما ضبط می کنیم، که بسیار خوب است با توجه به اینکه ما اغلب به این قدرت توربو شیر می رویم.

کیا سول

همانطور که در وظایف رفت و آمد مکرر و تعطیلات آخر هفته بسیار زیاد است، روح می تواند به ما اجازه دهد تا وقتی که خواسته شده است بیشتر به ما کمک کند. به عنوان دستیار سردبیر راهنمای خرید خریداران در سه بزرگسال و مواد خود را برای یک سفر آخر هفته ای خارج از ایالت، به عنوان راهنمای ویرایشگر خریدار Annie White برای سفر خیره کننده ای به کنتاکی مشاهده کرد و یک راننده حساس چیزهایی نظیر کیفیت سواری را در خودرویی که در غیر این صورت با توجه به فاصله دو محور کوتاه و موضع بلند می شود. به طور مشابه، با توجه به بار حمل و نقل و ترافیک، کیفیت تغییر دوقلوی کلاچ اتوماتیک که به نظر می رسد در وظیفه در سراسر شهر پاسخ تنها با راننده در کنار آن احساس می کند هر دو سخت و نامطلوب است.

چه چیزی اشتباه است: هیچ چیز، به استثنای آن زمان، غافلگیری ناخوشایند در یک ایستگاه بنزین که به روح ما رسیده است و رنگ روی جلوی سپر جلو را لکه دار کرده است. ما آن را در پایان آزمایش ۴۰،۰۰۰ مایل ما، همراه با هر گونه زخم های نبرد Kia تجمع، و گزارش هزینه های آن را تعمیر.

ماه ها در ناوگان: ۷ ماه مسافت فعلی: ۱۲،۱۴۰ مایل
میانگین سوخت مصرفی: ۲۷ میلیثانیه حجم مخزن سوخت: ۱۴٫۲ گالیم محدوده سوخت: ۳۸۰ مایل
سرویس: ۷۸ دلار لباس عادی: ۰ دلار تعمیرات: ۰ دلار

بیش از یک فیلسوف بسیار مورد توجه قرار گرفته است ادعا کرده است که همه یک روح دارند. کیا، با چشمک زدن در مورد پایتخت ها و سرمایه گذاری، Kia خم شده است به چرخش به همه درایو روح. بعضی از اعضای Kia بعضی اوقات به نظر میرسد که به نظر دیگران شگفت زده شده است که صندوق ضامن ساده وسایل حمل و نقل، مانند بسیاری از جادوگران جاده، ضرب شده است، اما تبدیل به برند برتر شده است و بیش از ۱۴۵،۰۰۰ خریداران آمریکایی در سال ۲۰۱۶ دست به دست هم می دهند تا بگویند: لطفا، من یکی از آنها را می گیرم. “این در حدود پنج برابر تعداد افرادی است که برای ریو ریختند.

روح معمولا به عنوان یک متقاطع زیر کمپانی بر پایه پلت فرم ریو طبقه بندی می شود که ما را به یک غافلگیری دیگر تبدیل می کند: ترسناک کوچک با جایزه ۱۰Best کامیون و SUV ها، که پایه طیفی مقرون به صرفه و پاراگراف را به آن متصل می کنند، طبقه بندی می شود. یکی از دلایل آن این بود که گزینه جدید ۲۰۱۷ در مدل توربوشارژ در خط چهار قدرت ۲۰۱ اسب بخار است، به طوری که آن را به عنوان Speedster در رده هایی همچون Jeep Renegade، Mazda CX-3 و Honda HR-V نیز معرفی کرد. قبل از توربو روال در آزمون مقایسه شش مرحله دوم قرار داده شده است، بخشی از آن به دلیل آن است که گزینه چرخ دنده تمام است، چیزی که همه دیگران بود. (برای آنچه که ارزش دارد، Kia اغلب روح را “وسیله نقلیه شهری شهری” می نامند، نه یک متقاطع. این طبقه بندی به طور گسترده ای در صنعت شناخته نشده است، اما یکی از آن ها به طور ضمنی فقدان قابلیت های جاده ای را تصدیق می کند.)

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

کیا سول - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

کیا سول – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

برای دیدن آنچه که همه چیز در مورد، ما فقط به ناوگان طولانی مدت خود را Soul Turbo 2017 اضافه کرد، و یا، در سخنرانی Kia، صدای جادو روح، ارائه “روح!” بر روی برچسب پنجره، اما هیچ جا در ماشین خود. ما به ۴۰،۰۰۰ مایل نیروی کار در خدمت پرسنل پرسنلی ما می پردازیم. ما آن را در اوایل کار در نقش حمایت به عروسی خانواده در فضای باز، که در آن محموله بلند و بزرگ خود را به راحتی تمام خنک کننده نوشیدنی، ابزار چمن، و دکوراسیون به شکل عجیب و غریب که در آن انداخت.

۲۴ فوت مکعب ظرفیت محموله استاندارد در هر روح است، که از ۱۶۹۹۵ دلار با موتور پایه شروع می شود، یک موتور ۱٫۶ لیتری خطی که به طور طبیعی بدون اسپرینگز تولید می شود ۱۳۰ اسب بخار و به یک انتقال دستی متصل می شود. انتخاب متوسط ​​می باشد ۱۶۱ اسب بخار ۲٫۰ لیتری چهار با شش سرعت اتوماتیک. شما باید به سطح ترازوی Exclaim بروید تا ۱٫۶ لیتر توربوشارژ خودرو ما را به یک اتوماتیک دو کلاچ هفت سرعته متصل کنید که قیمت ابتدایی آن ۲۳،۶۹۵ دلار است.

انتخاب چرخ قوی ترین همستر تحت کاپوت، تجهیزات زیادی را نیز شامل می شود، از جمله کنترل اتوماتیک کنترل آب و هوا با یک یونیزر، اثاثه یا لوازم جانبی چرم و پارچه، یک فرمان چرم پیچیده و تخت پایین با دکمه و غیره. همچنین استاندارد در این سطح، چرخ های آلومینیومی ۱۸ اینچی، حالت انتخاب حالت درایو، و همچنین برجسته های قرمز نوار در بیرون است که باعث می شود که تیتانیوم خاکستری ما مانند یک کفش پاشنه بلند بالا در ۱۹۶۰s مانند PF Flyer یا یک همه ستاره ها را با یک لهجه در کنار یک پایه متمرکز کنید (فرصت پانزدهی این زمان را از دست می دهیم – خوش آمدید).

سپس ما در برخی از بررسی گزینه های جعبه، شروع با بسته ۳۰۰۰ دلار فناوری. بنابراین، هرچند که همه اینها دارای سازگاری Apple CarPlay و Android Auto هستند، ما همچنین دارای یک سیستم ناوبری درون خودرو با یک صفحه نمایش ۸٫۰ اینچی، یک سیستم صوتی Harman / Kardon (با چراغ سخنرانی!)، چراغهای HID کم نور، مهتابی LED لامپ ها و چراغهای عقب، آینه های جلو و عقب قدرت، صندلی های قابل تنظیم قدرت در هر دو جهت جلو (راننده دارای پشتیبانی کمری)، صندلی های جلو و صندلی عقب گرم، فرمان گرم، مانیتور نقطه کور و پورت شارژ USB در مرکز کنسول.

کیا سول

اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

کیا سول - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

کیا سول – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

روح ما همچنین برای یک سونو پانورامیک که از آن لذت بردن از شش هفته آفتاب میشیگان سالانه است، با اضافه کردن یکی دیگر از قیمت های بزرگ به قیمت قربانی کردن نقاط نصب شده برای یک قفسه سقف (تصمیم که در بلند مدت ممکن است بحث در میان صفوف ما) . ما همچنین جعبه های کفپوش کفپوش (۱۲۵ دلار) و اسپویلر عقب (۳۹۵ دلار) را تعیین کردیم. همه در، شما به یک Soul 28،۲۱۵ دلار نگاه می کنید، که ممکن است بعضی از خریداران را به دنبال وسایل نقلیه یک طبقه بزرگتر مانند Mazda CX-5 بفرستد. قیمت همچنین برخی از تغییرات در مورد فقدان تغییر مکان های دست و پا زدن برای فرماندهی صندلی چرخدار و در مورد چگونگی صندلی های عقب به طور کامل مسطح است.

مسیر آزمایشی، طول عمر ما با کمی عملکرد بهتر از Soul Turbo ما پیش از آن آزمایش شده بود، اما تنها پس از آن که ما با سوخت حق بیمه ۹۳ اکتان پر کردیم. در مقایسه با نتایج به طور منظم، Soul ما ۰٫۴ ثانیه سریعتر به ۶۰ مایل در ساعت رسید (۶٫۳ ثانیه در یک کلاس که ۹ آن طبیعی است) و زودتر ۰٫۳ مایل را دربرابر رانندگی قرار داده و سریعتر ۲ مایل بر ساعت حرکت کرد. این حاشیه ۰٫۳ ثانویه نیز برای رانندگی ۳۰ تا ۵۰ مایل در ساعت و ۵۰ تا ۷۰ مایل در ساعت اعمال می شود، بنابراین هنگامی که شما نیاز دارید در اطراف Winnebagos در جاده های عقب حرکت کنید، سوخت ارزشمند به ارزش سرمایه گذاری است.

ما در ماه اول ماه کیا در حال خستگی نیستیم و تنها مضطرب بودن زمانی بود که یک کولر بی نظیر پر از سدیم به جلو حرکت کرد و ما را در یخ ریخت. پاکسازی ساده بود (حتی پس از شنیدن صدای شلوغی از یک ظرف پر از لیمو لیمویی Faygo تحت صندلی مسافر)، و ما روح را به کار بازگرداند.

پایان مقاله / کیا سول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *