کیا سید مدل ۲۰۱۸ رونمایی شد

کیا سول - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
کیا سول مدل ۲۰۱۷ نقد و بررسی
دی ۱۸, ۱۳۹۶
مینی Hardtop - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
مینی Hardtop مدل ۲۰۱۹ نقد و بررسی
دی ۲۰, ۱۳۹۶
کیا سید - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

کیا سید - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

کیا سید

تنها چهار عکس از این ماشین، یک کیا سید Sportwagon جدید گرفته شده اند، و متاسفانه هیچ کدام نشان نمی دهد که چه تغییراتی ممکن است در پشت سقف طولانی رخ دهد. این به این دلیل است که این عکسها در داخل یک وسیله نقلیه کیا که در آن خودرو سعی در سوختن داشت، از بین رفته بود، اما راننده عکاس را دید و عقب مانده شتابزده را به عقب برگرداند.

کیا سید

کیا سید - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

کیا سید – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

ما بیشتر از این مدل را دیده ایم، و در یک نگاه سریع می توان این را برای استاندارد hatchback استاندارد اشتباه گرفت. نگاهی نزدیک به عقب، با این حال، شیشه ی جانبی و سقف بلندتر را نشان می دهد که به همان اندازه که ما در cee’d پنج درب دیده ایم، شیب ندارد. ریل های سقف واگن نیز به وضوح بر روی این ماشین دیده می شود، هر چند بقیه هنوز به خوبی پوشیده شده اند.

ما همچنین در مورد تجهیزات و جزئیات قدرت به اندازه کافی نداریم. با این حال، cee’d کلون نزدیک به پسر عموی Hyundai خود، i30 است، بنابراین در زیر هود احتمالا یک بنزین ۱٫۴ لیتر یا یک دیزل ۱٫۶ لیتری است که هر دو ۱۳۰ اسب بخار دارند. بعید است پایه ۱٫۰ لیتری سه سیلندر در سبک بدن بزرگتر ارائه شود، و بعید است چیزی با قدرت فضایی بزرگ Sportswagon را مشاهده کنید. ما در حال گفتگو هستیم – و ما معتقدیم که ما در این مورد تنها نیستیم – که Sportwagon مناسب با ۲۵۰ اسب بخار قدرت پیشرفته از هیوندای i30 N قطعا یک درمان افسانه است.

ما در ابتدا تصور کردیم که cee’d جدید در سال گذشته در فرانکفورت نمایش داده خواهد شد، اما در حال حاضر تفکر است که هچوب اصلاح شده در بعضی اوقات در بهار امسال، احتمالا در ماه مارس در نمایشگاه ژنو موتور، آغاز خواهد شد. این که آیا واگن نیز در آن زمان برای اولین بار اولین بار شناخته می شود یا خیر، شناخته شده نیست، اگر چه در این نسخه انواع کارآیی بالایی وجود دارد، احتمالا تا سال ۲۰۱۹ نمی رسد.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

کیا سید - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

کیا سید – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *